Evli çift ilişki sıklığı?

Hala inanmıyorum net küçük yaşta evlenmiş bi ev hanımısınız:)))
Yorum sahibi ile ilgili bu çıkarımınıza nereden vardınız acaba?
Kendisi de kocası da çalışıyorlardır fakat yine de her gün yapıyor olamazlar mı bu inanmama çabanız niye??
Net küçük yaşta evlenmiş bir ev hanımısınız diye kendinizce laf sokmanızda ayrı komik.
Herkesin çalışma-yorulma derecesi farklıdır. Karı koca çalışan bir çift bile gerçekten yapmak isterse zaman ayırabilir buna. Kimsenin cinsel yaşantı sıklığı aynı değildir zaten kimisi 4 günde bir yapar kimisi hergün yapar.
Her evliliğin yapısı farklı olduğu için başkalarına bakıp Aa biz az yapıyormuşuz veyahut çok yapıyormuşuz gibi bir düşünce de doğru değildir zaten.

Hala inanmıyorum net küçük yaşta evlenmiş bi ev hanımısınız:)))
Ayrıca sizin zaten libidonuz düşükmüş çalıştığı halde yine de hergün yapanı görünce kısa süreli bir şok yaşadınız herhalde.
Çalışıp yorulmanızın arkasına sığınmak yerine her gün yapmak istemiyorum deseniz daha açıklayıcı olurdunuz.

Ay var ya düşündüğümü yazmışsınız yeminle. Yani sevişiyorum diye bi hesap vermediğim kalmıştı napalım şimdi ikimizde istekliysek siz yapamıyorsunuz diye oturup yas mı tutayım kocamdan mı kaçayım

Olumsuz bir yorum yapmadım. Göze batan bir durumda yok. Kaldı ki kendi cinsel hayatımdan bahsetmedim bile. Nereden çıkardınız göze battığını?
Haftanın 7 gün olduğunu ne maksatla söylediniz ozaman tahminim hepimiz ilk okul mezunu günleri haftaları mevsimleri bilen kadınlarız böyle bi bilgisel mesaja gerek yoktu he olumsuz yorumunuz yoksa sağolun içimi rahatlattınız gideyim de sevişeyim rahatça

Kendisiyle insanların cinsel yaşamını kıyaslamaktan kocasının koynuna girecek vakti bulamıyor bazı hanım arkadaşlarım

E öyle ama eski mesajlarında cinsel isteksizlikten yakınmış hanımefendi

Haftada 5 gün dediğiniz için dedim. Hani neredeyse her gün deseniz de anlaşılırdı. Kötü niyetle yazmadım ve inanın sizin sevişme sıklığınız beni zerre ilgilendirmiyor. İstediğiniz saatte istediğiniz şekilde sevişebilirsiniz. Belinize kuvvet

Herkesin libidosu bir mi tartıştığınız şeye bak

O Oolalaaa şimdi size 7 gün deseler 7 gün deneyemeyecekseniz akışına bırakın..

Bende tam olarak ondan bahsetmiştim haha teşekkürler isteyen herkesin başına amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…