Evlilikte cinsel sorunlar

İncir çekirdeği yağı aklımda. Bu aralar genel ülke gidişatından mı nedir, burada da böyle konular çok sık açılıyor. Haftada bire düştük. Eşimi de kendimi de toparlam lazım.
Hepimizin hali benzer aslında, inşallah çabuk toparlanırsınız.

Eşimin varikosel ameliyatından 2 ayı geçti. Doktor isteksizligi yüksek derecede duzeltecegini 6 ayda durumunun oturacagini soylemisti. Umarım öyle olur. Bu ara eşim sıklaştırmaya başladı bende de otomatikman duzelme oldu.umarim yine geçici değildir. Evet dediğiniz gibi aslında isteksiz kadın yoktur isteksiz erkek vardır, veya kadına yatakta nasıl davranacağını bilmeyen erkek vardır

bizde aynı sorunları yaşıyoruz en son varikosel ameliyatı yapan doktora gittim. cünkü yaptıgı ameliyat bir bka yaramamıştı ve yaşadıgım caresizligi aglayarak anlattım ona, sonra onun tavsiyesiyle bi ilaca baslattı bize cnsel gcü artırııcı bir ilactı onuda bir süre kullandı sonra ates basıyor beni diye tekrar bıraktı ilacı. şu an rahibe gibi giden bir hayatım var kendimi kör kuyulardan cıkmaya calışan bir kurban gibi hissediyorum... bi terapist arayışındayım her yolu deniyorum bu kadar seneyi çöpe atmamak adına. cocugumuz da olmadı bu sebep dolayısıyla sizin cocugunuz oldumu acaba ?

Merhaba eşinizin cinsel isteğinde artış oldu mu acaba? Eşimde de aynı sorun var. Doktor varikosel tedavi için sadece bir umut dedi.

Merhaba ameliyattan sonra eşinizin cinsel isteğinde artış oldu mu acaba? Eşimde de aynı sorun var da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…