Eylül 2012 Burç Yorumlari

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Eylül ayı, Başak burcu dönemi…
Partinin bittiği, ortalığı toplama, düzenleme ve üretmeye başlama dönemi. Üreteceklerimizin tohumlarını dikme ve sunuma hazırlama dönemi. Bu ay da astrolojik rüzgarın nereden estiğini anlatmaya çalıştım. Rüzgarları arkanıza alıp, parladığınız bir ay olmasını dilerim.
Keyifli okumalar!

$eylul-2012-astroloji.jpg

NOT: Yorumları okurken Yükselen burcunuzu öncelikli olarak okumanızı tavsiye edilir.

KOÇ Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Yeni ay yoğunlukla geliyor. Kararlılıkla ilerlediğiniz ve aksiyonlarınızı aldığınız sürece, bu ay üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Detaylara odaklanmak, planlamak ve başlangıçlara göstereceğiniz motivasyon sizleri parlatabilir. Zihninizin hızlandığı, işlerin tıkırında ilerlediği bir döneminiz var ki bu ayın ilk yarısına denk geliyor. Bugüne kadar elinizin uzanmadığı konulara da el atmanın vakti geldi. Tohum atma ve sulama dönemi. Tohumlar yeşerene kadar sulama sabrını göstermeniz gerekiyor, aklınızda olsun.

Ayın ilk haftasından itibaren eğlence harcamalarınız artabilir. Lüks, gösteriş ve keyif arzusu ile kesenin ağzını açarken, bütçenizi de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Genle etkiler aşka ve eğlenceye işaret ettiği için, harcamalarınızı aşk sarhoşluğu ile yapabilirsiniz, uyarım bu yüzden.

Ayın ilk günleri yoğunluk giderek artarken, tamamlamanız gereken kişisel projeleriniz de olabilir. Onları henüz gün ışığına çıkarmanın vakti değil. Ortaya çıkmak için ay sonunu beklemekte fayda var. Ay sonunda burcunuzda oluşacak olan dolunay size ihtiyacınız olan desteği sağlayacak ve sunumlarınızda daha rahat etmenizi sağlayacak.
Cinsel gücünüzün ve isteğinizin de arttığı bu dönemde, sadece bu tema odaklı ilişkiler yaşamanız muhtemel. Bu nedenle olası ilişkilerde beklentilerinizi doğru şekillendirmenizde fayda olacaktır.

Alacaklar, kredi, komisyon, tazminat gibi konularda aksiyon almak için çok uygun bir aydasınız. Kararlılıkla ilerlediğinizde uzun süredir çözülmeyen konuları dahil çözebilirsiniz.

BOĞA Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu
Yeniden aşk zamanı diyerek bu ayın yorumlarına başlamak istiyorum. Bu haberim hem bekar Boğalara hem de ilişkisi olanlara…
Öncelikle bekarlardan başlayalım. Bir süredir tanıdığınız, hoşlandığınız, ancak ilerlemeyen, aşk ilişkisine dönemeyen durumlarınız var ise ilerlemelerin olabileceği bir dönemdesiniz. Bu sefer oturup beklemek yerine neden siz bir şeyler yapmıyorsunuz? Yakınlaşmanın, romantik titreşimler göndererek niyetinizi belli etmenin tam zamanı. Ağustos ayının son gününde oluşan dolunay bu konuda rahat ilerlemenizi sağlayacaktır. Ayın hemen başında dışarılarda olun. Giyinin, süslenin, tüm çekiciliğiniz üzerinizde. Kalabalıklarda olun ve bu keyifli dönemin tadını çıkarın.

“Etrafımda kimse yok, böyle bir olasılık yok” diye düşünenlerdenseniz de üzülmeyin. Çünkü yeni ay romantik yeni başlangıçları sizlere taşıyacak etkilere de sahip. Etrafınıza bir bakın. Beklemediğiniz bir anda sürpriz bir kişi ile tanışabilir ve ilişkilerinizin, günlük rutinlerinizin yönünü tamamen değiştirebilirsiniz.
Halihazırda ilişkisi olan Boğa’lara ise tavsiyem ayın ilk döneminde partnerleri ile romantik titreşimler yaratacak ortamları hazırlamaları olacak. İlişkinizi derinleştirmek, yakınlaşmak, birbirinize şifa olmak için ne güzel bir dönem!

Bu ay tüm Boğa’ların yaratıcılıklarının artacağı etkiler var. Günlük işlerinizi yoluna koymak, neyi nasıl yapacağınızı planlamak, ve yeteneklerinizi sergilemek için müthiş bir döneme giriyorsunuz. Son dönemin karmaşalarını, sıkışmalarını ve isteksizliğini unutacağınız parlak bir dönem. Özellikle yaratıcılık gerektiren işler, sahneler, artistik yetenek gibi temalarla ilgiliyseniz bu ay yapacaklarınıza siz de şaşıracaksınız. Harika başlangıçlar dönemi!
Bu ay Boğaların bir diğer güzelliği ise partnerlik konularında. Yapmak istediğiniz işler için tam da aradığınız kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Yararlı ortaklıkların ve işbirliklerinin tohumlarını atabilirsiniz.

Eylül ayı, bebek haberleri aldığınız bir ay da olacaktır. Etrafınızda yakın ilişkide olduğunuz kişilerden bir bebek haberi alabilir ve bunun mutluluğuna siz de ortak olabilirsiniz. Belli olmaz, belki de bu haber sizin haberiniz bile olabilir.Çocukları olan Boğa’lar için bu ay yine güzel ve rahatlatıcı etkilerle dolu. Malum okul dönemi geldi. Endişeleriniz olmasın. İşlerin yolunda gideceğini ve çocuklarınızın mutluluğu ile sizin de mutluluğunuzun artacağını tahmin ediyorum.

