Evlilikte problemler

Shryldz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
284
256
Mrblar yıllar gecti ama esimle aramız sürekli bozuluyor ve en cokta annesinin yüzünden ve eşim beni artik sevmiyor sevdiğini söylüyor ama davranışlarından dolayı ben bunu anlıyorum çünkü artik normal bir evlilikte olan ilişkimiz bile yok ve ben esimin artik beni sevmesi icin ne yapabilirim bildiğiniz dua falan varmi aramizin düzelmesi için Allah rızası için yalvarırım yardim edin bildiğiniz bisey varsa çünkü benim huzurum kalmadi surekli annesinin beni ezmesi ve onun bunlara kör ve sağır olmasi hala annesini savunup beni suçlu görmesi beni ne zaman anlayacak 😔

Mrblar yıllar gecti ama esimle aramız sürekli bozuluyor ve en cokta annesinin yüzünden ve eşim beni artik sevmiyor sevdiğini söylüyor ama davranışlarından dolayı ben bunu anlıyorum çünkü artik normal bir evlilikte olan ilişkimiz bile yok ve ben esimin artik beni sevmesi icin ne yapabilirim bildiğiniz dua falan varmi aramizin düzelmesi için Allah rızası için yalvarırım yardim edin bildiğiniz bisey varsa çünkü benim huzurum kalmadi surekli annesinin beni ezmesi ve onun bunlara kör ve sağır olmasi hala annesini savunup beni suçlu görmesi beni ne zaman anlayacak 😔
Bunlarin dua ile mucizevi şekilde düzeleceğine inaniyor musunuz? Aile terapistine gitmeyi onerin. Gerçekten sevmedigine eminseniz de saygi göstermekten baska bir sey yapamazsiniz. Insaniz zamanla sevgimizi eski ilgimizi kaybediyor olabiliriz.

böyle şeyler duayla büyüyle hocayla olmuyor maalesef. insanların psikolojik olarak hassas ve kırılgan hissettikleri dönemleri olabiliyor. iki insan arasındaki sevginin kalıcı olması güzel günler yanında bu günlerde de sağlıklı iletişim kurmak. bir insanı sürekli beni neden sevmiyorsun diye darlamak yerine ne sorunu var onu konuşup ona ne kadar değer verdiğinizi göstererek yapıcı bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. kendiniz başaramazsanız da uzmanları var çift olarak bir terapi alabilirsiniz. online bile yapılıyor artık bu tarz şeyler.

kaç senedir evlisiniz ?
Kv ile birlikte mi yaşıyorsunuz ?
4 yıldır birlikte yaşamıyoruz ama zaten yakin bana tlfnla bile yetişiyor eşimi dolduruyor iyi niyetliymis gibi oyunlarla oglum soyle yap boyle yap ben senin annenim insan çocuğunun kötülüğünü istermi gibi cümlelerle aklina girip her dediğini yaptırıyor

Valla ne diyeyim bilemedim , sorun kv den çok eşiniz bence çünkü esiniz evliliğinin farkında değil böyle bir adamı herkes istediği yere çeker zaten , eşinize kesin sınırlar cizin , ailesi ile de normal mesafede durun, Allah yardımcınız olsun inşallah

4 yıldır birlikte yaşamıyoruz ama zaten yakin bana tlfnla bile yetişiyor eşimi dolduruyor iyi niyetliymis gibi oyunlarla oglum soyle yap boyle yap ben senin annenim insan çocuğunun kötülüğünü istermi gibi cümlelerle aklina girip her dediğini yaptırıyor
çocuk yoksa ayrılın bence
Böyle annesinin ağzına bakan adamla evlilik olmaz

eğer boşanamk istemiyorsan ,

kv cevabını kendin vereceksin ama asla kocana kv çekiştirmeyeceksin ,

ama bunu yavaş yavaş yapacaksın , dikkatini çekmesin , ve kocana daha yakın davranacaksın

kv akıl danışacaksın ama bildiğini okuyacaksın

Valla ne diyeyim bilemedim , sorun kv den çok eşiniz bence çünkü esiniz evliliğinin farkında değil böyle bir adamı herkes istediği yere çeker zaten , eşinize kesin sınırlar cizin , ailesi ile de normal mesafede durun, Allah yardımcınız olsun inşallah
Ben zaten mesafe koymak istiyorum ama eşim bunuda kabul etmiyor benim yüzümden az görüşüyormusuz daha sık iki günde bir orda olmamız lazimmis normali buymuş

eğer boşanamk istemiyorsan ,

kv cevabını kendin vereceksin ama asla kocana kv çekiştirmeyeceksin ,

ama bunu yavaş yavaş yapacaksın , dikkatini çekmesin , ve kocana daha yakın davranacaksın

kv akıl danışacaksın ama bildiğini okuyacaksın
Benim içimde kötülük yok diye kaynanam gibi düşünemiyorum bisey diyince cvp veremiyorum icime atıyorum ya esime anlatıyorum oda beni suçluyor

X