Evlilik Hazırlıklarında Gelin Damat İlişkileri

leylalomlomlom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2016
3
0
Selam arkadaşlar. Allah nasip ederse nişanlımla 1 ay sonra evleneceğiz. 1 yıl öncesinden evimiz alındı, bugün de evi temizlemeye gittik her şeyi yerleştirdik vs. Akşamüstü nişanlım bizi almaya geldi. Çıkarken dedim ki bu anahtarlar artık bende kalsın sende yedekleri alırsın. Bana hayır dedi. Bundan birkaç ay önce de anahtar konusu açılmıştı o Zaman da anahtarı vermek istemediğini söylemişti. Bugün neden anahtarı vermiyorsun diye sordum dayanamadım. Eve zaten ben olmadan gitmiyorsun sende durmasına gerek yok evlenince vercem anahtarını dedi. Benimde moralim bozuldu kendimi yabancı gibi hissettim sanki o ev bizim değil sadece onun. Ben olsam 1 yıl önce ilk ev alındığında verirdim anahtarı bana bu davranışı çok saçma geldi. Bir insan nişanlısına oturacakları evin anahtarını neden vermez hala aklım almıyor. Bugün yüzüne karşı söylendim tek başına evinde oturursun madem diye. Bunu sorun eden ben miyim yoksa bunları düşünmekte haklı mıyım. Çok moralim bozuldu bugün

Daha neler duyacağım daha nelere şahit olacağım acaba? Aranızda bir güvensizlik mi var? Bu davranışı çok kırıcı bence konuşmalısınız.

X