Ayın ikinci yarısından itibaren gündeminiz rahatlarken, işler yoluna girerken, şatafat, lüks ve gösteriş temalarının da hayatınıza dahil olacağını söyleyebilirim. Gelirleriniz konusunda şansınız devam ediyor. Bu temalarla uğraşmak, gelirlerinizi beklemediğiniz şekilde canlandırabilir. Yeteneklerinizin ve emeklerinizin karşılığını iyi aldığınıza emin olun.
Ayın sonlarına doğru biraz dinlenmek ve kendinize odaklanma zamanı. Kişisel bir projeniz üzerine yoğunlaşabilir, kapalı kapılar arkasındaki hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

İKİZLER Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Ağustos’un sonlarından itibaren eviniz ve aileniz ile ilişkileriniz yoğunlaşmış veya bu konulara daha fazla zaman ayırmanız gerekmiş olabilir. Eylül ayının il günlerinde de bu etki devam ediyor. Özellikle ayın hemen başında ailenizden bir kişi desteğinize ihtiyaç duyuyor olabilir. O kişinin ilerlemesi ve tıkandığı konuyu halledebilmesi için yardıma koşmanızda fayda var. Oldukça duygusal bir dönemden geçiyor olabilir. Bir yandan da iş hayatınız, kariyerini ve kişisel prestijinize dair bir süredir bir takım haberler bekliyor veya bir şekilde beklentiler içinde yaşıyor olabilirsiniz. Ağustos sonu veya Eylül ayının ilk haftasında beklediğiniz haberlere dair işaretler almanız olası. Bu haberler bir değişim haberi olabildiği gibi, artık umudunuzu kesmenizi ve odağınızı başka bir yöne çevirmenizi söyleyen haberler de olabilir. Karar vermeniz gerektiği noktada her türlü kazancınızı masaya yatırmanızda fayda var. Özellikle gelirlerinizi iyi değerlendirin. Endişelerinizi fırsata dönüştürebilme gücünüz var.

Günlük hayatın yoğunlaşmaya başlayacağı Eylül ile birlikte uzun süredir elinizin gitmediği konulara da el atacak motivasyon ve kararlılığı kendinizde bulabileceksiniz. Ay boyunca enerjiniz yüksek. Günlük rutinler ve işlerinize dair her şeyi halledebileceğiniz bir aydasınız. Şimdi temizlik zamanı yani.

Ayın ortasından itibaren kalabalıklarda bulunmak, kısa kısa seyahatlere, eğlenceye ve iletişime daha çok harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu temalar, ay sonuna doğru hayatınızdaki romantik titreşimleri arttırabilir. Biraz eğlenmenin hiç zararı yok. Aşkı gördüğünüzde vakit yaratmaya çalışın, bahane yok.

Ayın son haftalarından itibaren ise güzelliğinize her zamankinden daha fazla önem göstermek isteyeceğiniz tahmin ediyorum. Gökyüzündeki zarafet ve güzelliğin titreşimleri sizi ışıldatacak etkiler gönderiyor. Kalabalıklarda olun, çekiciliğinizle insanları büyüleyin. Partnerinizle romantik zaman yaratmak için de çok güzel bir dönem olabilir.
Yaklaşan etkileşimler aşk hayatınızda ciddi değişimlerin habercisi. Belki şimdiden bu etkiyi hissediyorsunuz. Önümüzdeki aylarda bu etkiden detaylıca bahsedeceğim. Şimdilik şunu söyleyeyim. Konu aşk, mutluluk ve yaratıcılık olduğunda her şeyi olumlu anlamda değişip rahatlayacağı yeni bir dönem kağıda bekliyor.

YENGEÇ Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Geçtiğimiz ay maddi konularda bir takım endişeler yaşamış olmanız muhtemel. Belki işler, pazarlıklar zorladı, belki harcamalarınız arttı, belki de gelecek konusunda kaygılandınız. Bunlar dönem dönem herkesin başına gelen şeyler. Önemli olan bunları Kabul edip, gülümseyip, bu konulara dair aksiyon almak. Ben de bir Yengeç burcuyum. Endişe veren konularda harekete geçmekte zorlandığınızı anlayabiliyorum. Bu noktada yapmak gereken en önemli şey, endişelerimizin gerçeğe mi, yoksa bir kuruntuya mı dayandığını sorgulamak olmalı. Çünkü biz Yengeç’ler, endişelerimizden arındığımızda neyi nasıl yapmamız gerektiğini iyi biliyoruz. Bu nedenle kendimizi mutlu etmeyi, kendimize borçluyuz.

Eylül ayının hemen başında tekrar üretmeye başlamak, düzene girmek, kararlılık ve disiplin anlamında pozitif etkileşimler altına gireceğiz. Uzun süredir bekleyen, bir türlü elinizin uzanmadığı konularda müthiş bir hızla ilerleyebileceksiniz. Detaylara gösterdiğiniz özen, merak ve ayaklarınızın yere basması, işleri tahmininizden çok daha fazla kolaylaştırıp hızlandıracak.

