Evlenmek için istişare, fikirlerinize ihtiyacım var

Evet alışmışlar. İlk görüşmemizde tırnakları uzun ve içi simsiyah pislik doluydu. uyardığımda düzeltmişti. Bir daha öyle görmedim. Pasaklı pis algım oluşmamıştı. Sırf yaşım geçti diyede kimseye köle olmak istemiyorum.
Tırnağı pis olan kimseyle evlenmem. Büyük de konuşmuyorum. :KK53:

Size saygıları olsa ilk tanışma gibi önemli bir günde o ev pırıl pırıl olurdu, onlarin cok temiz hali bu da olabilir, midem bulandı. Aynı bina, hizmet etme kısımları kesin olucak ama diyelim ki asla olmadı herkes kendi evinde o eve gidince hiç yemek felan yemicek misiniz çocuğunuz felan gitmicek mi igrendiyseniz yol yakınken vazgeçin

Aynı binayı düşünmeyin. Temiz olsada zor yani...

Pis olamaya alışmışlardır, miden bulanmazsa devam et...

Ama neden Sudan geçirmeden makineye attı kısmını vurguladınız. Peçeteyle sıyırıp, 15dk programı sonrada normal programda yıkıyorum Tertemiz oluyor...
Ben de benzer seyler yazacaktim siz yazmissiniz
Bulasiklari ben de makineye sudan gecirmeden koyarim simdiki deterjanlar zaten fazlasiyla yeterli. Su israfi bence önden yikamak.

Diger acidan da aile apartmaninda oturma fikri daha cok dusunulmesi gereken bir sey
Sizden hem sık sık ziyaret isteyecekler hem de kendi evlerinde hizmetci olmanizi bekleyecekler. Esiniz ailesini tutar siz köle oldugunuzla kalirsiniz hiç ugrasmayin

Ay daha ilk görüşmede tırnaklarının içi pis bir adamı uyarmak yerine görüşmeyi sonlandırmak en mantıklısıydı. Daha tırnağını temizlemeyen adamın diğer kişisel temizliği nasıldır kimbilir.
herifi öyle gördüğü halde devam edecek motivasyonu nasıl buldu acaba
1 kere denk geldi bana da öyle biri
buluşmak için aşırı ısrar eden biriydi hatta başka şehirden falan gelmişti yani
aylardır da ısrar ediyordu iyi hadi bi görüşeyim deyip görüşmüştüm
adam inanılmaz olgun , sakin, mantıklı düzgün biri
ve çok centilmen çok kibar yani bi kadın onun yanında kendini sahiden kadın gibi hisseder
hani yanında bi erkeğin varlığını hissetmek olayını yaşatmıştı bana resmen
belki inanmazsınız ama elinde çiçekle gelmişti ya çiçekle buluşmaya gelen mi kaldı ahaha
ama tırnaklar öff resmen pisti ve ben sırf bu yüzden ısınamadan soğumuştum
tam evlenilecek adamdı tırnak kısmı hariç

Ay yazdıklarınızı okuyunca kaynana kişisi mi dedim ama bizde bekar kalmadı.
17 sene olcak evleneli evinde yemek yiyemiyorum tiksiniyorum.
Eşşek kadar kaynım, kayınpederim wc kullanması bilmiyor klozetin etrafı hep sidik.
Bir tezhah dolusu bulaşığı yıkaması kaynanamın 5 dk. Her işi yalap şap yaptığı için aynı koku ordada var.
Ben sadece bayramlarda görüştüğüm halde dayanamıyordum, şimdi wc kullanmayı bilmeyen kaynım evlendi.
(Eşim tek başına ailesinden ayrı yaşıyordu )
Ve tıpkı size söyledikleri gibi aynı binada yaşıyorlar ve kaynanam bayılır hizmet beklemeye.
Uzak dururdum ben olsam. Pis insan hemde aynı binada evlerden ırak.

Sarma tenceresnini yağlı be dibindeki sapları pirinçleriyle beraber attı. Gider tıkanmaz mı diye sordum hatta yok arada bir filtre çıkarıyorum dedi çıkardı resmen çürümüş balçık olmuştu. eve gelip bizimkine baktımtertemizdi.Midem çok bulandı gerçekten elimi neye atsam yağlı yapış yapıştı. Temizlik algısı farklı olabilir ama annemden kaynaklı çok titiziz
🤢🤢🤢🤢Adam da ailesi gibidir daha ilk buluşmada pis tirnaklarla gelen adam banyo yapmaz dişini fırçalamak,illa evlenecem diye kendinizi ve hayatınızı çöp tenekesine sokmayın.Omrunuz ksynsna evi silmekle,öz temizlik yoksunu bir adama temiz olmakla geçer.Bu adamla yatilmaz miğdem kalktı.........

Nasıl abartı yapmayın.Oğlunuzun görüştüğü insan eve gelecek her yer pis yerlerde kıllar falan tuvalet pis.
Bilemezsiniz ki ne olmuş? Benim bir tanıdığım var kadın aşırı temiz ama evine biri geleceği zaman mendebur kocası kavga çıkarıp evin içine eder. O yüzden arka planda ne var bilemiyoruz maalesef. Ha tabi sorunlu aileler kabul edilmemeli.

Ben de benzer seyler yazacaktim siz yazmissiniz
Bulasiklari ben de makineye sudan gecirmeden koyarim simdiki deterjanlar zaten fazlasiyla yeterli. Su israfi bence önden yikamak.

Diger acidan da aile apartmaninda oturma fikri daha cok dusunulmesi gereken bir sey
Sizden hem sık sık ziyaret isteyecekler hem de kendi evlerinde hizmetci olmanizi bekleyecekler. Esiniz ailesini tutar siz köle oldugunuzla kalirsiniz hiç ugrasmayin
Ya hem öyle hem de tek dert bulaşık makinesi olsa keşke. Bunun banyosu tuvaleti var, duş alması var, cinselliği var, diş fırçalaması var, var da var. Üstelik dediğiniz gibi köle olmayı göze alarak. Direkt elemek lazım böyle seçenekleri ya hatta seçenek bile olmamalı.

X