Evliliğimle ilgili

Valla konu sahibi eş ailesi bakıyormuş zaten neyinden kaçıyorsunuz bolca vaktiniz kalır bi günde işler olmayıversin çocuklar 1 saat daha eş ailesinde kalsın 15 ay geçmiş doğumuzdan bugüne az değil yaralar kapanmış acılar tarih olmuştur. İsteksizseniz eşinize direk isteksizim deyin madem bahanelerin arkasına sığınmayın. Bunu erkekler de yapıyor bu sitede okuyoruz görüyoruz bir tarafın ne kadar yıprandığını. Gerekirse destek alın ama evliliğinizi düzene oturtun artık bence. Mesela artık birlikte yatalım diyerek başlayın bir şeylere. Kaç sene daha ayrı yatacaksınız?

Günde üç farklı kişiyle birlikte olup bunun dolu yaşamak değil tüketmek olduğunu anlamazsan öyle olursun tabi. Yaşamadığın yaşları eleştirme, zira yaşamadın bilmiyorsun.

Sen 5 seneye jübileni yap otur. 45ine gelip hala dolu dizgin yaşayan kadınları da sorgulama, kimsenin sana yalan borcu yok
Benim mi kodum bozuk yani? Her yaşın farklı bir özelliği var.nasıl depresyona falan girmiyor buradaki kadınlar bu kadar yüksek hayat beklentisiyle hiç anlamıyorum.biraz maneviyat yaa.çok gülüyorum bu tarz konulara.koca koca çoluklu çocuklu kadınlar kocama kendimi yeterince m.iktiremiyorum diye ağlaşıyor.çoluğunzu çocuğunuzu düşünüm artik ha.bırakın bu dertleri yeni evlilere.25 yaş derdi bu.yakında kadının teki 65 yaşında ilişki konusu açacak ona bile ölene kadar yapmanız lâzım 🤭, büyük sorun diye cevaplar verilecek 😄 biraz maneviyata yönelin ya.yaşadığımı yaşadım gördüm geçirdim her yaş farklı deyin.madem o kadar bu işlere düşkünsünüz yapmayın madem çoluk çocuk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben cahil bir insan değilim ki, ne kadin ne erkek birbirinin gönlünü yapmak zorunda diye dusuneyim? Sen dusunebilirsin, normal karsilarim.
bunun cahillikle ne ilgisi var. kafa yapınız inanılmaz garip. çoğu yorumlarınız abartılı kendiniz üzerine maşallah hocam. :KK70:

bunun cahillikle ne ilgisi var. kafa yapınız inanılmaz garip. çoğu yorumlarınız abartılı kendiniz üzerine maşallah hocam. :KK70:
Cunku kimse kendisi hosnut olmadigi halde, birinin gonlunu yapmak zorunda değil tatlim.

Kadin/erkek fark etmez.
Sen yapmasi gerektigini dusunuyorsan ve reel hayatinda oyle davraniyorsan ilk mesajin ilk cumlesini rahatlikla kabullenebilirsin.

Cunku kimse kendisi hosnut olmadigi halde, birinin gonlunu yapmak zorunda değil tatlim.

Kadin/erkek fark etmez.
Sen yapmasi gerektigini dusunuyorsan ve reel hayatinda oyle davraniyorsan ilk mesajin ilk cumlesini rahatlikla kabullenebilirsin.
Tamam o zaman boşansın. :) sonuçta kimse kimseyi çekmek zorunda değil. benim kafa yapımda bu mesela. insanlar birbirlerini seviyorlarsa rahatsız oldukları yönlerini birbirlerine söyleyecek ve yapabiliyorsa törpüleyecekler. bu gönül alma meselesi değil. kadın diyorsa ki ben bu yönümü düzeltemem ben buyum istemiyorum o zaman herkes kendi yoluna gitmeli. hayat müşterek diye bir şey var herkes elini taşın altına koymak zorunda maalesef.

Benim mi kodum bozuk yani? Her yaşın farklı bir özelliği var.nasıl depresyona falan girmiyor buradaki kadınlar bu kadar yüksek hayat beklentisiyle hiç anlamıyorum.biraz maneviyat yaa.çok gülüyorum bu tarz konulara.koca koca çoluklu çocuklu kadınlar kocama kendimi yeterince m.iktiremiyorum diye ağlaşıyor.çoluğunzu çocuğunuzu düşünüm artik ha.bırakın bu dertleri yeni evlilere.25 yaş derdi bu.yakında kadının teki 65 yaşında ilişki konusu açacak ona bile ölene kadar yapmanız lâzım 🤭, büyük sorun diye cevaplar verilecek 😄 biraz maneviyata yönelin ya.yaşadığımı yaşadım gördüm geçirdim her yaş farklı deyin.madem o kadar bu işlere düşkünsünüz yapmayın madem çoluk çocuk.
Sen haddini iyice aşıyorsun ama ne maneviyatı ya, sende neden yok o maneviyat, oynaştığın bütün erkeklere aşık mısın yoksa, ama hepsine aşık olsan bıkmaya başladım demezdin.

