Evli ve çocuklu hanımlar sorum size ne yapmamı önerirsiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
beni üzen o kadar embriyoyu oluşturup 7 seneden sonra böyle yapması. Öncesinde olumsuz bir beyanı yoktu. Mal kaçırmazsa alabilirim.

Böyle olması gayet normal. Adam netmis bitmiş bir evliliğe zorla çocuk Zorla sürdürülmesi çok garip geliyor ne zannediyorsunuz 1 gece başında bekleyecek sevgiyle bakacak oyun oynayacak mı sanıyorsunuz? Ve o zmn onsevgisizligi çocukta görecek. Bu bencilliğe değer mi? İşin kötü tarafı hep annesini mağdur babayı kötü görecek gerçeği gördüğünde ise belki ömrü yarilanmis olacak.

çocuk yapıp yapmayacağıma ben karar veririm. Niye psikologlara başvursun? Babası ile büyümeyecek kiP 7 sene tedavi gördüm, mevcut embriyolarım vardı. Yaşım 40+ idi. Bne bundan sonrasını sordum öncesi ile ilgili bir sorum olmadı.

Sadece doğacak çocuğa üzüldüm...

hayır gelmez ondan. Bu kadar emekten sonra anne olmayı hak ettiğimi düşünüyorum.

Adam size en başından boşanmak istediğini, size kocalık, bebeğe babalık yapmak istemediğini söylemiş.. Siz hâla etkinliğe çağırmadı, babamla oturmadı vs diyorsunuz.. Hamileyken boşanıp ayakta duran kadınların postlarını okuyun bence..

en başından beri değil hanımefendi, geçen seneden beri.

Ablacim onceki sorunda cevaplari sanki cok dinlemissin de sonrasini soruyorum diyorsun. Bi seans terapi olmus 1000 -1500 tl simdiden at kenara diyorum.

Bu adamla devam ettikçe sizinde ruh sağlığınız bozulacak. Narsist olan ben miyim diye düşüneceksiniz. Zamanla çocuğunuza bile sirayet edecek. Hatta narsisizm genetik olarakta geçebiliyor yanlış hatırlamıyorsam. Şartlarınız zor ama bu herifle yaşamakta kolay değil. Ben olsam boşanma yolunu denerdim.

Ablacim onceki sorunda cevaplari sanki cok dinlemissin de sonrasini soruyorum diyorsun. Bi seans terapi olmus 1000 -1500 tl simdiden at kenara diyorum.
ben dinlemek için açmıyorum konuyu, herkesin dediğini dinleyeceğim diye birşey yok. Bu konuda bir akıl istemedim. Siz biriktirin belki çocuğunuzun ihtyacı olur.

Bundan sonraki hayatınız kolay olmayacak
Annelik duygusunu tadacaksiniz ama hem ruhen hem de bedenen çok yipranacaksiniz. Esiniz size düşüncelerini açık ve net söylemiş. Siz bundan sonra ondan hayalinizdeki gibi bir kocalik beklemeyin. Sadece 2 yaşına kadar sabredin madem sonra kendi ayaklarınız üzerinde durabileceginize inandığınız an da bosanin. Babanız da durumun farkında aslında çocuğunuzu alıp baba evine dönmeniz daha doğru olur bence. Ev satılsın ya da yarı parasını size versin. Siz de iş bulup kendinizi toparlayana kadar o parayla idare edersiniz. Başka bir çıkış yol aklıma gelmiyor şuan

Genetik olarak gecmiyor sanirim, narsist ebeveynler kendilerininki gibi sevgisiz ev icleri olusturdugu icin cocuklari da ayni tip buyuyor ve sonuc yeni narsist bireyler. Sevgi saygi hosgoruyle buyuyen cocuk narsist olamaz ya.
Hanimefendi cok kararli cok guzel bir sey yaptigindan, cocuk sahibi olmayi hak ettigini soylemis. Dogrudur tabii ki hak etmistir fakat cocuk oyle bir baba sahibi olmayi hak etmemisti ya...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…