Evli ve memur olanlar varmı

Atannca boşanadablrm çalıştrmam diyo ama calışmadm zamn daha cok mutsm bn evlenmeden önce calşrdm hayat doluydum resmn

Örgün okumanıza izin vermeyen eşiniz çalışmanıza izin verecek mi?

Çalışmakla, maddi olarak rahatlarsıniz, meşguliyetiniz artar kendizi daha iyi hissedersiniz belki ama eşinizle sorun yaşıyor anlaşamıyorsaniz ona pek katkısı olacağını sanmıyorum.
En azndan işime giderm gün boyu evde ona üzülüp durmam

2012 de mezun oldum 2019 da atandım.2015 de evlendim..2012 den beri bir fiil kpss ye girdim. Tek hayalimdi sanki. Aslında büyükşehir belediyesinde çalışıyordum . Sartlarimda iyiydi. Ama seçim olunca gitme ihtimalimiz oluyordu. Bunun yanında 2015 ten bu yana bebek sahibi olma.calismalarimiz da sonuçsuz kalmıştı .2019 yılında tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım.32. haftamda işe başladığım gibi doğum iznine ayrıldım. Ankara'dan Amasyaya atandim. Eşimden ayrılma fikri çok zor olsa da şuan burda çalışıyorum . Birbirimizi çok seviyoruz bir o kadar da yiyoruz . Şükür senin benim param olmadı . Neyimiz varsa ortak .Ankara'dan mümkün olduğunca her hafta gelir . Çalışmam konusunda başka ile gidecek olmama rağmen destek oldu yanımda oldu. Hayat zor bebeğim şuan bir yaşında iki aylikti işe başladığımda .ayaklarimizin üzerinde durmaya devam.ister özel sektör ister devlet tüm kadınlar ayakta durmalı .Ama bende kesinlikle memur olmalıyım.hayatim değişecek diyordum . Evet memuriyet ile bebeği aynı zamanda buldum . Evet hayatım degisti.

X