İletişim trafiğiniz hızlanabilir. Detayları ve zamanlamaları kaçırmamak için bu ay günlerinizi planlayarak hareket etmenizde fayda var. Zira iletişim trafiğiniz artarken, seyahatlerin de artması muhtemel. Seyahat dediğime bakmayın. Gün içerisinde oradan oraya koşturmak, organize olmak temel kaygınız olacak. Yetişemem diye düşünmeyin. Yetişmek için tüm evren size yardım edecek.

İletişim, yazılar, yayınlamak röportajlar, ulaşım, ticaret, anlaşmalar gibi temalarda aksiyon almak için zihninizin açıklığını hissedecek ve hızınıza hayran kalacaksınız. Yeter ki kendinizi takdir etmeyi bilin. Bu temalarda artık bol bol aksiyon zamanı. Gökyüzünün genel etkileşimi, bu temalarda yaratıcılığınızı arttırıyor ve bu durum gelirlerinizi arttırmak olarak sonuçlanıyor olabilir.

Ay boyunca gelirlerinizi arttırmaya yönelik etkiler devam edecek. Bu etkiler içsel olarak yönünüzü görme, endişesiz ve cesaretle hareket etme olarak ortaya çıkabilir.

Eğlence, sahneler, yaratıcılık, lansmanlar gibi temalar hayatınızda var ise, içiniz rahat olsun. Bu ay pırıl pırıl paralayacağınız bir ay. Çekiciliğinizin yüksek olduğu, gelecekte size yardımcı olacak kişileri etkileme potansiyeline sahip olduğunuz bir ay.

Ayın hemen başında sözleşmeler, seyahatler, el sıkışmalar için olumlu bir dönemdesiniz. Geçtiğimiz dönemde gelirlerinizi arttırıcı neler yaptınız? Kimlerle görüştünüz? Şimdi bu kişilerle işi sözleşmeye dökme ve detayları tamamlama dönemi. Belki de yılın en karlı işbirliklerine imza atıyor olabilirsiniz.

Ayın ortasında yine meşgul olduğunuz temalarda yepyeni başlangıçlar, fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu ay planlı yaşayın ve detaylara hakim olun.

Bu ayın en güzel haberlerini en sona sakladım. Yengeç’ler için AŞK dönemindeyiz. Rüzgarlar aşkı size doğru uçuruyor. Sessizce sizi izleyen bir partner, büyüleyici, ayaklarınızı yerden kesici bir aşkı size taşıyor olabilir. Doğru aşk için uygun dönemdesiniz, kendinizi bırakmak için daha güzel bir zaman olamaz. Kendinizi bırakamıyorsanız, bu güzel etkiler çokça eğlenmek olarak da ortaya çıkabilir. Enerjinizin yüksek olacağı bu ayda hem kazanmaya hem de aşka vakit yaratabileceğinizi biliyorum.

Halihazırda ilişkisi olan Yengeç’ler için bu güzel etkiler cinselliğin arttığı, romantizmin, paylaşmanın ve samimiyetin doruklarda yaşanması olarak ortaya çıkabilir. Doğurganlığınızın da yüksek olacağı bir dönemde olduğunuzu bilmenizi isterim. Çocuk sahibi olmak için güzel bir dönem. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız ilk aksiyonları almanın tam zamanı. Bir yandan da çevrenizden gelen bebek haberleri, çocuklarla geçireceğiniz güzel vakitler, bu ayınıza mutluluk katacaktır. Bu mucizevi enerjiyi deneyimlemek için oyunlar oynayın, bebekleri izleyin, sizlerle konuşmasalar bile size aktaracakları güzel mesajlar olacağına eminim.

Ayın son haftasında evinizde ve ailenizde yaşayacağınız hareketlenmeler söz konusu olacaktır. Ay sonlanmadan bu konularda adımlarınız atın ve hazırlıklarınızı tamamlamış olun. Evlenme teklifi gibi bir gündeminiz var ise bu aydan daha güzeli olamaz.

Ayın sonunda oluşacak olan Dolunay’dan, önümüzdeki ayın yorumlarında detaylıca bahsedeceğim. Ancak önden bilmenizi istediğim bir şey var: Kariyer ve kişisel prestijinizle ilgili size yaklaşmakta olan bir fırsat söz konusu olabilir. Konu iş olduğunda duygusallığı, ani çıkışları bir kenara bırakın ve nasıl işbirliği geliştirebileceğinize odaklanın.

ASLAN Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Odağınızı ve enerjinizi gelirlerinize yoğunlaştırma zamanı geldi. Belki son dönemde yaptığınız önemli değişiklikler, belki de bir takım gelecek planlarınız sizlere gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulmanızı anlatmaya çalışıyor. Ne güzel ki bu aydan itibaren bunun için verimli ve bereketli bir döneme giriyorsunuz. Geçtiğimiz dönemde yaptığınız hazırlıkları ortaya çıkarma ve gelire dönüştürme dönemi gelmiş bulunuyor. Bu durum, bugüne kadarki işleriniz dolayısıyla size gelecek olan yeni bir iş teklifi olarak ortaya çıkabilir. Yeni müşteriler bulabilir veya yaptığınız iş kolunu değiştirebilirsiniz. Önemli olan verimliliğe ve yaptıklarınızın karşılığını sağlıklı bir şekilde almaya odaklanmanız. Zam mı isteyeceksiniz? Ayın ilk yarısında bu girişimlerinizi yapın. Ağustos ayının son gününde oluşan dolunay bu konuda size yardımcı olacak etkiye sahip. Hemen görüşme esnasında veya ertesi günü bir değişim beklemeyin. Ayın ortalarında etkileri gözlemleyin. Yüzünüzün güleceğini tahmin ediyorum.

