Evli

Karşına her yanlış aşk çıktığında bu vazgeçememe tavrını sergilersen ayvayı yersin bu hayatta. Evli ya da bekar ortada yamuk bir durum varsa vazgeçmeyi öğrenmelisin. Sevmek sevilmek o kadar mühim şeyler değil. Bugün seni seven yarın hayatının içine edebilir.

Evli olduğunu bile bile devam ediyorsunuz yani ?
Yaşınızda 20 sanırım.
Burada sizi destekleyecek kimse çıkmaz, ancak linç yersiniz çok hak ederek.
Yaaa BAK BENİM HARBİDEN GECE GECE CANIM FENA SIKILDI HATTA GEGİL ASHABİM BOZULDU HATTA KALBİM CARPMAYA BAŞLADI ... YAVRUCUM SEN NE DEDİĞİN FARKİNDAMlSlN YAPTIĞIN DOĞRU BİŞEYMİŞ GİBİ BİDE SENİMİ DÜSÜNECEZ .DİYOSUN YA BAŞINIZA GELSE! DÜŞÜNÜYORUM EVET SENİN BAŞINA GELENİ DEĞİL O KADININ BAŞINA GELENİ DÜŞÜNÜYORUM.. BEN SENİ DEĞİL O KADINI HANIMEFENDİYİ DÜŞÜNÜYORUM SİMDİ ... Adamı düşünüyorum nasıl eşine hatta gül gibi karısına belkide çocukların anasına nasi böyle bir adilik serefszlk yapiyo alçak herif..(Allah ıslah etsin hidayet versin diyeyim) seni düsünüyorum nasıl eşi olan hayatını birleştirdigi paylaştığı bir KADININ Kocasını yokk seviyomusunda unutamiyomusunda .bide akılmı istiyorsun (niyee bekarların suyumu çıktı yavrum kocamı kalmadı sana haa diyonya evli olduğunu sonra öğrendim Ozaman o adamın yüzüne tükürmen lazım küfür basıp yerinde olsam sunuda yapardım karısını bulup herşeyi anlatıp haberi olsun Yazık değil mi lannn o kadına kendini o Kadının yerine koysana biii sen onun yerinde olmak istermisin yarın öbür gün bi gün illaki evlenip yuva kuracaksın peki senin kocanda sana yapsa istermisin bir kadın sana yapsaaaa istermisin. Sunuda unutma (BİR İNSANIN İNSANA YAPTIĞININ AYNISI BAŞINA GELMEDİKÇE CAN VERMEZMİS) (kocasının içine şeytan girmiş Allah muhafaza .. ne diyim Allah hidayet versin) Ne yapmam diye düşünüyorsun yaa sana bi abla nasihati tövbe niyetiyle gusül boy abdesti al iki rekat istiğfar namazı kıl Allah'ım beni affet bu şer işten koru aklımdan çıkar adamida benden uzaklaştır eşine döndür diye dua etki aklına giren şeytani düşünceler vesveseler cıkıversin. Doğru yolu bulasın.

bir insanın evli olup olmadığını anlayabilecek kadar tanıyamadan nasıl bir şeyler hissedebiliyorsunuz anlamıyorum

Evli erkek mi aman aman senle gündüz oynasir akşam gider eşiyle oynasir 😁 sonra eşimi seviyorum bosanamam ama senide seviyorum deyip gönlünü eglendirip karımı boşamak istemiyorum seni senden alacağını alır bırakır uzak dur bacım bak benden demesi
o kadar doğru bir yorumki

Konu bence fake. Dalga geçilmek için yazılmış. O kadar üşenmişki hikaye bile uyduramamış :KK70:. Boşverin boşuna sinir olmayın.

sadece ilk gönderinizi okudum konu başlığına ithafen:

hayır karısıyla boşanma aşamasında değiller
Evet hala yatıyorlar
Hayır boşanmayacak

X