evli kadınların vurkaç taktiği

Ben bazen sıkılıyorum eşimden yani vıç vıç sürekli öpüş koklaş bayıyor beni, yakın davranmıyorum haliyle bu sefer daha çok yapışıyor eşim :KK53: sizde sürekli o modda olamyın.. Bazı akşamlar eşim film izler ben sevmem, giderim kendime bir iş bulurum, evde iş bulmak hiç zor değil, değil mi

Bu zamana kadar hep kocamı kıskandım üzüldüm ağladım.Yine bir araştırma sırasında aklıma geldi kaçan kovalanırmı diye yazdım forumda birşeyler okudum.Herkes etkili bir yöntem olduğunu söylediğinden uygulamaya geçtim.
Ne diyim eşimi çok kıskanıyordum (halada kıskanıyorum orası ayrı:)) İnternette oyun oynamalarına telefon kurcalamalarına karışıp söyllenmez oldum.Yani kısaca ben kovaladıkça ilgilendikçe kaçardı benim kıskanmam ona sürekli bir güven verdi bu 5 yıllık evliliğimiz boyunca hep böyle devam etti.Ama kendime söz verdim artık kovalamıcam yeter diye.Yavaş yavaş tattik geliştirmeye çalışıyorum.Baskı yapmayarak biraz rahat bırakarak.:KK3:
Baktımki böyle gayet iyi hatta kendi ilgilenmeye başladı eve 10 dk geç gelsem sorgulamaya başladı.Markete gidiyorum neden gittin beraber gideriz bu kadar geç kalma falan demeye başladı.Sizinde böyle deneyimleriniz varsa paylaşın lütfen eski ilgisiz adam dönsün istemiyorum.

Kıskançlığının somut bir sebebi var mı?
Eşinin bir hatası oldu mu geçmişte.?
Yoksa sen de durduk yerde kıskananlardanmısın.?:KK53:
Öyle ise çok zor.
Bu kıskançlık yer bitirir insanı.Baskı yapmayıp rahat bırakma evliliğin genelinde olmalı zaten.
hayatın binbir stresi içinde bir de eşini takiple uğraşmak zor olsa gerek.
Allah tan böyle bir huyum yok.
İnternet ve telefonda vakit geçirmesine de,arkadaşlı bi yere gitmesine de takılmam.
Bu şekilde davranmaya devam et .
Onun üzerindeki kendi üzerindeki baskıyı da hafifletmek iyi gelecektir evliliğinize.

Ben bazen sıkılıyorum eşimden yani vıç vıç sürekli öpüş koklaş bayıyor beni, yakın davranmıyorum haliyle bu sefer daha çok yapışıyor eşim :KK53: sizde sürekli o modda olamyın.. Bazı akşamlar eşim film izler ben sevmem, giderim kendime bir iş bulurum, evde iş bulmak hiç zor değil, değil mi

Ben de senin gibiyimdir.Fazla yakınlıktan da ilgiden de hoşlanmam.Eşim de tam tersidir malesef:))
Yuvarlanıp gidiyoruz.Aynen senin yaptığın gibi ev işlerine sarıyorum ben de.
İnsanların ev içinde bile birbirlerini bunaltması anlamsız geliyor bana.
İlgi yerli yerinde,dozajında olmalı.Kıskançlık ta bazen gerekir ama tadını kaçırmadan değil mi.:))