Bu ay enerjinizin hatırı sayılır bir kısmını evinize ve ailenize ayırmanız gerekebilir. Bu bir taşınma olarak ortaya çıkabileceği gibi, aile fertlerinin konuları ile ilgilenmek olarak da ortaya çıkabilir. Kararlılıkla işleri yoluna koymaya bakın. Önümüzdeki ay, bu konularla ilgilenmek için vakit bulamayabilirsiniz. Bir yandan da aileden gelen koşulsuz ve sıcacık sevginin size iyi geleceğini de tahmin ediyorum. Yeniden enerjinizi toplamanız ve taze başlangıçlar yapmanız için önemli.

Ev, arsa alım,satım, kiralama gibi gündemlerinizi de aynı şekilde bu ay içerisinde halletmeye bakın. Özellikle ayın ilk yarısında memnun kalacağınız anlaşmalar yapıyor olabilirsiniz. Baktınız işler istediğiniz gibi gitmedi, o zaman da ayın sonunda tekrar bir fırsatınız oluşacak. Bu güzel etkiyi kaçırmayın.

Ayın ilk haftasından itibaren cazibenizin arttığını hissedebilirsiniz. Görüntünüzde değişiklikler yapmak, saçlarınızın modeli ile oynamak ve yepyeni bir SİZ yaratmak için yılın bu en güzel dönemini kullanın. Yapacağınız değişiklikler dikkat çekici olsun, şatafatlı olsun. Önümüzdeki ay çok memnun kalacağınızı şimdiden söyleyeyim.

Bu ay lükse, giyime, kozmetiğe, yemeye içmeye her zamankinden fazla harcamak da gündeminize girebilir. Yazının başında anlattığım yeni gelir kaynaklarına odaklandığınız ve gelirinizi arttırmaya çabaladığınız sürece bu konuda bir sıkıntı yok, içiniz rahat olsun. Kendinizi biraz şımartın.
Gelecek ay, Aslan’lar için uzun süredir kaleme almak istediğim çok hoş etkiler oluşmaya başlayacak. Şimdiden sabırsızlandığımı söylemeden geçemeyeceğim. Önden şunu söyleyeyim: Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiniz. Artık sizin de yaşamın güzelliklerinden payınızı alma zamanı geliyor.

BAŞAK Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Doğum gününüz kutlu olsuuun!
Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Başak burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun daha da artmasını diliyorum!
Doğum günlerimizde, doğum haritalarımızdaki Güneş ile, evrende burçlar üzerinde seyahat eden Güneş, 24 saat için kavuşur. Bu özel kavuşum yani her iki Güneş’in de sizi aydınlatması, tüm spotların sizler üzerine çevrilmesi anlamını taşır. Bugünde evren sizlerin şımartılmaktan, eller üzerine çıkarılmaktan, kutlamalar yapmaktan mutlu olmanız için yardım eder. Doğum gününüzde birilerinin gelip sizi kutlamasını beklemeyin. Kendi bayramınızı gönlünüzce kendiniz kutlayın! Pırıltınızı tüm dünyaya gösterin! O güzel parlaklığınızı maksimumda yaşayın ve sizlerle beraber tüm dünya eğlensin!
O sevdiğimiz ilgi ve sevgiyi bol bol aldığımız o günün her dakikasının tadını çıkarın!

Gelelim Eylül ayında bizleri bekleyen etkilere….
Geçtiğimiz dönem kapalı kapılar ardında hazırlanma dönemi idi. İçsel olarak da bir şeylere hazırlandığınızı tahmin edebiliyorum. Tekrar tekrar yapılan değerlendirmeler, detayları gözden geçirmek ve sessizlik dönemi bitti. Şimdi büyük resme odaklanma ve ortaya çıkma zamanı. Ayın ilk gününden itibaren burcunuza geçecek olan Merkür, kendisini çok rahat ifade edebildiği bir konuda olacak. Bu durum uzun süredir aksayan konuların hızla ilerlemesine katkıda bulunacak. Kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz, zihinsel olarak çok aktif ve verimli olacağınız bir dönem oluşuyor. Her türlü pazarlık, görüşme, sunum, satış çalışmasını ayın ilk yarısında halletmeye bakın. Akışın hızlandığını ve üretmenin verimliliğini deneyimleme sizlere çok iyi gelecek.

Geçmiş dönemlerde bol bol kariyer fırsatlarından bahsetmiştim. Sizlerden gelen yorumlar beni çok sevindirdi. Pek çok Başak’ın yeni iş v terfi haberlerini aldım. Başarınızın daim olmasını diliyorum. Halen bu güzel etkiler devam ediyor. Bunu neden söylüyorum? Hepimizin doğum haritaları birbirinden farklı. Geniş zamana yayılmış etkiler, herkesin haritasında farklı zamanlarda ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle halen iş hayatına dair bir gelişme yaşamadım diyen Başak’lardansanız üzülmeyin. Fırsatın size adım adım yaklaşmakta olduğunu bilin. Fırsatı gördüğünüz gün ise, lütfen detaylara çok fazla takılmayın. Büyük resimde işler yolunda gidiyor ise endişeleriniz yersiz demektir. Detaylar ve büyük resim arasındaki dengeyi sağlıklı kurun.

Ayın hemen başında karşıt burcunuz Balık’ta oluşan dolunayın etkisi altında olacaksınız. Bu etki romantik titreşimler oluşturabileceği gibi, yeni bir ilişkinin de habercisi olabilir. Mevcut bir ilişkiniz var sorunlar yaşıyorsanız, ilişkinize dair önemli bir değişimin habercisi de olabilir. Tek tavsiyem, bitmesi gereken ilişkileri gereksiz yere uzatmayın. Bitmesi gerekeni bitirip, yeniye yer açın.

