Evli oldugunu söyleyen ama bence olmayan erkek

Evlilik fotonuzda mı yok eşinizin telefonunda
Sana neden atsın kanıt diye, kimsin ki?
Ayrıca sen yazıyor olunca niye heyecanlanıp ciksin, eğer yakın zamanda konusmadiysaniz görünmüyordur bile yukarıda. sapik gibi senin profiline gelip hülyalı hülyalı bakmiyorsa yazıyor yazdığını farketmemistir bile.
Ayrıca karısını elalemin yanında ope koklaya niye gezsin,yeni evli de şey mi yani. Evinde haddinden fazla öpüp kokluyordur,dışarıda sevgi gösterisi yapmasına gerek kalmamıştır. Rahat olabilirsin.
Ayrıca "sana baktığı gibi" bakmadığı için evlenmiş zaten kadınla. Sana kardeş gözüyle bakıyor çünkü.
Gözünü seveyim git eşine dostuna anlat şu hayallerini de sana engel olsunlar, bir kontrol altında tutsunlar. Bu ne ya, vallahi normal değilsiniz

Profilde değil bana at dedim atamadı
Peki yalan söylemiş olsun. Böyle bir yalan söylediğine göre istemiyor seni. Sen niye sülük gibi yapışıyorsun?

Ay senin gibiler paranoyak eder insanı. bizim de sosyal medyada fotomuz yok. Yüzük bazen takıyo bazen takmıyoruz. Adama yüzük taktırıp foto koydurucam artık.

Son düzenleme:
Evlilik fotoğrafı cep telefonunda me arar zaten. Ya bilgisayardadır, yada albümde. O gece telefonla fotoğraf çekmezsin zira😄
Benim hiç telefonumda gelinlikli fotom olmadı
Peki bunu niye söylemiyor .albüm yaptık demiyor.beni niye öağırmadım öeyrek altın takardım dedim .ceyrek yetmez diyor.

X