Evlilik Programları Mahalle Kavgasına Döndü, Sunucuların Eşleri de Tartışmaya Girdi

Peki sizce kim daha haklı?

• Ankete Katılan
    69

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
Televizyonlarda yayınlanan evlilik programları aldı başını gidiyor. Son olarak Zuhal Topal'ın programına katılan bir damat adayı "Şehitler varken siz burada oynuyorsunuz" diye programı suçlamada bulunmuştu. Bunun ardından aynı kişi Youtube'a yüklediği bir video ile "Seda Sayan ve eşi Erkan Çelik bana para vererek Zuhal Topal'ın programını karıştırmamı söyledi" gibi bir açıklamada bulundu. Bu noktadan sonra her şey birbirine karıştı. Hatta o kadar ki, konuya program sunucularının eşleri de dahil oldu.

İşte olayın en başı ve şu an gelinen nokta ile ilgili kısa bir özet.

Zuhal Topal'ın programında oynayan gelin adayı Solmaz, tartışmaların başlangıç noktası...
Capture.JPG

Solmaz'ın kendine has içten ve samimi tarzı programa oldukça yansımıştı. Hatta çoğu zaman başarılı Roman havaları oynayarak programı renklendiriyordu. Yani söz konusu gün oynaması da aslında her zamanki haliydi.

Zekeriya'nın, gelin adayı tarafından reddedildikten sonra stüdyoda yaşattığı gerginlik ve suçlamalar
Capture.JPG

Zekeriya, Solmaz'a talip olarak gelmesinin ardından Solmaz tarafından olumlu karşılık bulamadı. Bu karardan sonra Zekeriya, kimsenin beklemediği şekilde Solmaz'a "Geçen hafta şehitlerimiz varken siz burada göbek attınız" dedi. Ardından Zuhal Topal konuya girerek "Zor şeyler yaşıyoruz ama bu programları da yapmak zorundayız. Maalesef ve maalesef hayat devam ediyor" dedi.

Bu olaydan birkaç ay sonra damat adayı Zekeriya Atak, verdiği tepkinin kurmaca olduğunu ve Seda Sayan tarafından oraya gönderildiğini anlatan bir videoyu Youtube'a yükledi

Ve Zuhal Topal da gözyaşları içerisinde bu video sayesinde komplodan haberdar olduğunu anlattı

Capture.JPG

"Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır" diyen Zuhal Topal, bu komplo yüzünden çok zor günler yaşadığını ağlayarak anlattı. Yapımcının konuyu yargıya taşıdığını da ekledi.

Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner de Zekeriya'nın "itiraf" videosu ile ilgili Twitter hesabından bu paylaşımda bulundu

Capture.JPG

Bu açıklamadan sonra Seda Sayan, Instagram hesabından Zuhal Topal'ı ve Fox TV'deki yapım ekibini de etiketleyerek sert bir mesaj yayınladı
Capture.JPG

Konuya Seda Sayan'ın sevgilisi de dahil oldu ve o da iddialarla ilgili bir mesaj yayınladı.

Capture.JPG

Seda Sayan kendisine iftira atıldığını söyleyerek sosyal medyadan yaptığı açıklamalara devam etti.
Capture.JPG

Sahte nikah memuru skandalı bu tartışmada da yerini buldu
Capture.JPG

Daha önce Zuhal Topal'ın programında stüdyoda bir nikahın gerçekleştirilmesi planlanmış ancak nikah gerçekleşmemişti. Tüm bunların bir kurgu ve hatta nikah memurunun da kanalda çalışan bir şoför olduğu ortaya çıkmıştı.

Zekeriya Atak daha sonra bir u dönüşü yaparak karakola gitti ve Zuhal Topal ile eşinden şikayetçi oldu
Capture.JPG

Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner'in kendisini tehdit ettiğini öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulunan Zekeriya Atak, mağdur olduğunu ve adaletin yerini bulacağını söyledi.

