Evlenmeden Önce Lazer Epilasyon

Roselling

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2016
273
501
Merhaba.
Evlenmeme ortalama 1 sene gibi bir sure var. Bir hastaneyle gorustum lakin bacak seans aralari 3 ay. Genital bolgelerse 1, 1,5 ay.
Bu sure cok uzun geldi bana. 1 1,5 sene icinde kurtulmak mumkun olmaz mi? Ya da gozle görülür sekilde azalma?

fener82

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
10
2
Merhaba.
Evlenmeme ortalama 1 sene gibi bir sure var. Bir hastaneyle gorustum lakin bacak seans aralari 3 ay. Genital bolgelerse 1, 1,5 ay.
Bu sure cok uzun geldi bana. 1 1,5 sene icinde kurtulmak mumkun olmaz mi? Ya da gozle görülür sekilde azalma?

merhaba öncelikle seans aralıkları ilk seanslarda okadr uzak tutulmaması gerekiyor ilk seanslar ayda 1 alınır 3 cu seanstan sonra aralar açılır üsküdarda huzur klinik var isterseniz bir araştırın

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
6 Mart 2012
17.555
20.543
Merhaba.

İlk seans araları genelde 1 ay - 45 gündür..Bu aralar seans sayısı ilerledikçe açılır...Eğer güvenilir bir yere iyi bir cihazla yaptırırsanız 1-1,5 senede bitme noktasına gelir..Lakin hemen başlamanız gerekiyor.Önümüz yaz olduğundan bunuda göz önünde bulundurun.Yazın güneş görmemesi gerekiyor..

Roselling

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2016
273
501
İlk seans araları genelde 1 ay - 45 gündür..Bu aralar seans sayısı ilerledikçe açılır...Eğer güvenilir bir yere iyi bir cihazla yaptırırsanız 1-1,5 senede bitme noktasına gelir..Lakin hemen başlamanız gerekiyor.Önümüz yaz olduğundan bunuda göz önünde bulundurun.Yazın güneş görmemesi gerekiyor..

Cok tesekkur ederim.
Burası gayet guvenilir lakin anlayamadim. Yarin tekrar bilgi icin arayacagim.

merve turk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2017
23
0
merhabalar ben istanbulda gidiyorum cagoglunda bu 3 uncu yerim ve cok menmunum sizede tavsiye ederim fiyattata yardımcı olurlar yellow moon diye bir yer cok hos ve güler yüzlü insanlar sonuc süper

semraaydog

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2017
22
17
Merhaba.
merhaba, ben estetik international hastanesine gidiyorum. Lazere başlayalı 4 ay oldu 2. seansı yeni yaptırdım, Alexhanderate diye bi sistem kullanıyorlar. Bende nişanlıyım kısmet olursa bu kışa düğün var:) benim kıllarım inanılmaz azaldı zaten yok gibi bi şey oldu 2 seansta düşün...yani kafana takma iyi araştır sadece çünkü kuzenm bsit bi yere gidiyor orda farklı bi cihazla yapmıslar 15 gunde bır gel dıyorlar kac kere gıttı kıllar hala aynı :KK43: ona göre düşün derim canım