Neden erkekler cilveli kadınlardan gözlerini alamaz, onları yere göğe koyamaz? Sevilen, beğenilen ve 'o bambaşka bir kadındır' denilen biri olmak aslında zor değil. Cilveli kadınları taklit ederek siz de onlardan biri olabilirsiniz Peki cilveli kadınlar ne yapar? Neden erkekler onlardan gözlerini alamaz, onları yere göğe koyamaz.
İşte, uzmanlara göre cilveli olmanın kuralları: Öncelikle kendine sahip çıkar. Hayatını dürüstçe kazanır, onurludur, elini açıp beklemez. Erkeği kovalamaz. Ayın, güneşin ya da yıldızların sadece erkeğin etrafında dönmediğini iyi bilir. Cilveli kadın erkeğin peşinden ümitsizce koşmaz ya da onu sürekli kontrol etmez. Kısacası dünyasının merkezi yalnızca ilgilendiği erkek değildir.
GİZEMLİDİR Dürüsttür fakat her şeyini bir anda ifşa etmez. Elindeki kartları ise yüksek sesle açmamayı tercih eder. Erkeği kimi zaman merak içinde bırakması gerektiğini iyi bilir. Onunla her gece buluşamaz çünkü yapması gereken başka işleri de vardır. Cep telefonuna uzun mesajlar atarak sanal bir sevgiliye dönüşmeyi de tercih etmez. Erkek, onu sevgiyle özlemelidir. Yanlış anlaşılmalara asla izin vermez, ancak kırgın olduğunda da kendisiyle iletişim kurulmasını engeller. Kafasını toparladığında ise az ve öz bir şekilde, kırgın olduğu konudan açık yüreklilikle söz eder.
ESPRİLİDİR Zamanın kontrolünü elinde tutar. Hayatındaki erkek ile arasındaki ritmin denetimi sadece onun elindedir. Ancak bunu karşısındakine asla belli etmez. Espri anlayışını sürekli geliştirir. Sahip olduğu mizah anlayışı ile hayatındaki erkeği gülümsetmeyi başarır. Kendine değer verir. İltifat edildiğinde gülümseyerek teşekkür eder. Hayatındaki erkeğin eski ilişkilerini sorgulamaz ve kendini başka kadınlarla kıyaslamaz. TUTKULUDUR Hayatındaki erkekten öte tutkuları da vardır. Hobileri, arkadaşları, işi ya da ailesi de onun için yaşadığı aşk kadar önemlidir. Ancak hiçbiri bir diğerinin önüne geçmeyecek kadar iyi dengelenmiştir. Hayatındaki erkek o an için yanında bulunmadığında ya da ona zaman ayıramayacak kadar yoğun olduğunda bu duruma içerlemez, çünkü kendini oyalayacak başka meşguliyetleri de vardır. Bedenine özenle yaklaşır. Görünüşünü ve sağlığını önemser. Kendine olan saygısının fiziksel görünümüne de yansıması gerektiğine inanır. (Alıntıdır)

Bakın size ne buldum :KK53: Cilveyle ne alaka demeyin :KK53:

İki gün akşam eve geç kaldım telefonuna internetine seslenmedim hemen farklılaşıyor.Böyle tattikler iyi değil biliyorum ama o da ben ilgilenirken ilgilensin hakediyor bunu..

Kıskanmak ve kıskanılmak üzerinden gitmişsin.
İlgi kıskançlıkla ölçülen birşey değil ki.
İlgilenecek insan evdeysen de ilgilenir.
Benim eşim dışarıdayken keyfimin yerinde olduğunu bilir.
Evde oturuyorsam daha çok arar sorar sıkılıyor muyum diye:)

bende bende bir sıkıntı var derdim buraları okuyunca.eşimi çok seviyorum.ama kimse vazgeçilmez değil.onada bunu arada söylerim.Allah göstermesin ama bir halt yerse hiç beklemem.başta bir arkadaş yazmış eden kendine eder...çok bunaltmamak çok da bunaltılmamak gerekiyor bu geminin yürümesi için.

Konu sahibi ben sende kuzenimi gördüm yoksa sen benim kuzenim misin ?:KK37: kuzenimin evinde internet olsa senden kesin şüphelenirim . Oda tıpkı senin gibi adam tv de survıvor a baksa oradaki açık kadınlara mı bakıyorsun diyor . Antalya'ya beraber tatile gittik bizim eşler çıkmışlar güneş gözlüğü almışlar , kuzenimin eşine tepkisi ben senin güneş gözlüğünün altından kime baktığını nasıl göreceğim oldu :KK52:

