Evlilikde cinselliğe alışma süresi

Gebeliğinizde tehlike yoksa ki olsa doktor uyarır ilişki yasak diye gönül rahatlığıyla sevişin.
Kasma kendini cinsellik kötü birşey değil karşındaki de zaten eşin. Zevk almaya başladığın zaman daha iyi olacak ki hamileyken daha çok zevk alırsın hormonlardan dolayı özellikle 2.trimesterda 👍
Bunlar hep cinselliği tabu ve öcü olarak gösterildiği için oluyor. Oysaki kendisi su içmek, yemek yemek kadar doğal ve gereklic
Rabiim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallahh :)
Aminnn teşekkür ederim

• Beğen
Reactions: Jou
Aaaaa oylede olabilirr dogruu bunlar kalp atisini duymadan hep devam ettiler belkide kalp atisi ondan olmayabilirmii
Ben tüp bebekle hamile kaldım.Kanama gibi durum olmadığı halde İlk 3 ay ilişki yasak dediler. Ben yinede korkumdan uzak duruyorum. Zaten ilk zamanlar bebek aşağıda olduğu için onermiyorlar. Bebek yukarı çıktıkça risk azalıyor.Yasak degilsede bazı doktorlar eskisi gibi olmaz diyor. Hassas olmak lazım.

• Beğen
Ben tüp bebekle hamile kaldım.Kanama gibi durum olmadığı halde İlk 3 ay ilişki yasak dediler. Ben yinede korkumdan uzak duruyorum. Zaten ilk zamanlar bebek aşağıda olduğu için onermiyorlar. Bebek yukarı çıktıkça risk azalıyor.Yasak degilsede bazı doktorlar eskisi gibi olmaz diyor. Hassas olmak lazım.
evett bende buyüzden hep korkmuşumdur canım aslında
arkadaşıma hep dedim yapma bi bekle neolur neolmazz
ne olcak hiçmi yapmıcaz demezmi :KK64:
bende başlıcam tüp bebeğe belkide doktor hiç önermez
tüp bebek çok hassas bi durum aslında normal yollada aslında hassas bi durum
bide yapsan şuan sen neolcak desen bide geldi başına allah korusunn riske atmamak gerek

evett bende buyüzden hep korkmuşumdur canım aslında
arkadaşıma hep dedim yapma bi bekle neolur neolmazz
ne olcak hiçmi yapmıcaz demezmi :KK64:
bende başlıcam tüp bebeğe belkide doktor hiç önermez
tüp bebek çok hassas bi durum aslında normal yollada aslında hassas bi durum
bide yapsan şuan sen neolcak desen bide geldi başına allah korusunn riske atmamak gerek
O zorlukları çeken insan ister istemez korkuyor gerçekten. Fantazi uğruna en ufak risk alamıyorum. Amacım sadece dogurabilmek😁 Hayırlı olsun. İns ilk denemede uğraşmadan bebisinize kavuşursunuz🤗

• Komik
X