Ayın ortalarından itibaren gündeminizi gelirlerinize çevirmenizde fayda var. Bu durum yeni bir iş teklifi olarak ortaya çıkabilir veya yeni bir müşteri. Bu etkiler altında para konuşmak ve gelirlerinizi arttırmak için iyi bir konumda olacaksınız. Çekinmeyin, taleplerinizi incelikle dile getirin. Hemen bir cevap alamasanız bile, ayın sonlarında veya Ekim ayının hemen başlarında gelişmelerin hızlanması muhtemel. Bu nedenle konu gelirleriniz olunca, gözlerinizi dört açın.

Bu ayın bir diğer teması ise iletişim ve seyahatler. Yoğun bir iletişim trafiği içerisine girebilir, günlük seyahatleriniz artabilir. Kararlılıkla bu konulara odaklanmak güzel sonuçlar doğuracaktır. Bir yandan da sözleşme imzalamak için çok iyi dönemlerdesiniz. Bir şeyleri sonuca bağlayıp imza atmak için daha iyi bir dönem olamaz.

TERAZİ Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Yaklaşık 2 yıldır burç yorumları ile birazcık ilgiliyseniz, burcunuzda seyahat etmekte olan Satürn’ün etkilerini mutlaka duymuşsunuzdur.
Satürn, astrolojide korkulan bir gezegendir. Çünkü insanı zorlar, dersler verir. Bu dersleri öğrenmek önemlidir. Çünkü, öğrenilen bu dersler hayat boyu rahat etmeniz ve olgunlaşmanız için karşınıza çıkar. Satürn 29 senede bir bu döngüyü hayatlarımıza taşır. Hal böyle olunca ortalama insan ömrü, 2, maksimum 3 Satürn döngüsü görebilir.
Söylemeye çalıştığım şey şu: Hayatınızın kurulum döneminin sonlarına yaklaşmaktasınız. Geçtiğimiz 2-3 senenizi düşünün. Hayatınızda neleri değiştirdiniz? İş mi kurdunuz? Evlendiniz mi? Yaşadığınız yer mi değişti? Veya bu gibi kurulum konularında önemli dersler almış olmalısınız. Artık hayata bakışınızın, insanların size bakışının eskisi gibi olmadığını tahmin ediyorum. Bundan sonraki dönemde, aldığınız bu dersleri düşünmek ve her daim hatırlamak için özen gösterin. Tanrı’nın bizlerle iletişim kurmak için bu dersleri karşımıza çıkardığını hatırlayın. Tavizler vermek/vermemek, kendi hayatınızı yaşamak/size diretilen hayatı yaşamak arasındaki farkı çeşitli deneyimlerle yaşamış olmanız muhtemel. Bundan sonra vizyonunuzu bu deneyimlerden aldığınız dersleri değerlendirerek belirleyin.

Eylül ayı siz Terazi’ler için önemli bir ay konumunda. Çünkü belki de yılın en önemli içsel hazırlık dönemindesiniz. Geçtiğimiz aydan itibaren gelirleriniz ve para kazanma yollarınızın gündeminize girmiş olması gerekiyor. Belki maddi sıkıntı, belki yeni iş teklifi, belki de gördüğünüz fırsatlarla ilgili kararsızlıklar olarak bu etkiyi deneyimlemiş olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şu: İçinde bulunduğumuz dönem, gelecekte maddi anlamda rahat etmeniz için bazı hazırlıklar yapmanızı istiyor. Bu durum belki yeni bir göreve veya projeye işaret ediyor olabilir. Belki de mevcut işinizde geleceğiniz yeni bir pozisyona veya yeni bir iş koluna işaret ediyor olabilir. Sonsuz örnekler, olasılıklar arasında göze çarpan en önemli ortak vurgu, hazırlandığınız şeyler işiniz, kariyeriniz, kişisel prestijiniz, tanınırlığınız ve gelirlerinizi arttırma etkisi taşıyor. Bu dönemin sonuçları hemen meyve verecek cinsten değil. Bu nedenle motivasyonunuz kırılmasın, umudunuzu uzun süre ayakta tutmalısınız. Zaten sabretmeyi, zamanla uyumlu hareket edebilmeyi ve kararlı olmanın önemini geçtiğimiz dönemde öğrendiniz. İşte şimdi bu öğrendiklerinizi kullanarak tanınma, para kazanma ve statünüzü değiştirmek için ilk tohumları atma zamanı. Cesaret etme zamanı.

Sizlere bu astrolojik etkileri uzun uzun anlatma nedenim şu: Biz dünyada yani özgür irade gezeninde yaşıyoruz. Özgür iradeniz ile bu etkileri fazlası ile kullanabilir veya karşı gelebilirsiniz. Burada önemli olan soru şu: Daha fazla kazanmak, kalıcı olmak ve tanınmak istiyor musunuz? Cevabınız evet ise, bu ay tatili, eğlenceyi, şamatayı bir kenara bırakın. Neler yapabileceğinizi düşünün. Birçoğunuz, aklında “acaba şu işe girişsem mi?”, “yapabilir miyim?”, “yapmamın bana gerçekten faydası olur mu?” gibi soruları taşıyor. Cevabı sizlere söylememe izin verin. EVET, mutlaka yapmalısınız. Beklemeyin. Hazırlıklarınızı yapın, önümüzdeki aylarda “iyi ki yapmışım” diyeceğinizi biliyorum.