Bu olaydan sonra Korhan Saygıner, Instagram hesabından Seda Sayan ve Erkan Çelik'e sert bir mesaj gönderdi.
Capture.JPG

Esra Erol da konuya dahil olup Seda Sayan'ın yanında yer aldı. Hatta Zuhal Topal ve ekibi ile ilgili inanılmaz iddialarda bulundu

Capture.JPG

Konunun tarafları birbirlerine sosyal medya üzerinden mesajlar gönderirken bir anda Esra Erol da konuya dahil oldu. Şu an Zuhal Topal ile program yapan eski yapımcılarının kendisini bitirmeye çalıştıklarını iddia eden Erol, hamilelik döneminde bile bu yüzden sıkıntılı zamanlar yaşadığını duygusal bir şekilde anlattı.

Esra Erol: "Biraz daha bana gelirlerse öyle bir şey söyleyeceğim ki o karı koca Türkiye'de duramayacak"

Capture.JPG

Zuhal Topal ve eşinin, Esra Erol'un eşi Ali Özbir'in loca adaylarını arayıp programına çekmeye çalıştığını iddia ettiklerini ama asıl onların adayları çaldıklarını söyledi. Hatta bununla da yetinmeyen Erol Zuhal Topal ve eşi için "Eğer biraz daha bana gelirlerse öyle bir şey söyleyeceğim ki o karı koca Türkiye'de duramayacak" dedi.

Esra Erol'un eşi Ali Özbir de Instagram hesabından bu "göndermeli" yazıyı yayınladı
Capture.JPG

Sonuç olarak şu an herkes birbiriyle mahkemelik!

Capture.JPG

Taraflar haklarını hem sosyal medya üzerinden hem de yargı yoluyla arıyor.

Bakalım bu tartışmalar nereye kadar sürecek. Sonucu biz de merakla bekliyoruz.

https://o nedio.com/haber/evlilik-programlari-mahalle-kavgasina-dondu-sunucularin-esleri-de-tartismaya-girdi-705362

Son düzenleme:
Hepsi baydı artik evlenen kalmadi bu programlarda parayi varille kazandilar daha gozleri doymuyor
Hele esra erol bebegi 15 gunlukken kalkip yayina cikti ne acelesi var o zamanlar bir daha geri gelmeyecek bu ne hirstir!

esra erol bana her zaman samimi gelmiştir nedense. bana kalsa izlemicem ama eşim işten gelirken daha açıyo bi zuhal bi esra arasında :KK57: evli bi erkek bunu niye izler diyorum kavgaları hoşuma gidiyo diyo. Allahtan sedanın saati farklı :21: en son haftaiçinde esranın açıklamasından sonra, bak dedim zuhaldekiler hep yalancı oyuncu, şunu açma artık. zaten hep diyodum da esranın açıklamalarıyla pekişti. artık zuhalı izlemiyo dinledi beni.
instagramda bu adayların profillerini geziyorum. zuhaldekilerin paylaşımları yok ayakkabım şurdan, elbisem burdan, şalım şurdan.. hep reklam yapma kendilerini gösterme takipçi toplama peşindeler evlenmekle ilgileri yok. bide fanları var 2 gün sonra yok olcak insanın fanı ne alaka. niye evlensinki bunlar.
esranın adaylarında hiç böyle reklam yapan görmedim.gezip tozdkları yerleri paylaşıyolar özellikle isim vermek falan yok.

Dün eşim izin yapti ben de odada hazirlaniyordum disari cikacaktik. Baktim adam tvnin karsisinda bir gülüyor bir kahkaha atiyor ki anlatamam. Gittim baktim Seda Sayanin programini açmış ona guluyormus.
Ya bunlar gerçek mi diye bi de bana soruyordu :-))))))))
Yesinler birbirlerini amaaaaan :KK70:

