Evliyim,cinsellik 0! lütfen okuyun

Eşiniz aşırı derecede egoist.

Önceki konunuzu da okumuştum,
böyle bir adamın egoistliğini cinselliğe de yansıtmasına hiç şaşırmadım...

Size ufacık bir değer vermiyor ki cinsellikte değer versin.
İşini halledip kalkıyor.
Bir kadın için çok aşağılayıcı bir durum olsa gerek.

Ya eşin kendini düzeltecek ya da bu evlilik biter.
Hiç bir kadın çekmez böylesini...

Ailesi kisisel bakim konusunda temizler.Ama ev olarak falan soruyorsan o konulara girmek bile istemiyorum.uzarda uzar :)).Tekk ailesi degil sülalesi evlere temizlige önem vermeyen tipler.

anladığım kadarıyla ailesinden ve çevresinden görmediği için ki büyük ihtimal aile büyüklerini örnek alıyordur babası amcası dayısı gibi , onları gördükçe bunlar gayet normal geliyordur, alınma ama görgüsüz galiba, çok zordur bölesi insanla uğraşmak , allah yardımcın olsun, çünki adam 27 yaşında ama kahvehaneye gidiyor :KK37:, sinemaya gidelim desen evde izleriz diyor, :KK37: kalabalık seviyor ama akraba bilmem ne ziyareti :KK52::KK52: oyy içime öküz oturdu vallahi kız, hepsini geçtim yeni evli ama çok çok özür dilerim m.al gibi yatıp kalkıyor , goril gibi geziyor, benim aklıma bunları düşününce görgü kurallarını görmediği için hayatı böyle gayet normal sanıyor heralde , kız arkadaşı olup olmaması bişy değiştirmezki , kendini karısına saklayıpta ne kibar çocuklar olabiliyor yani.

allah sabır versin canim

şaşkınlıkla okudum yazdıklarını böyleleri varmı hala ya çok üzüldüm senin adına :2: bence psikolojik sorunları olabilir eşinin çünkü jartiyerle karşısına çıkıosun ve etkilenmio böyle bişey mümkün değil.ben evde şortla otursam eşim bana dokunduğunda beni arzular heleki jartiyer giydiğimde aklı gider bunların genetiği böyle:KK17:seninkinde kesin bi problem var eğer kabul ederse al karşına konuş ve tedavi yöntemlerine başvurun gerçi dinleyecek birine benzemiyor ama şansını dene derim eğer yine sonuç alamazsan yol yakınken boşan yoksa sana yazık bu genç yaşında.yalnızlıktanda korkma Allah herşeyin sabrını verir elbet çok daha iyisi karşına çıkar.çıkmasa bile yanlış anlama ama yalnızlık bile eşinden iyidir...

anladığım kadarıyla ailesinden ve çevresinden görmediği için ki büyük ihtimal aile büyüklerini örnek alıyordur babası amcası dayısı gibi , onları gördükçe bunlar gayet normal geliyordur, alınma ama görgüsüz galiba, çok zordur bölesi insanla uğraşmak , allah yardımcın olsun, çünki adam 27 yaşında ama kahvehaneye gidiyor :KK37:, sinemaya gidelim desen evde izleriz diyor, :KK37: kalabalık seviyor ama akraba bilmem ne ziyareti :KK52::KK52: oyy içime öküz oturdu vallahi kız, hepsini geçtim yeni evli ama çok çok özür dilerim m.al gibi yatıp kalkıyor , goril gibi geziyor, benim aklıma bunları düşününce görgü kurallarını görmediği için hayatı böyle gayet normal sanıyor heralde , kız arkadaşı olup olmaması bişy değiştirmezki , kendini karısına saklayıpta ne kibar çocuklar olabiliyor yani.

allah sabır versin canim

Valla.durumu.cok.guzel.yorumladin..kesinlikle gencleri ornek almaz,hep.dayim,amcam dedem der zate. Genclerin hepsine serefsiz damgasi vurur.

şaşkınlıkla okudum yazdıklarını böyleleri varmı hala ya çok üzüldüm senin adına :2: bence psikolojik sorunları olabilir eşinin çünkü jartiyerle karşısına çıkıosun ve etkilenmio böyle bişey mümkün değil.ben evde şortla otursam eşim bana dokunduğunda beni arzular heleki jartiyer giydiğimde aklı gider bunların genetiği böyle:KK17:seninkinde kesin bi problem var eğer kabul ederse al karşına konuş ve tedavi yöntemlerine başvurun gerçi dinleyecek birine benzemiyor ama şansını dene derim eğer yine sonuç alamazsan yol yakınken boşan yoksa sana yazık bu genç yaşında.yalnızlıktanda korkma Allah herşeyin sabrını verir elbet çok daha iyisi karşına çıkar.çıkmasa bile yanlış anlama ama yalnızlık bile eşinden iyidir...

