Evlilik Programları Mahalle Kavgasına Döndü, Sunucuların Eşleri de Tartışmaya Girdi

Peki sizce kim daha haklı?

• Ankete Katılan
    69
Esra gercek, digerlerini bilemem dedim. Oyunculuk mudur, cast ajans var midir bilemem.

bir ara bu tarz yerlere aday seçen birinin röportajı vardı.
ona soruldu bu soru;

- TV de hiç bir şey tesadüfe bırakılamaz demişti. Hani özel olarak kurgulanmasa bile o potansiyelde kişiler seçilir.

Buna göre hiç biri gerçek değil, sadece bazıları doğaçlama iken, bazıları kurgusal diyebiliriz.

ankete göre pek izleyen yok:KK48:

Yok izleyen var, ama yine de yesinler birbirini :) Şaka maka derken ben de kısmetse oluru izlerdim sıkılınca, şimdi program beni sıkmaya başladı. 3 ü arasında tercih yapmak gerekirse Seda'nın kini izlemem ama... Çok yapmacık geliyor, hele bir de en güvenilir kişiler arasında çıkmış ya tam aksine hiç güven vermiyor o kadın. Diğerleri de vermiyor ama benim amacım zaten vakit geçirmek... Zuhal daha başarılı Esra'ya göre...

Para için insan ne kadar kendini küçük düşürürün kanıtı bu kadınlar. Ağzında sakız mahalle kavgası yapan cazgır kadınlardan farkları yok.

Zuhal Topal iyi bir oyuncuydu neden kendini para için böyle salak programlara feda etti anlamak mümkün değil, Seda Sayan ve ötekini zaten ezelden sevmem.

Allah aşkına izlemeyin şunları ya izlemeyin, nasıl mideniz alıyor, izlemeyin de kalksınlar yayından, cidden ülke olarak seviyemizi düşürdü bu programlar.

İşin içinde büyük paraların döndüğünü biliyordum zaten ama ister Seda,ister Esra ister Zuhal olsun hepsi aynı...

Öncelikle herşey kurgu,insanları kandırıyorlar en başta,ikincisi oradaki adaylar birbirleriyle konuşurken çok rencide ederek konuşuyorlar.

Bir kişi bugün birisine çok seviyorum,ölüyorum bitiyorum aşkından derken bir bakıyorsun iki gün sonra başkasına aynı şeyleri söylüyor,diğer gün bir başkasına talip olmuş.Aşk,sevgi,etkileşim bu kadar kolay mı basit mi,belliki hepsi rol,zaten hepsi kuru laf,hiçbirisiylede birşey olduğu yok,evlilik yok birşey yok,maksat o günü kurtarmak.

Hepte programın bitmesine yakın bir olay olur ne hikmetse,ya oğlanla kız ayrılmıştır,ya oğlanın ailesi kızı istememiştir,ya aldatma olayı olmuştur,yada locadan biri diğerine talip olmuştur ama hep son yarım saat içinde olur bunlar,neden;çünkü ertesi gününe kalsın insanlar merak etsin de izlesinler diye.

Yalan söylemeyeceğim,evet bir ara ciddi ciddi izliyordum ama olayların kurgu olduğunu farkedince özellikle açıp izlemeyi bıraktım,anca tesadüfen denk gelirse...Bence hepsi birbirini yesinler:KK53:

İşin içinde büyük paraların döndüğünü biliyordum zaten ama ister Seda,ister Esra ister Zuhal olsun hepsi aynı...

Öncelikle herşey kurgu,insanları kandırıyorlar en başta,ikincisi oradaki adaylar birbirleriyle konuşurken çok rencide ederek konuşuyorlar.

Bir kişi bugün birisine çok seviyorum,ölüyorum bitiyorum aşkından derken bir bakıyorsun iki gün sonra başkasına aynı şeyleri söylüyor,diğer gün bir başkasına talip olmuş.Aşk,sevgi,etkileşim bu kadar kolay mı basit mi,belliki hepsi rol,zaten hepsi kuru laf,hiçbirisiylede birşey olduğu yok,evlilik yok birşey yok,maksat o günü kurtarmak.

Hepte programın bitmesine yakın bir olay olur ne hikmetse,ya oğlanla kız ayrılmıştır,ya oğlanın ailesi kızı istememiştir,ya aldatma olayı olmuştur,yada locadan biri diğerine talip olmuştur ama hep son yarım saat içinde olur bunlar,neden;çünkü ertesi gününe kalsın insanlar merak etsin de izlesinler diye.

