EYALET 3 ///Berlin Paylasim Alani(Tanisma)

Slm Berlinliler,ben Berlinde doğdum büyüdüm,artık tr deyim çok uzun zamandır,berlin özellikle de krosberg in resimlerini bu sayfada yayınlarsanız çok sevinirim,
eğer,hatta ben sınırı biraz daha çizeyim,drestenerstrase nin olduğu yerlerin bi resmini çekirmisiniz,çok şey istemediğimi umuyorum:1shok:

ay ne cok sevindim yaaaa ... yani sonunda bi kac kisi berlinli ciktiya ooh beee :)

sevgili AYN sana bulacagim söz o resimleri....
en kisa zamanda....

ay ne cok sevindim yaaaa ... yani sonunda bi kac kisi berlinli ciktiya ooh beee :)

sevgili AYN sana bulacagim söz o resimleri....
en kisa zamanda....

canım benim merakla bekliyorum,ilgin için teşekkür ederim,sen neresindesin berlinin,özledim ben oraları yaa,

canim bak bunlari buldum sana umarim biraz seni o zamanlara götürür :KK66:

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

canım yaa inan çok mutlu ettin beni,çok teşekkür ederim,çok değişmiş ya buralar,inşallah en uygun zamanda görmeye gelicem oraları,gerçekten çok sağol

cartiercim,kaç yıldır berlindesin,seviyomusun orayı,
ben çok sevmiştim ama malesef ailecek döndük,çocukluk yıllarım orda geçti,bence hayatımın en güzel dönemlerinden bi dönemdi o yıllar,kısmet inşallah gelirim bigün

:)

sanirim berlin e en yakin benim gerci ben berlin bremen ve isvec hollanda ya yakin sayilirim hamburg dayim hizli trenle berlin 2 saat bana gorusmek uzere

merhaba arkadaslar ben Bremenden degil ama Hannover denim yakinim yani sizlere. Ama buraya uzun zamandir yazilmamis. Bekliyorum arkadaslar yazisalimmmm.
Hannoverden olanlar varmiiiii?

hallo
ben de berlin de 5 sene yasadım.sımdı tr deyim.dısarda yasamak farklı oluyor tabii.öptüm

selam bende yeni üye oldum.antalyadan.almanyada makyaj yada cilt bakımı uzmanlığına dair kurs alınabilecek yer varmıdır.benim kalfalık diplomam var ama yurt dışında geliştirebilirim diye düşündüm.cevap yazarsan sevinirim.bye

X