Bu zamana kadar hep kocamı kıskandım üzüldüm ağladım.Yine bir araştırma sırasında aklıma geldi kaçan kovalanırmı diye yazdım forumda birşeyler okudum.Herkes etkili bir yöntem olduğunu söylediğinden uygulamaya geçtim.
Ne diyim eşimi çok kıskanıyordum (halada kıskanıyorum orası ayrı:)) İnternette oyun oynamalarına telefon kurcalamalarına karışıp söyllenmez oldum.Yani kısaca ben kovaladıkça ilgilendikçe kaçardı benim kıskanmam ona sürekli bir güven verdi bu 5 yıllık evliliğimiz boyunca hep böyle devam etti.Ama kendime söz verdim artık kovalamıcam yeter diye.Yavaş yavaş tattik geliştirmeye çalışıyorum.Baskı yapmayarak biraz rahat bırakarak.:KK3:
Baktımki böyle gayet iyi hatta kendi ilgilenmeye başladı eve 10 dk geç gelsem sorgulamaya başladı.Markete gidiyorum neden gittin beraber gideriz bu kadar geç kalma falan demeye başladı.Sizinde böyle deneyimleriniz varsa paylaşın lütfen eski ilgisiz adam dönsün istemiyorum.

valla şu internetten oyundan çektiğim kadar bişeyden çekmedim ayrılırsak sebebimiz oyun olur...

Konu sahibi ben sende kuzenimi gördüm yoksa sen benim kuzenim misin ?:KK37: kuzenimin evinde internet olsa senden kesin şüphelenirim . Oda tıpkı senin gibi adam tv de survıvor a baksa oradaki açık kadınlara mı bakıyorsun diyor . Antalya'ya beraber tatile gittik bizim eşler çıkmışlar güneş gözlüğü almışlar , kuzenimin eşine tepkisi ben senin güneş gözlüğünün altından kime baktığını nasıl göreceğim oldu :KK52:

Yok ya kıskanırım ama o kadar değil.Televizyondaki açık kadınlara sahildeki bikinilere kızmıyorum.Yalan yok belki ben yanındayım diye bilmiyorum eşim bakmaz benim yanımda yokluğumda bakabilir bilemiyorum.Ama internette erotik fotoğraflara bakar diye internet başındayken kızıyordum.Bu arada kuzen değiliz:))

ayrıca bu büyük konuşmak değildir ki rahat biriyim ve bu konudada özgüvenim tamdır.
dünyada kendimden güzelini iyisini görmedim daha :KK53::KK53:

kendine özgüven iyidir bende dünyada en güzeliyim iyisiyim demedim kendimi güzel de görmem beğenmem de. Ama eşim maşallah çok ilgilidir o da bilgisayara çok takılır ama yanındayımdır her zaman ne yapıyor görürüm yüzümü astığım zaman yanıma gelir gönlümü alır çok fazla ilgili bu da beni boğuyor açıkçası. Amaa hala benden başkasına bakmaz diyemiyorum inanın güzellik filan değil aldatacak erkek içinde varsa aldatıyor içinde yoksa dünya güzeli olmana gerek yok aldatmıyor yani hamurunda olmayacak yoksa ne güzel insanlar aldatılıyor. Şimdi ki kadınlar zaten çok fena resmen evli erkek avcılığı var. Her zaman erkeğe ilgili olmakta bazen de taktik uygulamakta yarar var yarın bir gün ne olacağo hiç belli olmaz biraz kaybetme korkusu olması lazım ama sürekli taktiklerle de ömür geçmez arada böyle rahat davrandığında uygulamak lazım. Yani ne çok rahat olacaksın ne çok sıkı. :KK34:

koçiş o konuda çok rahat. kk dan mesaj gelir tele. ha bi merak et yok. Facebook'a en son şubatta girmiş. oyun desen adamla okeyde eş olmam her zaman borçlanıyoz berbat okey oynar...
Kısacası ne taktık var bende ne de tecrübe cnm
ama bilen bilir 4s kuralı vardır o kural neden se bana doğru gelmiştir:KK30:

Yok ya kıskanırım ama o kadar değil.Televizyondaki açık kadınlara sahildeki bikinilere kızmıyorum.Yalan yok belki ben yanındayım diye bilmiyorum eşim bakmaz benim yanımda yokluğumda bakabilir bilemiyorum.Ama internette erotik fotoğraflara bakar diye internet başındayken kızıyordum.Bu arada kuzen değiliz:))

Tabi onunda kendince haklı sebepleri yok değil ama çokta kasmamak lazım . Erkekler kıskanıldıklarını hissettiklerinde şımarıyorlar bir kere .

pes 2014 diye bi oyun var baş belam..