Bak canım cinsellik birbirini seven hayatı paylaşan insanlar arasındaki en güçlü bağdır. Öyle önüne gelenle yatağa girerek bir anda tüketilmez, hayatı ve duyguları paylaştığın insanla bir ömür sindire sindire yaşanır. 70 yaşında dedeler 65 yaşında neneler bu işi yapmıyor mu sanıyorsun sen, çok zavallısın hayata çok sığ bakıyorsun. Yemek yiyip tuvalete de gitmiyelim bari anne baba olunca çünkü beden değil maneviyat önemli.

Bence sen böyle konulara yorum yapma, yaşının olgunluğundan uzak olduğun çok belli oluyor.

Tamam o zaman boşansın. :) sonuçta kimse kimseyi çekmek zorunda değil. benim kafa yapımda bu mesela. insanlar birbirlerini seviyorlarsa rahatsız oldukları yönlerini birbirlerine söyleyecek ve yapabiliyorsa törpüleyecekler. bu gönül alma meselesi değil. kadın diyorsa ki ben bu yönümü düzeltemem ben buyum istemiyorum o zaman herkes kendi yoluna gitmeli. hayat müşterek diye bir şey var herkes elini taşın altına koymak zorunda maalesef.
Ayni fikirdeyiz. Kimsenin karsi tarafın hayatini mahvetmeye hakki yok. Boşanmalari hayirlarina olur.

Thread 'Kötü kalpli bir insanım' Kötü kalpli bir insanım
Ay buldum senin sıkıntının kaynağını, bir tek senin sevişmeye hakkın var, başka kimse sevişmesin 🤣🤣🤣 ama maneviyat bu kadar önemliyse sen de sevişme manevi değerlerle yaşa, hatta anne olmaya karar verirsen adamla sevişme git direk tüp bebek yap, yaşın geçmiş olacak çünkü

Thread 'Kötü kalpli bir insanım' Kötü kalpli bir insanım
Ay buldum senin sıkıntının kaynağını, bir tek senin sevişmeye hakkın var, başka kimse sevişmesin 🤣🤣🤣 ama maneviyat bu kadar önemliyse sen de sevişme manevi değerlerle yaşa, hatta anne olmaya karar verirsen adamla sevişme git direk tüp bebek yap, yaşın geçmiş olacak çünkü
Haklısın valla güzel özetledin.başkaları hayata karşı bu kadar talepkâr olunca çekemiyorum.herşeyin en iyisini hakettiğini düşününce deliriyorum.hiç defo kabul etmiyorsunuz siz de hayatınızda.illaki herşey dört dörtlük olacak.ven de fazla yapamıyorum ama kocam dırıldanıyor diyene de ayrı ayar oldum.milletin kocaların maşallahı var.

Ne kadar terbiyesizsiniz, cinsellikle ilgili fikirleriniz ne kadar cahilce. Cinsellikte yaşanan duygularda evliliğin maneviyatının parçasıdır. Kadını cinsellikte edilgen görüyorsunuz, bu kendinize ne kadar değer vermediğinizi gösteriyor, acıdım size

39 genç mi ? Ben 29 yaşındayım cinsel isteğim neredeyse kalmadı.ben bu sitedeki kadınların yaşama hevesine secde edeceğim valla.neden bazı şeyleri kabullenmiyoruz da herşeyin en iyisinden olması gerektiğini düşünüyoruz.genç falan değil cinsel istek için.asıl genç kız gibi ilişki iatemeye çalışmak garip geliyor bana.bence buradaki kadınlar bazı şeyler illaki coşkulu devam etmeliymiş gibi kendini zorluyor, kabullenemiyor
20 yaşında cinsel istekten uyuyamayan bir kadındım şimdi eski hâlimin esamesi okunmuyor.benden ne farkınız olacak ki.basbaya çok azalıyor yaşla birlikte.ergen kızlar gibi bu tarz şeylere takılmak komik oluyor.40 yaşında 2 çocuklu bir kadın olarak.o yaşı geçtiniz.
Siz oylesiniz diye herkes öyle mi olacak? Sizin yaşınızda istekli birisi değildim 39 yaşındayım gayet istekliyim. 2 de çocuğum var

Gene mi sen ya🤣 bu yorumu başkası yapsa kızardım ama sen olunca gülüyorum

Kocan da öyle de mi ? Oyy oyy bir gün gerçekten tozutacağım.kaldıramayan koca konusu lâzım bana😄
Bişey diyeyim mi, kocam da eskiden isteksizdi, adama bu aralar bir haller oldu, başka konularda da yazdım. Erkekler 40 indan sonra azıyor bence 🤣 ee o istekli ve ateşli olunca bana da yansıyor 😉