Hazırlıklarınızı yaparken, bir yandan da içinizdeki bu hazineleri ortaya çıkarmak için işbirlikleri yapmanız gerekecek. Ayın ortasından itibaren, kendiniz çok iyi ifade edebileceğiniz, partnerlikler alanında dengeleri bulabileceğiniz olumlu etkiler ile kuşatılacaksınız. Bu dönemin incelikli, diplomatik iletişim dilini ve kazan-kazan niyetini desteklediğini unutmayın. Bunlar (istediğiniz zaman) çok iyi yapabildiğiniz şeyler. Biraz dikkatinizi toplayın ve derdinizi anlatın.

Ayın ilk haftasından itibaren, ihtiyacınız olan kişilere daha rahat ulaşabilecek ve desteklerini alabileceksiniz.

Ayın son gününde oluşacak Dolunay’ın etkilerinden önümüzdeki ay daha detaylı bahsedeceğim. Ama şu an söyleyeceğim en güzel şey şu: ay boyu sıkı çalışın, ayın sonunda kendinizi romantizme ve sürprizlere hazırlayın. Güzel değişimleri beraberinde getirecek bir ilişki veya evlilik konuları gündeminize girebilir.

AKREP Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Geçtiğimiz ay işlerinizdeki yoğunluktan tatile fırsat bulamamış olabileceğinizi tahmin ediyorum. Olası bir tatil ise sizleri huzursuz etmiş ve tatilde işler ile uğraşmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Aslına bakarsanız çok iyi yaptınız. Çünkü bu ay, bu emeklerinizin karşılığını alacağınız nefis etkiler var.

Önümüzdeki dönem sizler için oldukça büyük gelişmelere gebe. Öyle bir anda ortaya çıkacak gelişmelerden bahsetmiyorum bu sefer. Adım adım gelecek olan ve hayatınızda ciddi bir kuruluma neden olacak gelişmelerden bahsediyorum. Bu etkileri şu an çok güçlü hissetmeseniz de büyük bir hazırlık sürecinde olduğunuzu bilmenizi isterim. Belki zaman zaman geriye çekilip hayatınızda değiştirmek ve dönüştürmek istediğiniz şeyleri gözden geçirebilirsiniz. Hayatınızda bazı şeyler sık sık karşınıza çıkıp sizi sıkarak yön göstermeye çalışıyor olabilir. Detaylara takılmadan, öfkelenmeden, hayatınızda gerçekten neyi istediğinizi bilmeniz önemli. Büyük resme bakmaya çalışmalısınız. Çünkü önümüzdeki dönem, sizleri önemli dersler ile karşılaştıracak. Bu dersleri bir defa öğrendiğinizde hayat boyu rahat edeceğinizi bilmelisiniz. Dersleri öğrenmeyip, fark etmeyip aynı yanlışları tekrar tekrar yaptığınızda ise, biraz üzülme ihtimaliniz maalesef var. Ama gelecekte bu dersleri “iyi ki yaşamışım” diyeceğinizin garantisini verebilirim.

Biraz kasvetli bir giriş oldu, ama konu Satürn döngüsüne girmek olunca bu büyük enerjiyi açıklamak zorunda hissettim. Çünkü, öğrenilen bu dersler hayat boyu rahat etmeniz ve olgunlaşmanız için karşınıza çıkar. Satürn 29 senede bir bu döngüyü hayatlarımıza taşır. Hal böyle olunca bir insan ömrü, 2, maksimum 3 Satürn döngüsü görebilir. Önümüzdeki dönemde de bu önemli döngüye dair detayları açıklayarak yardımcı olmak için elinden geleni yapacağım.

Gelelim Eylül ayının etkilerine…
Geçen ay hazırladığınız projeleri insanlara anlatma dönemine girdiğinizi bilmenizi isterim. Artık biraz kalabalıklarda olmak, derdinizi, davalarınızı, emeklerinizi anlatma zamanı. Maalesef öyle rengarenk bir sosyal hayattan bahsedemiyorum hala. İşleriniz dolayısıyla tanıştığınız ve sizin başarınıza katkısı olacak kişiler ile sosyalleşme döneminde olacaksınız. Bu etkiden faydalanmanın en güzel yolu, sıkıştığınız noktalarda, kendi kendinize çareler üretmeye çalışmak yerine, insanlardan yardım almaktır. Tam da ihtiyacınız olan kişilerin etrafınızda olduğunu bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek ve yardım talep etmek. Akrep’in verdiği ketum tutum burada işe yaramaz. O yüzden lütfen bu güzel etkilere karşı durmayın. Her zamankinden daha fazla konuşun.

Ağustos ayının son gününde oluşan Dolunay, rahatlamanız ve biraz dinlenmeniz için bir fırsat verecek. Ayın ilk iki günü hafta sonuna denk geliyor. Dolunay enerjisinin halen dorukta olduğu bu günleri dinlenmek, sessizleşmek, eğlenmek ve romantizm için kullanabilirsiniz.
Aynı günlerden iş ilişkileriniz dolayısıyla veya size yardımcı olmaya istekli bir kişi ile romantik bir yakınlaşma da söz konusu olabilir.

