Evliyken başkasına ilgi duymak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bravo ben de böyle açıklıyorum bu sakinliği

Aynen kesin öyleymiş aynısını eşiniz yapsa aynı kılıfı uydurur muydunuz acaba
Evliyken birine hisler beslemenizi anlarım bunu fark eder etmez eşinize artık seni sevmiyorum boşanmak istiyorum diyin anlarım
Muhtemelen adam sizi reddetmese eşinizi aldatacaksınız bunun anlaşılır bir yanı yok boşanın adam kurtulsun

bilmiyorum.Aptallığımla gittim ona açıldım ayrıca, tabi ki reddetti.
Şunu yapmanız bana hiç masum gelmiyor kusura bakmayın. Siz bu itirafı aptallığınızdan değil bir karşılık gelir mi umuduyla yaptınız kabul edin.
Yazık, eşinize üzüldüm.
Vicdani olarak kendimi iyi hissetmediğim için eşime anlattım, ağlayarak geçen 3-4 saat… beni bildiği için bunun geçici bir durum olduğunu söyledi. Senin kalbine güveniyorum dedi.
Ayrıca bu da hiç inandırıcı gelmedi Hangi adam böyle cevap verir Allah aşkına?

Fiziksel bi şey yapacağıma ihtimal vermiyorum, ya benimkisi bile bile kendi ayağıma sıkmaktı. Zaten biliyordum reddedileceğimi. Tamamen ilgi beklentisiydi
Nasıl yani?
*senden hoşlanıyorum, aklımdan çıkmıyorsun.
-ben de senden hoşlanıyorum.
*ok. Aç da şirketin bilançosuna bakalım.

Vicdani olarak kendimi iyi hissetmediğim için eşime anlattım, ağlayarak geçen 3-4 saat… beni bildiği için bunun geçici bir durum olduğunu söyledi. Senin kalbine güveniyorum dedi.

Yapacak bir şey yok, hikayedeki tek ahlaklı insan diğer adam. Bu kadar yazıyorum senin kaşın gözün oynuyor, kocan zaten gvat olmuş

Kocası da aynı haltı yiyiyor sanırım,başka bir açıklaması olamaz.

Yapacak bir şey yok, hikayedeki tek ahlaklı insan diğer adam. Bu kadar yazıyorum senin kaşın gözün oynuyor, kocan zaten gvat olmuş
Kahkahayı bastırdın bence kadının kocasında var sanki bir şeyler ya duyguları ölmüş kadına tepki vermiyor ya da o da başkasına ilgi duyuyor

Kahkahayı bastırdın bence kadının kocasında var sanki bir şeyler ya duyguları ölmüş kadına tepki vermiyor ya da o da başkasına ilgi duyuyor

Yani yani ya yalan ya da adam ciddi şekilde p.şt .. hangi erkek o evet aşık oldu benim karım yumoş kalbinden öpüyorum der

Evet geçilmez değişik hayatında başkası bile olsa evdeki karısının aldatmasına göz yummaz Türk erkeği
Türk erkeği ya da kadını fark etmez bence yani sonuçta aldatmak karşı tarafı bir şekilde aptal yerine koymak kimse bu kadar minnoş olmaz herhalde.
Yani ya ortada açık ilişki yaşayan insanlar var ya da adamın aklında sorun var .bence konu sahibi yalan söylüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…