Evren ve şifresi

Seyma0603

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2020
38
38
Hayatımızı istediğimiz şekilde nasıl yasabiliriz? Bizi engelleyen titreşimlerimizi yani inançlarınızı nasıl degistirirz? Size yaşadığım dönüşümleri anlatmak ve sizlere faydalı olmak istiyorum. Her şey niyetle başlar. Değişime niyet ettikten sonrası kolay. Neyi değiştirmek istiyorsunuz?

Son düzenleme:
Degişimin yaşı yoktur. Mesela mutlu ve neşeliyim. Kendi tanıyorum, disiplinliyim, ne istedigimi biliyorum önceden bunlar yoktu ve daha fazlası...
Tamam işte büyümüşsün. 🤗 daha da büyür değişirsin. Her sene bi önceki senedeki aklını beğenmezsin. Tamam artık ben oturdum. Ben olgunlaştım denmez zaten. Ama gelişim tecrübelerle olur ve henüz çok küçüksün. İnşallah hep güzel tecrübelerin olsun. 🤗 ve mutluluğunla neşen hiç bozulmasın. 🤗

Tamam işte büyümüşsün. 🤗 daha da büyür değişirsin. Her sene bi önceki senedeki aklını beğenmezsin. Tamam artık ben oturdum. Ben olgunlaştım denmez zaten. Ama gelişim tecrübelerle olur ve henüz çok küçüksün. İnşallah hep güzel tecrübelerin olsun. 🤗 ve mutluluğunla neşen hiç bozulmasın. 🤗
Teşekkür ederim güzel dileklerin için 🙏🏻🖤

Bir sürü metod var ama ben en kolaylarından bahsetmek istiyorum. Niyetin gücünden, esmalardan özellikle esmalardan 1 dileğim 2 günde gerçekleşmişti. Amacım insanlara kolaylıkları göstermek🙏🏻💃🏻
Niyete inanırım bak şükürler olsun rabbime ne zaman dua etsem niyet etsem karşılıksız bırakmıyor hiç bir zaman bırakmaz inşallah 🙏

19 yaşında bu dönüşüm normal...olmazsa sorun var demektir😂🤣sen kirkina gel de öyle değiş donus
Disiplin bir erdemdir ben bu erdemi titreşimlerle dönüşüm metoduyla kazandım. Erdemleri öğrenmek için seçtiğimiz öğretileri seçtiğimiz insanlardan ögreniriz. Ben bu erdemi zorlukla öğrenmeyi seçmiştim bu metodla kolaylıkla öğrendim. Bu esmalarlada mümkün farklı metodlarlada sizlere bunlardan bahsetmek istiyorum sadece yaşıma takılmadan dilerseniz okumanızı istiyorum çünkü yaş konusu çok büyük bir kısıtlamadır.🤗

Disiplin bir erdemdir ben bi erdemi titreşimler dönüşüm metoduyla kazandım. Erdemleri öğrenmek için seçtiğimiz öğretileri ve seçtiğimiz insanlardan ögreniriz. Ben bu erdemi zorlukla öğrenmeyi seçmiştim bu metodla kolaylıkla öğrendim. Bu esmalarlada mümkün farklı metodlarlada sizlere bunlardan bahsetmek istiyorum sadece yaşıma takılmadan dilerseniz okumanızı istiyorum çünkü yaş konusu çok büyük bir kısıtlamadır.🤗
Peki

Niyete inanırım bak şükürler olsun rabbime ne zaman dua etsem niyet etsem karşılıksız bırakmıyor hiç bir zaman bırakmaz inşallah 🙏
Ben de kız evva elhamdülillah her duam kabul oldu çok şükür. Bebe için bekliyoz işte. Allah nasip etsin. 🤲🏻
Şeyma sende inşallah tuğçe ışınsuyu örnek almıyondur balım. 😛 bi de esma esma nereye kadar aç fetih neyin oku be ya. Mesela Rahman da çok güzel tekrarlar filan. 🤗 inşirah çol güzel. Ay saymakla bitmeyecek çok şükür.

Disiplin bir erdemdir ben bu erdemi titreşimlerle dönüşüm metoduyla kazandım. Erdemleri öğrenmek için seçtiğimiz öğretileri seçtiğimiz insanlardan ögreniriz. Ben bu erdemi zorlukla öğrenmeyi seçmiştim bu metodla kolaylıkla öğrendim. Bu esmalarlada mümkün farklı metodlarlada sizlere bunlardan bahsetmek istiyorum sadece yaşıma takılmadan dilerseniz okumanızı istiyorum çünkü yaş konusu çok büyük bir kısıtlamadır.🤗
Hangi bölümü okuyorsunuz acaba? merak ettim de

Ben de kız evva elhamdülillah her duam kabul oldu çok şükür. Bebe için bekliyoz işte. Allah nasip etsin. 🤲🏻
Şeyma sende inşallah tuğçe ışınsuyu örnek almıyondur balım. 😛 bi de esma esma nereye kadar aç fetih neyin oku be ya. Mesela Rahman da çok güzel tekrarlar filan. 🤗 inşirah çol güzel. Ay saymakla bitmeyecek çok şükür.
Çok şükür bende öyle sadece çocuk kaldı elhamdülillah rabbim onuda nasip etsin hepimize 🙏

Tuğce Işınsu 'yu tanıyorum ama o tılsım yapıyor diye biliyorum yok onu örnek almıyorum😂 tılsım falan bilmiyorum. Esmalar Allah 'ın isimleri ve enerjileri çok güzel niyetine göre okuduğunda güzel bir şekilde gerçeklesiyor. Ayetlerde öyle tabi🤗

X