Evlilik dışı bebek

Bahsettiğim şey merdiven altı yer tavsiyesi değil elbette. Böyle birşey söz konusu olamaz.
İnsanların zor durumda bile psikolojisini bozup iyice çıkmaza sokmaktan bahsediyorum.

Ayrıca her kadın düzenli aydan aya regl olmuyor. 3 ay regl olup nasıl farketmedin diyen olmuş; pcos olup 3 aydan 3 aya regl olan ve şişlik yaşayan birçok kadın var ben gibi.. İlişki sonrası takip etmesi gerekirdi evet ama olan olmuş. Belki korundu kaza ile farketmedi ama yargılayıp aşağılamanın bir faydası da olmayacak.

Dört dörtlük mükemmel hayatları varmış gibi gelip yargı dağıtan, buradan beslenen kadınlara malzeme çıkmış herzamanki gibi..
Sözüm size değil bu arada
Bu dediginizi en iyi ben anlarim. 3 4 ayda bir adet oluyorum. Yil icinde 4 en fazla 5i gecmez adetlerim. Cocuk da düşünmüyordum.
Yani ona rağmen plansiz gebeliğini 5 haftalikken olmasi gereken zamanda öğrendim. İnsan kendinde hiç değişiklik farketmez mi?
Bazen yorumlar dediginiz gibi cok agir olabiliyor burada. Ama bazen de gerekiyor bunlar üyenin kendine gelebilmesi için.

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
madem istemiyordun 3 aylık olmasını neden bekledin! Bilmedim deme regl oluyoruz sonucta:KK51:

Yasal süreniz geçmiş artık şu saatten sonra hiçbir doktor annenin sağlık durumu gibi konular haricinde kürtaj yapmaz. Konuda anlayamadığım şey hamile kaldığınızı nasıl anlamamanız. Reglim düzensiz ama öyle durumda belli süre bekler yine test yapardım. Merdiven altı yerlerde de yapılmaz zaten kürtaj.

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
3ay 8gunluk bebeği nasıl anlamadınız resmen yalan söylüyorsunuz. Yaptığınız suç. Nişanlın da değildir kesin. Ya evli adamdır ya da bebeği kabul etmeyen sevgili.

Doğuramıyorsan korun. Korunamıyorsan sevişme. Siz zevkleriniz uğruna çocukların günahına giriyorsunuz ya.

Evlenmeden önce ilişki yaşaman bir hata olmuş. karnındaki bebeğini aldırman yok etmeye çalışman 2. Büyük bir hata olur ve bunun acısını vicdan azabını ölünceye kadar unutamazsın. Kendi bebeğini öldürüyor olacaksın kısaca resmen olmasada vicdanen katil oluyorsun öbür tarafta da bunun hesabını veremezsin. Ditelimki Evlenmeden ilişki yaşadığını gebe kaldığını ailen vs öğrendi. Emin ol bir gün bunu herkes unutur. Sen ise o yapmayı düşündüğün seyi yaparsan bunu asla unutamazsın

X