Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kullanmayın arkadaşlar bu kremi lütfen benim başıma gelen sizede olmasın,Açtığım konumda bacağımın resmine bakınn bir daha evde bile tutmazsınız bu kremi değil tekrar sürmek.

yazık etmeyin cildinize :gitme:

canım senin cildin duyarlı olabilir,ama unutmaki bu kremden memnun kalan da çok.
ayrıca pek çok dermotolog öneriyor bu kremi.
örneğin ben dermotolog tavsiyesi ile aldım:enbuyukkk:

canım senin cildin duyarlı olabilir,ama unutmaki bu kremden memnun kalan da çok.
ayrıca pek çok dermotolog öneriyor bu kremi.
örneğin ben dermotolog tavsiyesi ile aldım:enbuyukkk:

bende dermatolog tavsiyesi ile aldım
çok fazla yan etkisi olmayan bir krem aslında...ama nadiren görülen yan etkiler
işte anam gelmiş arkadaşı bulmuuuş:roflol:

iyi pekii zaten bende olan sonuçların başkasında da olabilme ihtimali olduğu için yazmıştım..

bende de güneş lekeleri oluştu :KK43:
ama bu krem lekeleri yok etmiyormuş sadece daha fazla çıkmasını engelliyormuş öyle mi ?

ben expigmente başlayalı bir hafta oldu arkadaşlar.%2 lik yatarken sürüyorum.
sabah da sebamed güneş koruyucu ve skiloren krem sürüp çıkıyorum.ama gün içinde bir daha güneş koruyucu süremiyorum:KK43:
doktor gün boyu koruyan daylong diye bi krem verdi ama biraz pahalı oldğ. için alamadım.
kremin etkisinin olduğunu sölüyo annem,ben bi fark göremiyorum.belki de erken daha.sizler nasıl sürüyosunuz gece gündüz?neler uyguluyosunuz kızlar lekeler için??
peeling yapıyomusunz mesela?maske?yerimsenibena.s.

sukatre, evet güzel bir soru sormuşsun cnm, ben de merak ediyorum acaba peeling lekelerde etkili oluyor mu gerçekten??? Geçenlerde bir kozmetik dükkanında kız bana lekelerim var diye ısrarla sea beauty nin peelingini satmaya çalıştı..fiyatı 57 tl küsür olmasa alıcaktım nerdeyse..
bu şekilde güneş lekeleri için peeling yapıp faydasını gören var mı acep?

sanırım yok.
ben haftada bir kese yapıcam yüzüme artık.o da bi çeşit peeling zaten.

Arkadaşlar bu cuma tatile çıkacağım ama koltuk atlarım kapkara :KK43:( Çok uzun zamanıdr böyle senelerdir uğraşıyorum çıkmıyor badyler elbiseler hiçbirini giyemiyorum. Expigmenti duydum ve aldım %2 lik olanını bir kaç gündür sürüyorum ama tam bir etkisini göremedim. Ne yakma nede soyulma gibi birşey oluyor kızarmada yok.
Koltuk altımdaki çizgilerin arasında hafif bir beyazlık var ama grimsi.
Expigmenti gece yatmadan öcne sürüyorum. Siz nasıl kullanıyorsunuz. Lütfen akıl verin !!! Yardım edin :KK43:(
Birde %2lik ve %4lük arasındaki fark ne ? %4lük çabuk mu etki ediyor ?:S

mrb arkadaşlar bende yüzünde güneş lekeleri olan bir kişiydim 2 sene önce oluşmaya başlamıştı ama doktora gittigimde bana sebamet güneş kremi vermişti o kadar ama balayına gidince yüzüm mahvolmuştu göz altlarım simsiyahtı neyse kısın biraz azalıyolar ama yazın yine cıkmaya başlıyordu.bu yaz calışmaya başladım hafta sonları deniz derken yüzüm mahvoldu bende bir hafta öncesi dermatologa gittim bana

hipokart %0.5

expigment %4

acnelyse

verdi kullanmaya başladım yüzümde yanma olmadı ama inanın derilerim soyuldu yaprak yaprak
altındaki deride bebek gibi suan lekelerim dikkatle bakılmayınca görülmeyecek derecede azaldı inanın umudum yoktu yüzümün düzelicegine ama düzeldi cok az kaldı daha bir hafta oldu kullanalı bakalım bir ay sonra inş prüzsüz bir cildim olur.ama lütfen dermatolaga gidin ve doktor tavsiyesi ile ilaclar kulanın.

simon83
bu kremleri nasıl kullandın tam olarak..
dr. banada expigment verdi ama bi faydasını göremedim.
lekelerim tıpkı senin anlattığın gibi.
nasıl kullandığını sabah akşam? tam olarak açıklarsan bende aynısını denemek istiyorum.
sana dua ederim..bekliyorum:teselli:

arkadaşlar ben expigment kremini 6senedir kullanıyorum ve hiçbir zararını görmedim . Fakat en önemlisi sorunlu bölgeye sürün ve kesinlikle güneşe cıkmayın akne siyah nokta yapıyor o yüzden geceleri kullanın . gündüzleri güneş kremi öneririm benm cok vardı ve suan cok az gözükmüyo bile herkese tavsiye ederim fakat cok fazla fazla süremeyin çünkü kızarıklık yapıyor sorunlu bölgelere azar azar sürerseniz sizin için daha ii olur :) lekelerin acılması 1ayda cok ciddi belli oluyor :)

canım akşam sürdüm 4 saat sonrada acneylse sürüp yattım.bu arada cok sürersen yanma yapıyo ama düzenli kullan .

arkadaşlar benim bıyık bölgem kararmıştı, ağdadan dolayı. sonra dr bana bu kremi verdi kullandım baya renk açtı ama yinede karalıkları kaldı bende bıraktım onlarda zamanla gider belki diye ama gitmedi şimdi yaz oldugundan yine karardı. yine aynı kreme basladım sürdüm günde iki kezmis sanırım bi sabah bi aksam. ama surdugum yer bana dahada karardı gibi geldi sizce neden ?

expgment kremi sürdükten sonra güneşe asla çıkmamalısın,daha kötü ters etki ediyor,o sebeple geceleri sür.... Bunu tüm doktorlar söyler aslında ama sizin doktor nasıl ihmal etmiş hayret:KK43: Ben 2 senedir kullanıyordum,ve çok memnunum,koyu renk olan tüm bölgeler diğer bölgelerimle aynı renk oldu,ama ben sonrasında hemen bırakmadım,haftada en azından 2 kez ve özellikle yatmadan önce kullanıyorum.. Ve rengi koruyorum.. dikkat etmelisin,hiç şakaya gelen bir krem değil,ben %4 lük kullanıyorum.. Bu aşırı yoğun bir krem.. Kolay gelsin cnm..

slm arkadaşlar benim kullanmam 2 hafta oldu yüzümün rengi hepsi aynı oldu nerdeyse bakalım biraz daha kullancam sonuc ne olcak.acneliyse iyi soyuyor yüzü altındaki deri pırıl pırıl oluyo inş en yakın zamanda hepimizin yüzü bebek gibi olur

kullanmaz olaydım dün keşke sürmeseydim. bıyık bölgem açılcagına kapkara ve kıpkırmızı oldu. hayatta töbe bidaha bu kremi sürmem

expigment bu kremi kullanmayın tavsiye etmiyorum şiddetle tavsiye etmiyorum arkdaşlar benm düştüğüm hataya düşmeyin

X