Evliliğim tehlikede ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevsendesevmesende

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
38
12
Buradaki insanların deneyimlerine güvendiğim için içimi dökmek istiyorum bana bir yardım edin lütfen. Eşimle 3.5 yıldır evliyiz liseden sınıf arkadaşımdı cok iyi de bir dosttuk. Mezhep sorunları nedeniyle kaçarak evlendim şimdi bir yasinda bir oglum var eşimin cinsel yönden beklentilerine yanıt veremiyorum doğumdan sonra daha da krize dönüştü cinsel isteğim de bitti onu sevmediğim için değil benden istediği şeyler bana olan davranışı soğutuyor gotik giyinmemi istiyor, fantezilere açık olmamı bekliyor bana o kadar uzak şeyler ki kafasında bir kız var o olmamı istiyor sanki. Şu sıralar da elimin altında sen varsın yapacak bir şey yok sana yalvarıyoruz iste gibi cümleleri var. Doğumdan sonra kendime daha da küstüm zaman ayıramıyorum daha iyi olacağım eskisi gibi olacağım diyorum ama eşim eskiden nasıldın ki diyor kısacası cinsellik meseleleri yüzünden evliliğim tehlikede cok yorgun hissediyorum ne yapmalıyım? Uzun yazdım ama yardım edin bana

Su sıralar elimin altında sen varsın ne demek ? Aldatmış bence seni daha önce şimdi teke düşmüş, ne istiyorsanız onu yapın sizi değiştirmeye çalışması yanlış. Siz onu değiştirmeye çalışsanız hoşuna gider mi ? Liseden beri tanıyor az çok sizi. Prim vermeyin

Eşinizin cümlelerinden tiksindim resmen. Elimin altında sen varsın işte ne demek? İlk bulduğu fırsatta aldatacak yani düpedüz itiraf ediyor. Sizi aşağılaması iğrenç bir davranış.
Ben de aşağılanmış hissediyorum ama benim hislerimin farkında değil gibi söyleyince de şaka yaptım diyor.

Gotik tarzı bilirsiniz siyah fileli açık seyler giymemi istiyor giymem de sorun yok ama ben o kişi değilim neticede giysem de içindeki ruh o değil onu napicaz kendimden soğudum inanin
ya ben açıkçası fantezilere karşı değilim hatta severim. ancak eşinizin size olan yaklaşımı çok kötü.

Kafasında bir kadın var demek muhtemelen ona bakmayacak bir kadın. Kendisi her kadının yada en azından sizin hayal ettiğiniz bir erkek mi? Bu ne cüret bu ne özgüven. Elinin altında siz varmışsınızsizde olmayın elinin altında bu nedir ya.
İyi de sevişirken ruhunuz önemli değil ki görüntünüz önemli.
Evet erkekler icin durum böyle yıllardır söylüyorum benim için hiçbir şey yapmıyorsun diyor

Eşinizin dediği çok terbiyesizce ya. Bu ne saygısızlık. Eşlerin birbirlerinden fantezi beklentileri olabilir. İki tarafında bu konuda çabasız olması kabul edebileceğim bir şey değil. Ama bebeğiniz de ufak. Eşiniz çok anlayışsız. O öyle konuşurken siz ne yaptınız?

Bu cümleleri mideniz nasıl alıyor, nasıl hala evli kalabiliyorsunuz böyle bir dangalakla?
Dün akşam cok şanssızım beni kandirdin sevgili iken benim icin süsleniyor özeniyordun dedi kendimi sorguladım sevgili iken evet süsleniyordum ama kendi istediğim gibi biriydim yine o benden başkası olmamı istiyor bu beni mutsuz ediyor maalesef evli kalma konusunda dediğim gibi kaçarak evlendim ailemle görüşüyoruz evet ama boşanırsam yanımda olmazlar ve inanın cok zor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X