Evlenmeme iki ay var , gelinlikçi hala aramadı :(

Benim gelinliğimin modeli hazırdı ve beni aramadilar ben onları sürekli rahatsız edince düğünüme 10 gün kala ölçüyü aldılar 1 hafta varkende elime teslim ettiler sadece ben gelinlikle bi kac işlem yaptirdim

Demek ki sen ağır modeller seviyorsun canım, hayırlısı olsun. Ama bu model bu kadar kısa sürede nasıl yetişir bilemiyorum. Yol yakınken iptal et eğer az para verdiysen, başka bir yerden özel dikim olmayan bir benzer model al. Vücut yapın çok müsait özel dikime ihtiyacın yok bu kadar kısa sürede 🥺

Kendi gelinliğini de kendin mi diktirdin ya. Onlar alması gerekmiyo mu? ay hazır kalıp gelinliklerin suyu mu çıktı bir ton güzel model var bu kadar borçlaa onla uğraşıyorsun valla bu kadar lükse düşkünlük bilemiyorum Altaan.. 😂Senin kiralaman lazım herşeyi kısman gerekirken yanii amann bu gelinliklere ne kadar anlam yükleniliyo 3 saat giyceksin alttarafı. 😂
Kilolu ya da standart dışı bedeni olsa anlıycam, da kum saati gibi kız ya, hazır kalıp bi dünya güzel gelinlik bulurdu. Bir yudum maaşla nelere kalkışıyor adam olmaz bu kız.

Kilolu ya da standart dışı bedeni olsa anlıycam, da kum saati gibi kız ya, hazır kalıp bi dünya güzel gelinlik bulurdu. Bir yudum maaşla nelere kalkışıyor adam olmaz bu kız.
300k kacmis zaten bi 100k daha kacsa nolcak. Hallederler yavrum.

Demek ki sen ağır modeller seviyorsun canım, hayırlısı olsun. Ama bu model bu kadar kısa sürede nasıl yetişir bilemiyorum. Yol yakınken iptal et eğer az para verdiysen, başka bir yerden özel dikim olmayan bir benzer model al. Vücut yapın çok müsait özel dikime ihtiyacın yok bu kadar kısa sürede 🥺

O işler aslında bi haftada halloluyor da sen 6 ay önce gidersen gelinlikçiye 6 ay seni oyalıyor. 10 gün önce gidersen 10 günde bitiriyor. Bu gelinlik de taş çatlasın 2 haftada biter canları isterse. Bizim akrabalarım şehir dışından yurtdışından geliyor tatil yaparken gelinlik diktirip gidiyorlar gayet bitiyor. Aynı gelinlikçiye ben gittim 2 ayda zor bitirdi.

O işler aslında bi haftada halloluyor da sen 6 ay önce gidersen gelinlikçiye 6 ay seni oyalıyor. 10 gün önce gidersen 10 günde bitiriyor. Bu gelinlik de taş çatlasın 2 haftada biter canları isterse. Bizim akrabalarım şehir dışından yurtdışından geliyor tatil yaparken gelinlik diktirip gidiyorlar gayet bitiyor. Aynı gelinlikçiye ben gittim 2 ayda zor bitirdi.
Çok haklısın canım, kesinlikle böyle bu işler.

Bende ondan bahsediyorum aynen hem obezler bile hazır kalıp alıyor çünkü gelinlikler de bedenler cogaltıldı herşeye alternatif var. Çok güzel gelinlikler var ya 😍 Bizim kuzenin eşinin durumu çok iyiydi marketleri var falan haliyle özel dikim yaptırdı Zorunlu kiraya gidiyor kendi de adamın da durumu çapı belli daha evlenmeden yarım milyon borcu var. Ne yapacak bakalım bugünün yarını da var.

Arkadaşlar gelinlik ve kınalık için randevu almıştım hala dönüş olmadı :KK43: düğün kasım 6 sında ancak gelinlikçi hala ölçüleri de almadı acaba ne zaman arar , sorduğum da en kısa zamanda demişti
E gidip bi görünseniz ya
O da sizi sallamış ne de olsa sorunsuz müşteri diye
Son güne kalırsanız ağlamaklı konu acarsiniz buraya

X