Evlilik Pişmanlık

1. Erken evlenmezdim
2. Kendimle aynı yaşta bir eş seçerdim
3. Ailesi olmayan biriyle evlenirdim
4. Kıskançlık zaten başlı başına esaret
5. Sanırım hiç evlenmezdim ya

Ev işi, sürekli ne yemek yapcam derdi, zaten kocam inanılmaz yemek seçen dışarıdan yemek yemekten nefret eden biri ve bu durum insanı aşırı yoruyor. Tembel oluyorlar erkekler hep kanepede otur film izle asla evcil biriyle ömür geçmiyormuş çok iyi anladım.
Sürekli dışarı çıkanla da geçmiyor. Sen onunla çıkmasan bile bu kez arkadaşlarıyla basıp gidiyor

Erken evlendiğime ve iyice tanımadan gözüm acilmadan evlendiğime pişmanım.

Eşim evle ilgili daha doğrusu dışardan karşılanacak maddi ihtiyaclaru vs karşılar.
Kardeşimle ilgili sıkıntılar oldu koşturur

Ama çok yoğun çalışıyor. İşi dolayısıyla ve fazla kendisini ifade etmemesinden dolayı onla evlenmek istemezdim galiba

4 sene de ciddi yaşlandımi hissediyorum.
Benim yasitlarimla aramda hem enerjisel hemde fiziksel birçok fark var.
En çokta bu canımı sıkıyor

pişman değilim aksine iyikide evlendimm bekarken zorluk çektiğim kadar
evlilikte rahat geçiniyorum çok şükür rabbime :)
24 yaşında evlendim
tabiikii bazı zorluklar geçtii tabiikide zorlandıkk sorumluluklarımı aldım ve daha iyi olgunlaştığımı farkettim

Evlilik yürütülmesi oldukça çaba isteyen zor bir süreç bence. Genelde insanlar böyle sıkıntıları varsa bile gerçek hayatta dile getirmiyorlar.

Dürüst olmanızı bekleyerek evlenenlere sormak istiyorum.

Evlendiğinize pişman mısınız? Eğer öyleyse neden?
Çocuk olmasa boşanırdım diyen, daha bekleseydim çok daha iyi olurdu, erken evlendim ya da daha uygun bir eş seçmek isterdim gibi dertleri olan var mı?
Ben 22 yaşımda evlendim çalışıyorum da severek de evlendim ancak sorunlarımız var ve üstesinden gelinmeyecek kadar büyük. Boşanacağım şimdi 26 yaşındayım çok korkuyorum nasıl olacak bundan sonra diye ama boşanacak biri olarak söylüyorum evlilik çok güzel birşey eğer ki doğru insanlaysa hayatı paylaşmak çocuk sahibi olmak çok güzel bişey. Ben anne olmak istedim ama sorunlardan dolayı denemedik zaten boşandıktan sonra da imkanı yok gibi gözüküyor umarım her evlenen mutlu olur yinede güzel bişey

32 yaşındayım ve bekarım. Mutluyum evet ama insan hayatında bi yol arkadaşı istiyor:halay:Bence evliliğin de zor yanları var bekarlığın da. Evleneceğin kişi doğru kişiyse her seyin daha güzel olacağını düşünüyorum.
Dilerim herkes iyi insanlarla karşılaşsın🙏

Evlilik yürütülmesi oldukça çaba isteyen zor bir süreç bence. Genelde insanlar böyle sıkıntıları varsa bile gerçek hayatta dile getirmiyorlar.

Dürüst olmanızı bekleyerek evlenenlere sormak istiyorum.

Evlendiğinize pişman mısınız? Eğer öyleyse neden?
Çocuk olmasa boşanırdım diyen, daha bekleseydim çok daha iyi olurdu, erken evlendim ya da daha uygun bir eş seçmek isterdim gibi dertleri olan var mı?
24 yaşında evlendim, daha erken evlensem olurmuş diyorum. eşim de 30 yaşındaydı keşke daha erken olsaydı der.

28 yaşında evlendim. Eşim yemek yapmaktan keyif alan, hayatı paylaşmayı tercih eden, ataerkil kafada olmayan, çağdaş, esprili, çalışkan ve dürüst biri. Ben evliliği sevdim. Ortak zevklerimiz var.
Evlilik şans işi denir ama pek de öyle değil açıkçası. Mutlu olmak ve değer görmek istiyorsan feminist birini bulmak gerek. 😌

28 yaşında evlendim. Eşim yemek yapmaktan keyif alan, hayatı paylaşmayı tercih eden, ataerkil kafada olmayan, çağdaş, esprili, çalışkan ve dürüst biri. Ben evliliği sevdim. Ortak zevklerimiz var.
Evlilik şans işi denir ama pek de öyle değil açıkçası. Mutlu olmak ve değer görmek istiyorsan feminist birini bulmak gerek. 😌
Hay ağzınızı öpeyim ne doğru dediniz 😅❤️

Görgülü bir ailesi varsa, ailenizi insan gibi insanlarla dünür etmişseniz, eşiniz sizi hayal kırıklığına uğratmamışsa, yormamışsa eğer evlilik çok güzel sey..

Benim evliliğimden tek kârım evladım.
Onun dışında full zarar..

Bunu en iyi zamanlarimizi yaşadığım 9. Yıldan bildiriyorum. Bugüne gelene dek öyle yiprandim ki.. Artik huzurum mutluluğum yerinde bile olsa değeri yok gibi maalesef..

Evlilik doğru ailesi olan doğru insanla çok çok güzel bişey 3 yıl bitti evliliğimde eşimdende ailesinde de çok memnunum.
Tek eksiğimiz bebek Allahım onuda nasip eder inşallah :KK43:

X