Yok yanlis anlamiyorum.kesinlikle.biliyorjm.bi.arkadasim.var.bir.gun anlatiyor.diyorki:esim.ic.camasirlarimi asla.bana.sectirmez,hep onun istedigi seyleri giymeliyim demisti.cok kiskanmistim ne yalan.soyleyim

Ya ben anlamadım sen nasıl sevişiyorsun ki bu adamla kuru kuru :KK53:
Neyse o ayrı bir şey de sana bu kadar saygısız davranıyor nasıl katlanıyorsun ya eşin resmen mastürbasyon yapıyor sanki ha yapay vajina kullanmış ha seni :KK19:
Bir erkek nasıl karısını mutlu etmek istemez ya
Hele kıyafetlerine şuyuna buyuna da çocuk gibi yorum yapıyormuş
Ben okurken katlanamadım evlenmeden önce de böyle değil miydi?
Anlamadınız mı?

Sevisemiyoruz zaten,hemen bitsede bosalsada kurtulsam diyorum.Cok sıkılıyorum..alismisim tabi duruma..ama.tak.etti..daha 2.yillik.evliyiz..30 yasinda dene nene gibi davraniriz heralde

Bunu söylemek bana düşmez ama eşinin katlanılabilir bir tek tarafı bile yok. Yol yakınken ayrıl kurtul daha çok gençsin.

Daha çok gençsin, yazık etme kendine.. zaten diğer konunda okuduğum kadarıyla baskıcı bi ailen varmıs, bekarken de özgür değilmişsin.. Baba evinde yaşamadın burda da yaşamazsan nerden yaşayacaksın ki? Elinden geleni yapmışsın ve sevmiyorsun da.. ne diye sürdürüyosun ki? çocuk falan da yok ortada.. Yeniden evlenirsin ileride. Hiç bi gün yüzü görmeden, cinsellik yaşamadan, bi çift güzel söz duymadan mı ölüp gideceksin (Allah gecinden versin)?? Sevdiğin adamın çocuklarını doğurmalısın bence :) Ayrıl ve bi başkasına aşık ol.. Gerçekten kusura bakma ama anlattığın kadarıyla o adamla yaşanmaz..

eşin bildiğin öküz ya,rest çek seni kimse böyle istemez hazır sevgimiz varken değişmeye çabala de

Bir sey daha aklima geldi.Bu güzel sözler sarf etmemesi,hediyeler almamasi falan,yada iltifat etmemesine sevinmeliymisim.Cünkü onu yapan erkekler picmis,karisini aldatanlarmis,Asil onlar göz boyamak icin böyle yalakalik yaparlarmis.Benim kocam aldatmadigi icin ve bunlari yapmadigi icin sevinmeliymisim.NE sacma demi?Yani benim kocam bana iltifat etmiyo falan ama beni aldatmadigina sükür dicekmisim.Ona sevincekmisim.sinirlerim bozuluyo daha fazla sey hatirladikca :KK9:

yok artık bari milletin günahına girme be adam!!! allah sabır versin canım ne bu böyle aileden gelen bir kalınlık mı acaba bununkisi, hayret birşey,

biyolojik yaşı 27 ama, kafa yaşı 97 herhalde.. diğer konunuza da şöyle bir baktım, bencillikte en üst seviyelerde.. üstüne çok kaba saba ve sanırım biraz görgüsüz.

cinsellikle ilgili bir şey diyemiyorum bile, bence bir ilişkinin %40 %50si karşılıklı mutlu cinselliktir çünkü.. bu olmadığı sürece, eninde sonunda iplerin kopacağını düşünürüm.

tek bir şey diyeceğim, daha çok gençsiniz. 25 yaş, daha gençliğin en güzel zamanları.. Hem aileniz arkanızda, hem de maddi gücünüz yerinde. Bence her şeyi bir daha, bir daha düşünün.