esra erol bana her zaman samimi gelmiştir nedense. bana kalsa izlemicem ama eşim işten gelirken daha açıyo bi zuhal bi esra arasında :KK57: evli bi erkek bunu niye izler diyorum kavgaları hoşuma gidiyo diyo. Allahtan sedanın saati farklı :21: en son haftaiçinde esranın açıklamasından sonra, bak dedim zuhaldekiler hep yalancı oyuncu, şunu açma artık. zaten hep diyodum da esranın açıklamalarıyla pekişti. artık zuhalı izlemiyo dinledi beni.
instagramda bu adayların profillerini geziyorum. zuhaldekilerin paylaşımları yok ayakkabım şurdan, elbisem burdan, şalım şurdan.. hep reklam yapma kendilerini gösterme takipçi toplama peşindeler evlenmekle ilgileri yok. bide fanları var 2 gün sonra yok olcak insanın fanı ne alaka. niye evlensinki bunlar.
esranın adaylarında hiç böyle reklam yapan görmedim.gezip tozdkları yerleri paylaşıyolar özellikle isim vermek falan yok.
bir ara bbg evinin içindekilerinin fanları vardı
tv kanalı daha azdı survivor dan falan daha fazla reyting alıyordu
hepsi ünlü olmanın peşindeydi
ne oldu sunucuları yapımcıları kaldı kendileri toz oldu uçtu
hatta geçen bir belgesel de yayınlanıyordun evden bir çıktım tv yapımcıları peşimde benden imza isteyenler reklamlar şu bu üç ay sonra bunların hiç biri yok
depresyona girdim psikiyatrik ilaçlar kullandım falan filan

gerçi o bbg programları falan şimdi ki programlardan bin kat daha kaliteli daha klastı resmen

Tencere dibin kara senin ki benden kara.
Hepsi birbirinden b..k
Bu sunuculardan hangisi eğitimli kültür seviyeleri ne çok merak ettim.
Yalan dolan, maksat evlilik değil zaten.
İzleyenler de bunlara prim veriyor.
İzlemeyi bırak bir de fan ları var.

Yalnız sanki dünyayı kurtarıyorlar. Bu kadar tantana üç rakip p******klik programı için.

tartışmanın temeli siyasete kadar gidiyor, yalaka olmayanlar reytinglerden mahrum edilmek isteniyor, gerisi bahane

Seda yanlış yapmış. Kavga gürültü, çatışma neredeyse reytingler oraya çeker zaten. Çatışma dikkat çeker.
İkincisi herkese yetecek kadar aday var yahu, ne bu çalmalar, iknalar? :) Loca yetmiyor nerdeyse adaylara be yav. Ben bile şaşıyorum bu kadar insan (aday olarak yanş) çekmesine bu programların.
3.sü, Esra Erol' u çok seviyorum ve programını severek izliyorum. Sefam olsun. Diğer programları bilemem. Esrayı samimi ve sunucu olarak sempatik buluyorum. Gerçekliğine inanıyorum, programı kurgu değil. Benden kendisine tam destek. Zuhal Topal programı ve davranışları hakkında çıkan söylentilerle mide bulandırdı. İzleyeceğim olsa da izlemezdim. Seda'yı bilemem.

Seda yanlış yapmış. Kavga gürültü, çatışma neredeyse reytingler oraya çeker zaten. Çatışma dikkat çeker.
İkincisi herkese yetecek kadar aday var yahu, ne bu çalmalar, iknalar? :) Loca yetmiyor nerdeyse adaylara be yav. Ben bile şaşıyorum bu kadar insan (aday olarak yanş) çekmesine bu programların.
3.sü, Esra Erol' u çok seviyorum ve programını severek izliyorum. Sefam olsun. Diğer programları bilemem. Esrayı samimi ve sunucu olarak sempatik buluyorum. Gerçekliğine inanıyorum, programı kurgu değil. Benden kendisine tam destek. Zuhal Topal programı ve davranışları hakkında çıkan söylentilerle mide bulandırdı. İzleyeceğim olsa da izlemezdim. Seda'yı bilemem.
Cast ajanslardan topluyorlar değişik değişik tipleri yetmez tabi loca.

X