EVLILIK GÜNLÜGÜM 7 * Sectigim Mobilyalar*

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
Merhabaaaa
Adim Adim ilerliyoruzzz :KK16::KK16:

bunlarda sectigim Mobilyalarimm
Cogu IKEA dan gördügünüz gibi
asigim asiiik :KK16:

fikirlerinizi bekliyorumm
eylüle Kadar düzülmesi gerekiyor evimin
SON halini Agustosun ortasinda yayinlicam balayindan dönünce insallah :KK16:
COUNTRY aksesularlarimla tabisiiiii :KK16:

YATAK ODAM
(nisanlim su yatagi satiyor, hediye geldi onada, bende bunlari uydurdum, cok da begendim, perdeler Zebra stor olacak, aksesuarlar MOR cicekli yatak örtüleri sectim, detaylar agustosda )

SALONUM/OTURMA ODAM (almanyada birtane var sadece)

ANTRE

MUTFAK (kuzenimin bu resimler, ama aynsini aldim, tezgahi odun rengi sadece, gri istemedim)

Buda evin pilani anlayana :) (mimarlik okuyorum kendim cizdim ölctüm)

EVIM EVIM GÜZEL EVIM :KK16:

Maşaallah evin planı da eşyalar da pek hoş :)
Antre için seçtiğin aynayı ben de alacaktım ama tuttuğum evde ona yer yok maalesef :) gerçekten çok güzel seçiler.. mutlulukla kullanmayı nasip etsin RABBİM...

sonunda ikeadan bi çeyiz :KK70: çok güzel kombinlemişsin güle güle kullan inş :KK16:

Maşaallah evin planı da eşyalar da pek hoş :)
Antre için seçtiğin aynayı ben de alacaktım ama tuttuğum evde ona yer yok maalesef :) gerçekten çok güzel seçiler.. mutlulukla kullanmayı nasip etsin RABBİM...

cok tsk ediyorum :)
country cooook severim. sonunda hayalim gercek oluyor :)
o boy aynasi oyleee onemlikiii
simdiki odamda yok ama aynali dolap aldim o yuzden. antre de de lazim yani son bakialar evden cikmadan :))))

sonunda ikeadan bi çeyiz :KK70: çok güzel kombinlemişsin güle güle kullan inş :KK16:

eveet sonundaa :)) cok guzel aksesuarlarla birlikte harika olacak :)
tekrar konu acmaya sabirsizlikla bekliyorum

Ferah şık bir ev olacak belli çok güzel mobilyalarınız çizimde bir harika aşkla oturmak nasip olsun:nazar::KK16:

Allah mutlulukla kullanmayı nasip etsin. Güzeller maşallah, güle güle eskitin:KK8:

benimde evimin çoğu ikea :) cnm seçimlerin ve evin çizimin hoş güle güle otur ama neden yatak odası ve banyo o kadar uzak?

Plan proje tam benlik bir işmiş aslında ama seneler gitti:KK9:Hayırlı olsun şimdiden:KK16:

tskler :)

benimde evimin çoğu ikea :) cnm seçimlerin ve evin çizimin hoş güle güle otur ama neden yatak odası ve banyo o kadar uzak?

tsk ediyorum. valla uzak biraz napalim :) her ev ayni olmuyor :) evin ici temiz. oturma odasi cok guzel. yatak odasi ferah. sirf banyo icin kaciramazdim :) zaten fazla oturmayiz bu evde kira zaten :)
Çok güzeller canım güle güle kullan.:nazar:

tatlım eşyaların süperr beyaza hastayım zatennn=)ocağın indüksiyonlu mu tatlımm bu ocakklarrın elektrk tüketimi nasıll biliyo musun tatlımm

tatlım eşyaların süperr beyaza hastayım zatennn=)ocağın indüksiyonlu mu tatlımm bu ocakklarrın elektrk tüketimi nasıll biliyo musun tatlımm

meehaba cnm sagol begendigin icin :)
induksiyonlu istedik ama 350euro daha cok tutuyordu. amc tencerelerim var uyuyor amadiger seyler uymayabilirdi.
evet elektirikten tasaruf ediyorsun dedi satici. dugmeye bastigin an isi veriyor. kapattigin an soguyor.
amc tenceresi icinde pisirme yonunden zorlanirdim cunku ocagi kapatsan bile kendi isisiyla devam pisiyor amc de

Tam düsündügüm tarz seyler secmisin. Hic süphem yoktu zaten zevkli secimler yapacagindan.
Hepsi cok tatli görünüyor, bunlari birde dekorasyonla tamamladiginda muhtesem bi ev cikicak eminim ortaya
ALLAH bana o evi kendi gözlerimlede nasip eder umarim..

Tam düsündügüm tarz seyler secmisin. Hic süphem yoktu zaten zevkli secimler yapacagindan.
Hepsi cok tatli görünüyor, bunlari birde dekorasyonla tamamladiginda muhtesem bi ev cikicak eminim ortaya
ALLAH bana o evi kendi gözlerimlede nasip eder umarim..

tsk ederim :) kac kere fikir degisti. dondum dolastim yine hayalime dondum :)
dekorasyon bile aldim. cerceveler mumluklar. camin onu sirf orkide olacak :)

begenmene sevindim :*
tabiki geliceksin eşinle beraber :*

Son düzenleme:
X