Yalan söylemeyeceğim,evet bir ara ciddi ciddi izliyordum ama olayların kurgu olduğunu farkedince özellikle açıp izlemeyi bıraktım,anca tesadüfen denk gelirse...Bence hepsi birbirini yesinler:KK53:

Bu insanlar yani programa katılanlar çalışmıyor mu acaba? İşleri güçleri yok mu? Her gün oradalar sanırım. Hani sunanlar deli para alıyorda bunların anası babası, evladı, eşi dostu yokmu ya? Yani arada denk geliyorum oda birileri izlerken ortamda maruz kalıyorum, öyle salak saçma yorumlar yapıyorlarki aklım şaşıyor. Zaten o paravan açılıyo ya ben iki ton terliyorum çünkü bana mı denk geliyor yoksa hep mi öyle, o paravan açılınca hep sonunda bi taraf diğerini beğenmiyor, beğenilmeyen taraf ortada kalıyor, diğeri bide laf sokuyor sanki kendi matahmış gibi. Sinirim bozuluyor, bakmak istemiyorum, utanıyorum resmen. Korku filmi gibi.

Haaa o programlara tanıdığım iki kişi katıldı, 5-6 yıl önce Esra Erol'a, geçen sene de Seda Sayan'a. Tanıdığım dediğim orada burada gördüğüm iki kişi. Ve cidden koca bulmaya gittiler, kurguda var, mal da var yani ciddi ciddi evlenmeye gidiyorlar.

Bu insanlar yani programa katılanlar çalışmıyor mu acaba? İşleri güçleri yok mu? Her gün oradalar sanırım. Hani sunanlar deli para alıyorda bunların anası babası, evladı, eşi dostu yokmu ya? Yani arada denk geliyorum oda birileri izlerken ortamda maruz kalıyorum, öyle salak saçma yorumlar yapıyorlarki aklım şaşıyor. Zaten o paravan açılıyo ya ben iki ton terliyorum çünkü bana mı denk geliyor yoksa hep mi öyle, o paravan açılınca hep sonunda bi taraf diğerini beğenmiyor, beğenilmeyen taraf ortada kalıyor, diğeri bide laf sokuyor sanki kendi matahmış gibi. Sinirim bozuluyor, bakmak istemiyorum, utanıyorum resmen. Korku filmi gibi.

Haaa o programlara tanıdığım iki kişi katıldı, 5-6 yıl önce Esra Erol'a, geçen sene de Seda Sayan'a. Tanıdığım dediğim orada burada gördüğüm iki kişi. Ve cidden koca bulmaya gittiler, kurguda var, mal da var yani ciddi ciddi evlenmeye gidiyorlar.
Ben de senin bildiğin kadar biliyorum ZeyMurEl,ama tahminim para alıyorlar,otelde kalıyorlar,beleş yiyip içiyorlar,ekstra işleri varsa kendi reklamlarını yapıyorlar,yapımcılarda onlar üzerinden kazanıyor.Yani alan memnun satan memnun olayı.Mutlaka gerçekten talip olup gelenler vardır ama onlarda programın akışında araya sıkıştırılmış kişilerdir,o bahsettiğin 2 kişi eminim reddedilmiş ve sonrasında o locada oturtulmamıştır.Locada oturanlar zaten kendi adamları.Yani tabii bunlar sadece benim tahminim,gözlemlediklerim bu arada.

Seda nin programı resmen ahlaksızlık yuvasi bi kac kisi var resmen mide bulandırıyor ama kavgaları hoşuma gidiyor yesinler birbirini diyorum komedi niyetine izliyorum :KK70: stres atıyorum valla .
Zuhalle Esra ya gelince
Esra nin programı artık öldü dram a bağladılar herşeyi ve geçtiğimiz yillardaki gbi değil o yüzden tercihim zuhaldir
zuhal de de bol kavgalı olduğu için komedi niyetine iyi gidiyor :KK70:

D şıkkı diyorum birbirilerini yemeye devam etsinler :KK70:

Aralarından Esra Erol'u severim ama tabii onun da programını izlemiyorum hiç sevmiyorum böyle programları keşke kökünden bitse kapatılsa.

Ben hem inanıp hem inamayanlardandım . Sonra birgün annem babamın yanında açtı Zuhal Topalınkini döndü bize bu çocuk burada ne yapıyor diyor . :rolleyes: Meğer çocuğu tanıyormuş . Babam diyor mesleği şu annesini kaybetti vs . :KK57: Biz tabi şok olduk çocuğa soruyorlar babamın söylediklerini cevaplar aynı . Yani gelde inanma şimdi :KK70:

Program başı 3000 tl mi veriyorlar ay benim kocam da özel sektörden kurtulup kamuya geçmek için bankadan geldikten sonra kpss ye çalışıyor eli yüzü de düzgündür evli adaylar da katılabiliyor mu acaba ben ona talip olurum bikaç ay sonra kavga ederiz ben trip falan atarım sonra barışır evleniriz :rolleyes:

index.php

zuhal birinciymiş, demekki en az parayı kazanması haksızlık:KK53::KK53::KK53:

X