Evlilik yıldönümü hediyesi yardım kızlaaarrr

Ezgi 79

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
126
59
25
Kızlar merhaba evlilik yıldönümümüze sadece 2 hafta kaldı sizce eşime ne hediye almalıyım? Veya nasıl bir sürpriz yapmalıyım kafamda bir iki birşey var ama yine de değişik fikirlere ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim 🥰🤗

Bana eşim bu sene çok güzel süpriz hazırladı. Yemeğe çıkacağız sanıyordum, orda masayı hazırlatmış. Volkan havai fişekleri patlatmıştı. Çok duygulanmıştım.
Özel günlerde hediye olarak kıyafet alıyoruz birbirimize.

Eklentiler

• DB321005-630C-4AD5-9AAF-8B5D7FD60D0B.jpeg
    DB321005-630C-4AD5-9AAF-8B5D7FD60D0B.jpeg
    104,5 KB · Görüntüleme: 121
Eşimin dün doğum günüydü bende masa hazırladım mumlar balonlar falan çok hoşuna gitti hediye olarak güneş gözlüğü aldım

Kızlar merhaba evlilik yıldönümümüze sadece 2 hafta kaldı sizce eşime ne hediye almalıyım? Veya nasıl bir sürpriz yapmalıyım kafamda bir iki birşey var ama yine de değişik fikirlere ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim 🥰🤗
.altın dustu çeyrek altın tak bence

Bana eşim bu sene çok güzel süpriz hazırladı. Yemeğe çıkacağız sanıyordum, orda masayı hazırlatmış. Volkan havai fişekleri patlatmıştı. Çok duygulanmıştım.
Özel günlerde hediye olarak kıyafet alıyoruz birbirimize.
Maşallah çok güzel görünüyor ortam🧿 tabiki süsletme işi onda bakalım. Kıyafet işini bir düşüneyim

Eşimin dün doğum günüydü bende masa hazırladım mumlar balonlar falan çok hoşuna gitti hediye olarak güneş gözlüğü aldım
Doğum gününü bende oda süsleyerek baya şaşalı yapmıştım ama hediye olarak çok kararsız kaldım 🙄 tabiki yine fikriniz için teşekkürler 🤗

X