Haklısın valla güzel özetledin.başkaları hayata karşı bu kadar talepkâr olunca çekemiyorum.herşeyin en iyisini hakettiğini düşününce deliriyorum.hiç defo kabul etmiyorsunuz siz de hayatınızda.illaki herşey dört dörtlük olacak.ven de fazla yapamıyorum ama kocam dırıldanıyor diyene de ayrı ayar oldum.milletin kocaların maşallahı var.
Bak hayat pek çok farklı kulvardan oluşuyor. Ama fizyolojik ihtiyaçlar asla bitmiyor. Seks fizyolojik bir ihtiyaç, hatta ilkel benliğin çok ciddi bir parçası. İhtiyaçlar hiyerarşisindeki sırası her insanda farklı bazısı aç kalmaya tahammül edemez, bazısı güvenlikten ödün veremez bazısı da sekssiz yaşayamaz, libidosu açken canavara dönüşür. Bunu sorgulayıp insanları yargılayamazsın. Çok niyetli durmuyorsun ama bir gün evlenip anne olduğunda cinsel dürtülerin rafa kalkmayacak, olsa olsa bir süre darbe alır ki doğum sonrası isteği 3e katlanan kadınlar da var. Bunun yemek yemekten uyumaktan farkı yok, olmak zorunda.

İnsan oğlu doyumsuz bir varlıktır, hep her şeyin en güzelini ve daha fazlasını ister. Dünyanın en zengin 10 adamı çalışmayı neden bırakmıyor, neden malına mal katmaya devam ediyor. İnsan erişme şansı ve hakkı olan her şeye ulaşmak ister, kanaatkar olmak zorunda değiliz, hepimiz her şeyin en mükemmeline sahip olma hakkımızı kullanabiliriz. Eleştirdiğin şey her şeyden önce fizyolojik ihtiyaç, doğurunca ya da baba olunca bitmiyor. Bitseydi kadınlar her ay adet görmez erkekler rüyalanma denilen şeyi yaşamazdı.

Bak hayat pek çok farklı kulvardan oluşuyor. Ama fizyolojik ihtiyaçlar asla bitmiyor. Seks fizyolojik bir ihtiyaç, hatta ilkel benliğin çok ciddi bir parçası. İhtiyaçlar hiyerarşisindeki sırası her insanda farklı bazısı aç kalmaya tahammül edemez, bazısı güvenlikten ödün veremez bazısı da sekssiz yaşayamaz, libidosu açken canavara dönüşür. Bunu sorgulayıp insanları yargılayamazsın. Çok niyetli durmuyorsun ama bir gün evlenip anne olduğunda cinsel dürtülerin rafa kalkmayacak, olsa olsa bir süre darbe alır ki doğum sonrası isteği 3e katlanan kadınlar da var. Bunun yemek yemekten uyumaktan farkı yok, olmak zorunda.

İnsan oğlu doyumsuz bir varlıktır, hep her şeyin en güzelini ve daha fazlasını ister. Dünyanın en zengin 10 adamı çalışmayı neden bırakmıyor, neden malına mal katmaya devam ediyor. İnsan erişme şansı ve hakkı olan her şeye ulaşmak ister, kanaatkar olmak zorunda değiliz, hepimiz her şeyin en mükemmeline sahip olma hakkımızı kullanabiliriz. Eleştirdiğin şey her şeyden önce fizyolojik ihtiyaç, doğurunca ya da baba olunca bitmiyor. Bitseydi kadınlar her ay adet görmez erkekler rüyalanma denilen şeyi yaşamazdı.
Ben bu yaşa kadar çok yaptım doydum pek iatemiyorum diyen erkek de gördüm duydum.zamanla ilişki sıklığı çok azalan da.ben de zamanla doydum çok istememeye başladım.kişisel şeyler bunlar.istekli olanı kıskanmaktan başka elimden birşey gelmiyor 😄 şaka maka hayat bu şekilde bana çok stresli.bir türlü aşamıyorum şu cinsellik konusunu.birisi kocam istekli dese sinirlenmeme yeterli.gidip ilaç yazdırayım bari.arkadaşın da dediği gibi sadece benim istekli erkeklerle birlikte olma hakkım olmalıymış gibi düşünüyorum.sokaktaki kilolu, yazmalı, bakımsız kadınların iyi cnsel hayatı olma ihtimali beni çileden çıkartıyor.bu kadar kişinin nasıl eş bulabildiğini de anlamıyorum.bu kadar insan aradında millet birbirinin dikkatini nasıl çekebiliyor ? Bazen sokaktaki insanların yüzde 90 ına bakmıyoruz bile.nasıl dönüyor bu işler ?.hepsi de birbirinden istekli maşallah.benimle 1 gün hiçbir erkek ilgilenmese cinsel enerji namına bir halt kalmıyor.millette nasil kalıyor.yıllar yılı aynı kişiler.

X