Yurtdışı, yabancılarla ilişkiler, seyahatler ve eğitim ile ilgili konularınız var ise, bu konuları ayın ilk haftasında yoluna sokmaya gayret edin. Sonrasında odağınız tekrar başarınız, prestijiniz ve yapmanız gerekenlere döneceğinden vakit bulmakta zorlanabilirsiniz.
Burcunuzun yönetici gezegeni Mars, Akrep’teki seyrine ay boyunca devam edecek. Bu durum kararlılığınızı artırırken, size hem enerji verecek hem de çekiciliğinizi arttıracaktır. Karizmanızın konuşacağı bi ay var ise o işte tam bu ay!

Ayın son günlerinden itibaren biraz daha sakinleşme, dinginleşme ihtiyacınız artacak. Pek çok konuyu halletmiş olmanın rahatlığı ile bu dinlenme dönemini iyi değerlendirin. Hayattan neleri istediğinizi düşünmek ve kendinizi dinlemek için kısa bir fırsat olabilir. Unutmayın, dinlenmek lüzumsuz bir şey değildir. Zamanında dinlenmeyince, bedenimiz ve ruhumuz bizi mecburi dinlenmelere mahkum edebiliyor.

YAY Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Yeni ay sizler için tam anlamıyla sezonu açmak demek. Ağustos’un sonu itibariyle yaklaşan yoğunluğu hissetmeye başlamış olmanız muhtemel.
Evet, Eylül ayı genel olarak okula dönüş, işlerin yoğunlaşması, satışların artması, kampanyaların başlaması ve üretmeye yoğunlaşma ayıdır. Başak burcu döneminin en temel özelliği olan planlama, disiplin ve verimlilik temaları herkesin hayatına daha fazla girmeye başlar. Ancak bu etkiden en fazla faydalanacak olan sizlersiniz.
Ayın hemen başından itibaren odağınızı kariyerinize ve kişisel prestijiniz ile ilgili konulara çevirmeye ve kararlılıkla ilerlemeye odaklamalısınız. Yeni bir işe girebilir, bir projeye başlayabilir ve bir anda kendinizi gece-gündüz çalışıyorken bulabilirsiniz. Bu temalarda kendinizi akıcı ve doğru ifade edebileceğiniz, parlak bir döneme giriyorsunuz. İkna gücünüz her zamankinden daha iyi olacaktır. Yeter ki planlama ve organize olmaya özen gösterin. Size enerji verecek olan zorluklar, kariyerinizin ve tanınırlığınızın en büyük destekçisi olabilir.
Doğru kişilerin etrafınızda bulunacağı bu dönemde, başarınız için başka kişilerden destek almayı ihmal etmeyin. Bu destek gerek yetenek, gerek maddi kaynak gerekse de manevi olarak oluşabilir. İşbirliklerinin getireceği bolluğu yaşamınıza almaya özen gösterin. Daha önceki aylarda da bahsettiğim gibi size tahmininizden çok daha fazla fayda sağlayacak olan işbirlikleri ve ortaklıklar için şansınız devam ediyor.

Ayın hemen başında kariyeriniz ile ilgili, uzun süredir beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Bu haberler zorlayıcı görünebilir. İlk tepkinizi vermeden önce, sessiz kalıp üzerine düşünmeyi tercih etmelisiniz. Sizler için getireceği yan faydaları değerlendirmeniz faydanıza olacaktır.

Bu ay, yeni bir eğitime başlamak, yurtdışına çıkmak, yabancılarla ilişkiler geliştirmek de faydanıza olacak bir diğer konu. Zihinsel olarak genişleme ihtiyacınızı tatmin edecek aksiyonlarda bulunmak için değerli bir zaman. Belki de uzun süredir başlamayı arzu ettiğiniz bir hobinize dair başlangıçlar yapıp, hayatı ve insanları keşfetme arzunuzu tatmin edebilirsiniz.

Ailenizle veya evinizle ilgili bir takım konular bu ay can sıkıcı görünebilir. Aslında ailenizden birilerinin sizi desteğinize ihtiyaç duyması ve sizin sayenizde şifalanması mümkün. Moralinizi bozmayın ve “ne yapabilirim” diye düşünün. Bu ay çözümü getiren siz olabilirsiniz.

Ayın sonunda beklenmedik bir romantizm havası ortalığı sarabilir. Özellikle bekar Yay’ların çok hoşuna gidecek olan bu etkiler önümüzdeki ayın ilk günlerinde de devam edecek. Bu etkiyi detaylı bir şekilde önümüzdeki ay anlatacağım. Ama şimdiden aşka ve romantizme vakit yaratmayı ihmal etmeyin demek isterim.

Son olarak, bu ay kapalı kapılar ardında bir hazırlığa da girişiyor olabilirsiniz. Ortalığa açmamanız gereken projeler veya sırlar söz konusu olabilir. Sırf sizi ilgilendiren temalar söz konusu ise dikkat. Bu ay ağzınızı sıkı tutmakta fayda var. Zaten çok beklemeyecek, büyük bir mutlulukla bu gizli kapaklı konular her ne ise herkes ile paylaşacaksınız, ama bu ay olmamalı.