ya sana bişey deyimmi benim eşim plastşn oynuyo onu bırakıo pc ye geçio ve saatlerce evde kim var kim yok umrunda değil işten geliyoruz yemek yicez karnım tok dior oyun bitiyor karnım acıktı herzaman aynı şey kavga ediyıorum anlamıyooo küsüyorum anlmıyo bazen diyorum paylaşcamız şeylermi bittiki ayrlımalımıyım acaba diorum düşünüyorum üzülüyorum ağlıyorum sonra tek kurtuluşu dışarda kahvede taşmı diziyim dışarda pis yerlerde paramı harcayım içkim yok dio haklısın ama bunuda yapman gerekmio diorum... bazen arkadşlar arı hadi şuraya gidelim die diroum gideliimmi hiç halim yok dio oyun başında çünki oyuna bişey olur belki kalkarsa yenemiyorum bu hobisini bazen uykularından kalkıp pikeyi üstüne çekip öyle oynuyo bunları yazaken gözlerim doldu inan...

6 yıl uzaktan flört ettik daha bir gün nerdesin diye sormadım :))
6 yıllık da evliyim. ve şimdi yurt dışında hiç üzmem kendimi bişey yapar mı eder mi diye.
yapan kendine eder arkadaşım. ben yaparsam ben kaybederim o yaparsa o kaybeder. artarım k.çına tekmeyi.

işte tekme atmak okadar kolay değildir emin ol buna:KK50: kıskançlık özgüven eksikliği değildir karşı tarafın sebep olduğu güven eksiliğidir :KK14:

maşallah diyelim ama asla okadar emin olma bende dost arkadaş tavsiyesi deli divane aşık görünen adamların neler yaptığına çok şahit oldum malesef sende asla yapmaz gibi hataya düşme :KK19:

bende ilgi alaka bekliyorum ama daha benim koca 30unda olmasına rağmen her akşam koltukta uyuyup kalıyo deli oluyorum :KK4:
kaç defa sinirlendim, küstüm, ağladım, bağırdım çağırdım nafile..bazen hiç umursamıyomuş gibi yaptım yine olmadı
kıskanmayı bırak beni bi kadın gibi görmüyo nerdeyse..
sanki iyi anlaşan iki ev arkadaşı, hatta kanka gibiyiz :2:

ya sana bişey deyimmi benim eşim plastşn oynuyo onu bırakıo pc ye geçio ve saatlerce evde kim var kim yok umrunda değil işten geliyoruz yemek yicez karnım tok dior oyun bitiyor karnım acıktı herzaman aynı şey kavga ediyıorum anlamıyooo küsüyorum anlmıyo bazen diyorum paylaşcamız şeylermi bittiki ayrlımalımıyım acaba diorum düşünüyorum üzülüyorum ağlıyorum sonra tek kurtuluşu dışarda kahvede taşmı diziyim dışarda pis yerlerde paramı harcayım içkim yok dio haklısın ama bunuda yapman gerekmio diorum... bazen arkadşlar arı hadi şuraya gidelim die diroum gideliimmi hiç halim yok dio oyun başında çünki oyuna bişey olur belki kalkarsa yenemiyorum bu hobisini bazen uykularından kalkıp pikeyi üstüne çekip öyle oynuyo bunları yazaken gözlerim doldu inan...

senin işinde zor yaa çok iyi bilirim. evlenmeden önceki sevgilimde böyleydi. ne zaman görsem telde oyun, bilgisayarda oyun, cafede oyun.. oyun oyun oyun deli oluyodum :KK4:
en sonunda onun kafa olarak büyüyemediğine kanaat getirdim ayrıldım

işte tekme atmak okadar kolay değildir emin ol buna:KK50: kıskançlık özgüven eksikliği değildir karşı tarafın sebep olduğu güven eksiliğidir :KK14:

maşallah diyelim ama asla okadar emin olma bende dost arkadaş tavsiyesi deli divane aşık görünen adamların neler yaptığına çok şahit oldum malesef sende asla yapmaz gibi hataya düşme :KK19:

bende sana katılıyorum bu konuda. sakin atın çiftesi pek olur demiş büyüklerimiz
bu hayatta herşeye hazırlıklı olmamız lazım

X