Gelin İç Giyim Evlilikte ilk gece :)

daha ortada damat yok kiz kendine stres yapmis ne giysem ne yapsam diye. Sira gecelikti yok efendim ilk geceydi oraya gelene kadar sen hic o guzel kafani simdiden boyle seylere yorma bence baska seyleri dusun. Hayat evlilik o geceden ibaret degil cunku.

Merhaba bayanlar, bu başlıktaki yazılanları o kadar çok okudum ki kendimi hala rahatlatamadım. Yeni nişanlandım ve tarih belli olmasada henüz yakında evleneceğim. Ama het genç kız gibi ilk gecemde neler yaşayacağım ne yapacağım bilmiyorum, yakın çevremlede paylaşamıyorum şimdi toplumda bir utanma saklama çabası. Utanma değil de acı duymaktan korkuyorum, desteğinize ihtiyacım var lütfen

akisina birak olursa olur, olmaszsa yatar uyursunuz gunler cuvala girmedi ya. Daha bir omur boyu ayni yataga girceksiniz o yuzden hic kendini kasma.

daha ortada damat yok kiz kendine stres yapmis ne giysem ne yapsam diye. Sira gecelikti yok efendim ilk geceydi oraya gelene kadar sen hic o guzel kafani simdiden boyle seylere yorma bence baska seyleri dusun. Hayat evlilik o geceden ibaret degil cunku.
2014 te acilmis konu hortlatmissin :)

X