evli kadınların vurkaç taktiği

Benim kıskançlığım düşman başına...Kemdim çok çekiyorum ve çektiriyorumda...Acil çözüm lazım :KK1:
Valla 20 yıl sigara içen bile sigarayı bırakır ama ben zor kurtulurum bu illetten:KK53::KK53:

Seni kuzenimde tanıştırayım :KK52: valla şaka bir tarafa da harbiden çok zor her iki taraf içinde . Benim kuzenimin eşi de kıskanç sizin eşiniz de kıskanç mı ?

Seni kuzenimde tanıştırayım :KK52: valla şaka bir tarafa da harbiden çok zor her iki taraf içinde . Benim kuzenimin eşi de kıskanç sizin eşiniz de kıskanç mı ?
Ben evli değilim canım ama Allah söylettirdi heralde sevgiliyiz daha:KK16::KK16::KK16:
Kendiside çok kıskançtır ama kıskanılmaktanda hoşlanıyor aslında bazen sırf gıcıklığına tv deki kızlara laf atıyor fln
bu pis yedilide mesela cimbom vardı o çok güzel yaa fln diyip suratıma gülüyodu hee güzel güzel diyip bitane patlatmıştım:KK52::KK52::KK52:
Böyle şeyler mesela ona tatlı geliyor ama ben aşırı takip ederim mesela aramızda mesafe olmasına rağmen çok didiklerim nereye gitti kimle gitti akşam arkadaşlarla çıksa geç gitse evine kavga çıkartırım kızlı ortamlara pek sokmam(iş hariç).. bunlara mesela çok kızıyor hatta bunaldığınıda söylüyor zaman zaman:KK31:

Ben evli değilim canım ama Allah söylettirdi heralde sevgiliyiz daha:KK16::KK16::KK16:
Kendiside çok kıskançtır ama kıskanılmaktanda hoşlanıyor aslında bazen sırf gıcıklığına tv deki kızlara laf atıyor fln
bu pis yedilide mesela cimbom vardı o çok güzel yaa fln diyip suratıma gülüyodu hee güzel güzel diyip bitane patlatmıştım:KK52::KK52::KK52:
Böyle şeyler mesela ona tatlı geliyor ama ben aşırı takip ederim mesela aramızda mesafe olmasına rağmen çok didiklerim nereye gitti kimle gitti akşam arkadaşlarla çıksa geç gitse evine kavga çıkartırım kızlı ortamlara pek sokmam(iş hariç).. bunlara mesela çok kızıyor hatta bunaldığınıda söylüyor zaman zaman:KK31:

Hadi hayırlısı o zaman :) kuzenime de söylüyorum bu kadar belli etme diye , hem kendi sağlığı açısından hemde erkekler şımarıyorlar kıskanıldıklarını bildiklerinde . Oda elinde olmadığını söylüyor ki gerçektende öyle sanırım çünkü zevkli bir şey olmasa gerek . İş kirli ortamlara girmelerine bence de gerek yok . :KK9: bu arada Cimbom'da güzel kız hakikaten :KK9:

Hadi hayırlısı o zaman :) kuzenime de söylüyorum bu kadar belli etme diye , hem kendi sağlığı açısından hemde erkekler şımarıyorlar kıskanıldıklarını bildiklerinde . Oda elinde olmadığını söylüyor ki gerçektende öyle sanırım çünkü zevkli bir şey olmasa gerek . İş kirli ortamlara girmelerine bence de gerek yok . :KK9: bu arada Cimbom'da güzel kız hakikaten :KK9:
kız deme demeee bak geliyolar sağdan sağdan:KK9::KK9: şaka şaka:KK1:
gerçekten insanın elinde olmayan birşey bi ara dedim ki piskKo sus birşey deme ay sus sus şiştim resmen:KK52::KK52::KK52:
olmuyor valla çok fena yaaa:26:

kız deme demeee bak geliyolar sağdan sağdan:KK9::KK9: şaka şaka:KK1:
gerçekten insanın elinde olmayan birşey bi ara dedim ki piskKo sus birşey deme ay sus sus şiştim resmen:KK52::KK52::KK52:
olmuyor valla çok fena yaaa:26:

:KK9::KK9: zaten sen sussan da muhtemelen seni kışkırtır ve dayanamazsın :KK9:

kızlar kaçan kovalanır'In mantıgı nedir yahu ....ilgiyi alakayı kes adam peşinden koşsun muuuuuuuu?
bence değil...

özgüvenin tamsa kendini seviyorsan kendine güveniyorsan zaten olması geeğinden fazla ilgilenmezsin kocanla..yapışmazsın..ozamanda adam pervane olur peşinde..bu kaçan kovalanır değilde özgüvenle alakası var..kendine güvebni olan kadını her erkek sever.

bende şuna inanıyorum akşam yataktan kaç her istediğinde olmasın onuda seviyolar
aslında sevmıyolarda daha bi kıymetlı oluyon
flört fantazisi gibi hala elde etmeye çalışıyomuş gibi :KK17::KK17::KK17::KK17:

istediğinde kaç, ummadığı anda sen başlat :KK17::KK17::KK17: bu daha etkili :KK52:

Cok fenayiz ama bizzzzz :)))

$1560694_10201635144830834_3163515139992635738_n.jpg

kadın kısmı :KK53:

Bu zamana kadar hep kocamı kıskandım üzüldüm ağladım.Yine bir araştırma sırasında aklıma geldi kaçan kovalanırmı diye yazdım forumda birşeyler okudum.Herkes etkili bir yöntem olduğunu söylediğinden uygulamaya geçtim.
Ne diyim eşimi çok kıskanıyordum (halada kıskanıyorum orası ayrı:)) İnternette oyun oynamalarına telefon kurcalamalarına karışıp söyllenmez oldum.Yani kısaca ben kovaladıkça ilgilendikçe kaçardı benim kıskanmam ona sürekli bir güven verdi bu 5 yıllık evliliğimiz boyunca hep böyle devam etti.Ama kendime söz verdim artık kovalamıcam yeter diye.Yavaş yavaş tattik geliştirmeye çalışıyorum.Baskı yapmayarak biraz rahat bırakarak.:KK3:
Baktımki böyle gayet iyi hatta kendi ilgilenmeye başladı eve 10 dk geç gelsem sorgulamaya başladı.Markete gidiyorum neden gittin beraber gideriz bu kadar geç kalma falan demeye başladı.Sizinde böyle deneyimleriniz varsa paylaşın lütfen eski ilgisiz adam dönsün istemiyorum.

bence bu iş özgüven meselesi kendimizi erkeklere boşu boşuna harcatıyoruz kocanı önemseyeceksin seveceksin ama boğmayacaksın sürekli pozitif olacaksın o sana gelecek sen koşmayacaksın

size bir fıkra anlatmak istedim :) erkek ölmüş cehenneme gitmiş şeytan bağırmış atın bu odunu ateşe demiş :)

kadın ölmüş cehenneme gitmiş şeytan öünü iliklemiş eğilmiş hoş geldin üstadım demişş :) daha ne olsun bayanlarrrr fenayızzzzz fenaaaa

Aranızda en korkunç ben miyim ya? :KK70: ben vur-kaç yapmam ama susarım. çok fena susarım. mır mır konuşur tamam anladım der, konuyu kapatırım. artık kendi düşünsün.

X