Evlilerde sever :(

kızlar yardımınıza ihtiyacım var delirmek üzereyim geçtiğimiz mart ayında bir gecede hayatımı her anlamda değiştiricek birini kendi ellerimle hayatıma soktum
bir gece oturuyorum o gün dün gibi aklımda canım sıkıldı instagramda boş boş geziniyordum benim baba tarafım düzceli ama sakaryada yaşıyorum bianda aklıma düzce konumundaki insanlara bakmak geldi hiç huyum değildir sırf can sıkıntısına açtım düzce konumunu bakınıyorum karşıma bir adamın arabasını attığı bir video çıktı duraksadım profiline girdim gördüğüm gibi daha önce hiç yaşamadığım tuhaf bi duygu içerisine girdim ve direkt bu adam benim olmalı dediğimi hatırlıyorum yine hiç huyum olmayan bi şekilde :KK20:
sonra ilk etapta fake hesaptan istek atıp konuşmaya başladım bi tık ağzını yokladım ne tarz muhabbetler yapıyor vb
aradan bir kaç gün geçti fake hesaptan konuşmaya devam ediyodum hala ama ekstra olarak kendi hesabımdan istek attım ve direkt hikayeme yanıt verdi konuşmaya başladık benle konuşmaya başladığı gibi fake hesaba kısa ve geç yazmaya başladı
10-15 gün konuştuk sonra buluşma kararı aldık sakaryaya geldi ilk buluşmamız çok şükür şahane geçti her şey harika her hafta cuma günleri sakaryaya geliyor ben arada düzceye halamlara babaannemlere kalmaya gidiyorum ayda 1 kere ben düzceye gidiyorum 3 kere o sakaryaya geliyor her şey şahane düzceye döndüğünde bile sürekli zırt pırt arar gece yarısı 3 te arayıp sesini duymak için aradım dediğini bile bilirim hatta çoğu zaman beni o uyandırıyodu o derece ilgiliydi oda mutlu bende mutluyum tabi o zamanlar evli olduğunu bilmiyorum
cinsellikte hiç yoktu buarada asla konusunu dahi açmıyordu ben bazen adım atıyodum hatta ona rağmen önsevişmeden öteye geçmedik
ve bazen bana evlilikten dahi konu açıyodu 21 yaşında buarada 19 yaşında evlenmiş sonradan öğreniyorum tabi
neyse zaman geçti ben üniversite sınavına girdim sırf onun için düzceye tercih yaptım ve gittim ilk duyduğu anda sevincini size anlatamam
neyse düzceye gittim gayet el ele kol kola çarşıda kremparkta geziyoruz lazpressoya oturuyoruz pikniğe gidiyoruz arkadaşlarıyla her şeyi yapıyoruz beni arkadaşlarıylada tanıştırdı arkadaşlarıda hiç bozuntuya vermedi üstelik
neyse bigün melene gittik en yakın arkadaşı eşiyle birlikte geldi
onlar sigara almaya gittiler biz özlemle yalnız kaldık
bian bi sessizlik oluştu özlem bana döndü sana birşey söyliycem artık dayanamıyorum diye cümleye başlayıp evli olduğunu hatta eşinin fotoğrafına kadar gösterdi anne babasıyla altlı üstlü oturduklarına kadar her şeyi anlattı ben en son hüngür hüngür ağladığımı hatırlıyorum ben ağlarkende onlar geldi tabi kıyamet koptu bağırış çağırış kavga ettik kendimizide rezil ettik
hatta bana evli olduğunu söyleyen kızın eşi kızı dövmeye dahi kalktı nasıl söylersin diye oradada bi cinnet geçirdim ikisinede açtım ağzımı yumdum gözümü
ama gel gelelimki peşimi bırakmadı köyde kalıyorum ben babanemde gecenin bi vakti köye gelip beni arayıp ya konuşmaya gelirsin yada rezillik çıkartırım dedi bende gittim kafası güzeldi ağlaya ağlaya benden özür diledi boşanacağını söyledi hatta istersem ailesiyle bile beni tanıştıracağını söyledi o derece ( tabiki iğrenç bir cümle )
ağlamasına dayanamadım ve gerçekten ona o kadar aşıktımki halada öyleyim ve köy meydanında afedersiniz arabanın içinde biri görür eder demeden dudağına yapıştım o kadar pişmanımki o gün onu affettiğim için şuan hala ilişkimiz var aslında çokta mutluyuz birbirimizi gerçekten çok seviyoruz ama ben onun boşanmasını istemiyorum çünkü evlilik aşkı öldürüyor biliyorum ve onunla evlenirsem aynılarını yaşayacağımdan eminim korkuyorum
o inatla boşanmak istiyor bende eğer benim için boşanmanı istemiyorum diğer kadın için vb geçiştiriyorum işin aslı farklı tabi aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
ve şuan ona aşkımdan ölüyorum ama bir yandanda eşine yaptığım saygısızlığın vicdan azabı beni kemiriyor sürekli belki soğurum yanlış bi hareketini görüp diye kavga çıkartıyorum ne hakaretler ediyorum dükkanındaki camları dahi indirdim sudan bi sebeten dolayı ben onu bırakamıyorum bari o beni bıraksın diye ama olmuyor ne yaptıysam kendime daha çok bağlıyorum bende ona bağlanıyorum
bir yıl olmak üzere ilişkimiz başlayalı ama hala bitmiyor bitemiyor ve halla cinsellik yok ona rağmen bırakmıyor
ve acilen biribrimizi e devletten bile engellememiz lazım biliyorum
düzce küçük yer yakında ailemin kulağına gider diyede korkuyorum elim kolum bağlandı
k evlimi bekarmı demeden videodan adam beğeneceksin bu benim olacak diyeceksin eşine kimbilir neler yaşatıyosunuz hele bide çocuk varsa eğer eşini hiç aldatmadıysa sen artık ona bu yolu haram yolunu açtın yazıklar olsun

X