Evlilik Yıldönümünüz Kutlu Olsun Ceylanım

kittycat

simsiyahım farkım yok hiç geceden
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
4.953
1.454
BEYAZ GUVERCINLER YOLLUYORUM SIZE BURALARDAN,

HAYATINIZA SEVGI,

MUTLULUK

VE

HUZUR VERSIN DIYE.

HER GUNUNUZ BIRBIRINIZI DAHA COK SEVEREK

VE

BIRBIRINIZE DAHA COK BAGLANARAK GECSIN

HAYAT BOYU

MUTLU

VE

HUZURLU YASAYIN!

YUVANIZDAN SEVGI

VE

BEBıŞ SESLERı HıÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ EKSIK OLMASIN...

Evlilik Yıldönümün Kutlu Olsun Ceylanım

Çok teşekkür ederim ne Diyeceğimi Şaşırdım inan moralsiz yüreğime Su serptin Ablam bitanesin a.s.

Süper ya 25 Ağustos ne çabuk geldi gel meleğim sende gel..

Ceylanım çok çok mutlu ol bitanemm herşey gönlünce olsun....ınşallah bir daha ki sene bebişinizle kutlarsınız...
Kityy ablacım ellerine saglık canım benim.......

Süperrr ellerine sağlık çok güzel dilekler çok güzel istekler aynen katılıyorum

Canım Allah bir ömür boyu mutu etsin inşallah eşinle ve bebişlerinle herşey gönlünüze göre olsun öpüyorum canımmmmmmmmmmmm

ceylanım kuzum raabim bir ömür mutlu olmanızı nasişp etsin eşinle inş ve inş o beklediğin bebeğinde inş en kısa zamanda yuvanızda aranızla olur inş bu mübarek günlerde yabancının yabancıya yaptıgı dualar çevrilmez kuzum inş rabbim de bu duamı kabul eder öpüyorum seni

kuzumm nice yıllaraaaaaaaaaaa, huzurla bebişlerle inşallahhhhhh :) mckkk

ceylan canım eşinle nice mutlu yıllar geçirin inş. hep birlikte sen eşin ve bebişlerinizle inş..

ceylanım begendigine sevindim bebişim opuyorumnanaktanŞeniz ohhhhhh güzellll moralin yerine gelmiş bebişinde gelir inşallahhhhhhh canım :Saruboceq:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktanCeylanımmmm Ceylan gözlüüüü fıstıgımm canımm...Evlilikk YıldÖNÜMüZZZ KutLU OlSuNopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanNiCEMutLU SENELERE inşallahhhh.Allah bir ömür boyu mutu etsin inşallah opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanRabbim bu yenii yılınızdaaa bebeğinizii göndericekk inşallahhhh hihoyyyt

a.s.canım benim evlilik yıl dönümün kutlu olsun nice yıllara hep mutlu olursun inşllh...

inşllh en yakın zamanda meleğinde katılır aranıza opuyorumnanaktan:asigim:

sağlıklı uzuuunn ve umutlu ,mutlu senelere canım,inşallah,hayalopuyorumnanaktan ettiğin bebişlerede kavuşursun tez zamanda.kucağın dolsun evin şenlensin.üzme kendini canım yaa herşeyin hayırlısı olur inş.

opuyorumnanaktan canım,ceylanım.Rabbim mutluluğunuzu daim etsin.sağlık,mutluluk,huzur,bereket ve aşkınız bol,sürekli olsun.tüm istek ve arzularınız gerçekleşsin.sevgiyle,muhabbetle kal cancazım...opuyorumnanaktan​

Son düzenleme:
Tebrikler canım.........
Herşeyin gönlünce olduğu, umutlarının gerçekleştiği ,nice mutlu yıllar diliyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…