Gelin İç Giyim Evlilikte ilk gece :)

Buna beraber konuşup karar verirsiniz bence.. Direkt hiç bilmediğin yabancı biriyle evlenmeyeceksin ki..

Zaten düğüne çok az bir vakit kala eşinle bu durumlar konuşuluyor yani şimdiden kafa yormaya gerek yok ki :)

anammm millet neyin telaşında kızzz birden kendi ilk gecem geldi aklıma :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
zavallı cahil ben :KK52::KK52::KK52:

hee sana şimdi ilk gece ne yapılır ne giyilir muhabbeti mi yapıcaz tatlım hadi başka kapıya
zira havada fake hesap kokuyor:)

Komiksin yavrucum git kitap oku azcik. Bunlara yorma o taze beynini. Dugunden sonra eve gelirsin yorgunluktan tukenmis halde. Gelinliginden ve kafandaki sacma tokalardan bir an once kurtulmaya calisirsn dus alabilmk icin ve sizar kalirsin.

Kafana göre takılırsın yeşil pericik :KK48:
Öyle belli kalıplar yok, kafanda yüz kere plan yapsan da hiç biri hayalindeki gibi olmuyor.
Ben neler düşünüyordum, neler planlıyordum başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez :KK53: İlk gece kombi çalışmadı, saçımı ketılda su ısıtıp öyle yıkadık, zaten öldük yorgunluktan yattık uyuduk. Balayına gittik, polisler dayandı kapıya, eşim bi davada tanıklık yapmaya gitmemiş ifadesini almaya çağırdılar, 6 saat sonra bıraktılar :KK53: Daha neler neler, yarısını unuttum :KK48:
İlk gece gelinliğimi kendim çıkardım, saten geceliklerimi giymedim, benekli pijamamı giyebildiğime şükrettim :KK45:

yüzyıllardır insanların kitap, internet olmadan, hatta topluluklardan yalıtılmıs sekilde yasarken bile yaptıkları seyi günü geldiginde sen de yaparsın...
ne giydigine cok takılma gerisi gelir.

Merhaba bayanlar, bu başlıktaki yazılanları o kadar çok okudum ki kendimi hala rahatlatamadım. Yeni nişanlandım ve tarih belli olmasada henüz yakında evleneceğim. Ama het genç kız gibi ilk gecemde neler yaşayacağım ne yapacağım bilmiyorum, yakın çevremlede paylaşamıyorum şimdi toplumda bir utanma saklama çabası. Utanma değil de acı duymaktan korkuyorum, desteğinize ihtiyacım var lütfen

herhalde günün yorgunluğundan bir duş alıp uyurum :KK48:
benim de bi ilk gece hakkında fikrim yok ama bütün gün terlemişsin bütün sülaleyle muck muck olmuşsun. duş şart, yani şart olmalı

X