Şaşkınlıkla okudum yazdıklarınızı .Böle bir erkegin varoluşuna inanmak istemiyorum ya... Bazı erkekler eşlerinin biraz daha bakımlı ve özelinde cilveli olması için herşeyi yaparken bazılarıda elindekinin kıymetini bilmez.Eger hayatının özel anların zevkini yaşamadanda geçiririm diyorsan karar senin... AMA BENCE KURTUL BİR AN ÖNCEE...

o ne ya görev gibi.
tabi iğrenirsin
zaten biz kadınları cinsellik öcü,tiksinç vs gibi düşüncelerle dolduruyorlar
sonra evlenince afedersiniz ama adamlar o.... gibi sevişmenizi bekliyor
ben bu anlayışın......
madem istiyor uğraşsın bi zahmet
Allah aşkına kaç kadın cinsellikle ilgili ne biliyor evlenene kadar
kulaktan dolma saçma şeyler
bu konuda seni memnun edecek şey eşinin yaklaşımıdır
eğer hüloğğğğğ diyip dalarsa birden sen de zevk mevk alamazsın tabi
oh valla paşalar zevkten dört köşe olsun
sonra dönsün bi tarafını yatsın
bu ne bencillik ya

söylenecek hemen hemen herşeyi arkadaşlarım yorumlarında söylemişler zaten
benim konuyla ilgili yorumum değil sadece seninle ilgli duam olacak sevgili konu sahibi arkadaşım
tez zamanda seni haketmeyen bu adamdan kurtulmanı
seni çok sevecek sana dokunmaya bakmaya sevmeye doyamayacak gerçek bir eşle evlenmeni diliyorum ALLAH tan...

kardeşim durumuna çok üzüldüm inan :KK50: Bana kalırsa çocuk yapmamalısın bu adamdan ...

Sorun orda emin degilim.kafam Karma karisik.eger bosanirsam pisman olurum diye korkuyorum.yanlizliktan korkuyorum.Esim 27 fakat beyni gercekten cok geride.Tamam kadinlar daha olgun derler falan,ama b enim kocam cocukca.Ama bunlari ona deyince Kabul etmiyor.bana gülüyor.Bence sen cocuk gibisin diyor.Bakin ben yine arastiriyom,birileriyle paylasiyom,cözüm ariyom.O hicbisey yapmiyo.iki senede 3-5 gilme baksa mesela belki cok ilerlediydi.Diger konumda bii arkadas yorum atmis.Hosuma gitti.Benim esimin icinde emekli Mehmet amca yatiyor.bana iltifat etmez,mesela giyinim kusanim palyanco gibi olmussun der.Cinsellige gecim tekrar.Mesela atiyorum bana dokunuyor ya,sanki bir cocugun´bir oyuncak bebekle oynamasi gibi.Salak salak davraniyo.SIKIYo falan.Ayni saban gibi.Mesela sexi giyinim.O NE LAN der.Igrenc yaaa
her evlilikte sorun oluyor dört dörtlük olmuyor
benim eşim bu anlattıklarınızın yanında romantik hemde önde gideni
bence siz zamana bırakın mesela eşimle ilk evlendiğimizde ( eşimle ikinci evliliğimiz ) ve ilk yılımızda eşim bana şöle derdi ben hiç evlenmemişim gercekten seninle yaşadıklarımı ilk defa yaşıyorum demişti ben seni bekar almış gibi hissediyorum demişti
hani demişsinizya sexsi giyniyorum bu ne lan diyor falan diye eşiniz galiba hiç merak sarmamış
benim eşim kendisi alır beğendiği sexsi kıyafeti
bence sizde zamn gecmesi gerek eşiniz için

Yazdiklarini okuyunca kendimi gordum canim.evli degilim ama uzun sureli bir iliskim olmustu gecmiste.biz birseyler yasadik.umarim kimse yargilamaz.sevgilim de bana aynen boyle davranirdi.derdi ki sen kendi kendini tatmin et.ben duskun degilim oyle.hep asagilardi.hic tam olarak beraber olmadik.opmeyi bile sevmezdi.yatagi gec sokakta elimi dahi tutmazdi.bilmiyorum simdi duzelmis midir.ama sanmiyorum bu baska turlu bir sorun canim.baska biriyle yasayinca cinselligi insan anliyor onun tavrinin hatali oldugunu.o senin esinmis,keske birlikte terapiste gitseniz.sonunda senin ozguvenin cok zarar gorur.benim ilk sevgilimdi cok zorlanmistim ondan sonra,insan kendini begenilmeyen,istenmeyen biri gibi algiliyor.uzun sure kimse benle cikmaz diye dusunmistum.ama normal bir erkek bunu yapmiyor.sana kadin gibi hissettirmeyi biliyor.dedigim gibi profesyonel yardim alin cunku evlisin.atsan atilmaz,satsan satilmaz.

X