OĞLAK Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Geçtiğimiz dönemde gelirler, giderler, almanız muhtemel destekler, hayatın maddi yönüne dair beklentiler oldukça kafanızı kurcalamış olabilir. Umuyorum ki yönünüzü bulabilmiş ve endişelerinizi gidecek atılımları yapabilmişsinizdir. Eğer halen bu konularda endişeleriniz devam ediyorsa, Eylül ayının ilk günlerinde halen yolunuzu bulabileceğiniz, destek görebileceğiniz etkiler altında olduğunuzu bilmenizi isterim.
Eylül ayının güçlü etkileri eğitim, yurtdışı, seyahatler, yoğunlaşan iletişim temalarında oluşuyor. Detaylara vereceğiniz önem, planlayarak hareket etmeniz ve sabırlı bir disiplin göstermeniz, işleri yoluna koymak için sizlere bu ay fazlası ile yardımcı olacaktır. Yeni bir eğitim programına başlamak için oldukça uygun dönemdesiniz. Uğraştığınız konular yabancılarla ilişkiler ve seyahatler gibi temaları içeriyorsa bunları organize etmek ve sonuca bağlamak için çok iyi bir dönemde olacaksınız. Ayın ortasından itibaren kariyeriniz ve kişisel prestijinizi ilgilendiren konularda atılım yapmanız için destek göreceksiniz. Özellikle ay sonuna doğru işinizle ilgili konularda beklediğiniz haberleri alabilir, terfi, yeni bir iş teklifi gibi konularda görüşmelerinizi tamamlayabilirsiniz.
Son dönemde ilişkilerinizi yoluna koymak ve mutlu titreşimleri tatmak, içinizi ve kafanızı rahatlatmış olmalı. Partnerinizin yoğun gündemine dair yapmanız gerekenleri yaptınız. Şimdi kendi yolunuza dönme zamanı geldi. Bu ay odağınızda kendi istekleriniz, hayattan beklentileriniz ve bunlar için alacağınız aksiyonlar olmalı. Belki bu konularda profesyonel destek alarak önünüzü görmek isteyebilirsiniz. Çok faydalı olacağı şüphesiz.
Ayın ortasından itibaren yapacağınız başlangıçlar, hayatınızda önemli değişimleri başlatacak olayların ilk tohumları olabilir.
Karar verip, üzerine gidip, disiplinli bir şekilde takip ettiğinizde yapamayacağınız bir şey olmadığını aslında biliyorsunuz. Zaman zaman karamsarlığa kapılmanız normal. Ancak umudunuzu ve motivasyonunuzu canlı tutması gereken bu ay sizsiniz.

KOVA Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Umuyorum ki geçen aylardaki karmaşık dönemi bir miktar düzene sokabildiniz. Emin olmalısınız ki iyi yaptınız. Eğlence, aşk, mutluluk sizler için yeni başlıyor. Son birkaç aydır devamlı olarak aşktan bahsediyorum. Sizlerden gelen yorumlar beni çok sevindirdi. Pek çok Kova’nın aşk ve ilişki başlangıcına ve mutluluklarına dair haberlerini aldım. Mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum. Halen bu güzel etkiler devam ediyor. Bunu neden söylüyorum? Hepimizin doğum haritaları birbirinden farklı. Geniş zamana yayılmış etkiler, herkesin haritasında farklı zamanlarda ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle halen aşk hayatına dair bir gelişme yaşamadım diyen Kova’lardansanız üzülmeyin. Romantizmin size adım adım yaklaşmakta olduğunu bilin. Bu romantik titreşimleri hissettiğiniz gün ise, lütfen birden soğuk soğuk, size hiç yakışmayan sessizliğe bürünmeyin. Aşkı ve eğlenceyi yaşamak için tüm dünya ne çok şey vermeye hazır. Ayağınıza kadar gelen bu şansın tadını çıkarın.

Bu ay cinsel gücünüzün ve isteğinizin fazlası ile arttığını hissedebilirsiniz. Dikkatli olun, temizliğe ve kendinizi koruduğunuza emin olun. Normalde bu tarz şeyleri sık kaleme almıyorum. Ancak içinde bulunduğumuz dönemin toplam etkilerine bakınca biraz fazla dağılma riski altında olduğunuzu görüyorum. Eğlenmeyin demiyorum, ama kısa vadeli zevklerin, uzun vadede canınızı sıkmasına izin vermeyin.

Çocuk sahibi olmak isteyen Kova’ların faydalanabileceği nefis bir ay! İstemeyenler ise dikkat dikkat dikkat!
Ayın ilk haftasından sonra ciddi ilişkiler ve partnerlikler konularında hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Bunu iki türlü yorumluyorum:
ay boyunca başkalarının desteğini alabileceğiniz, kendinizi yormadan, yardım almak yolu ile her şeyi hızlandırabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Adeta herkes toplanmış sizin için çalışmaya hazır. Bu desteği hem maddi hem de manevi olarak görmeniz muhtemel. Büyük değişiklikler yapmak ve ilerleme kaydetmek için son dönemde bu kadar destek gördüğünüzü hatırlamıyorum. Tek yapmanız gereken yardımı kabul etmek. Yardımı istemek. Ne kadar yardımsever ve insanlara destek olmayı seven, işe yarayan bir yapınız olduğunu tahmin ediyorum. Ancak hayır kurumu değilsiniz. Her zaman “ver ver ver” olmaz. Bu ay “almayı bilme” zamanı.

İlişkiler ve partnerlik konusundaki bir diğer yorumum ise, bu ay beklemediğiniz bir anda oluşan ilişkiye yönelik. Bir ortaklık kurabilir veya uzun soluklu bir ilişkiye başlıyor olabilirsiniz. Partnerliğin yöntemi ne olursa olsun, sizinle ilgili etrafta epeyce konuşulacak gibi görünüyor.

Pazar konularında sıkıntılarınız var ise, gerekli aksiyonları ayın hemen başındaki dolunayın enerjisi altında tamamlamanız faydalı olabilir.

Ayın ortalarından itibaren yeni ilgi alanları, eğitim ve seyahat konuları gündeminize girebilir. Yeni bir kursa/okula yazılabilir, zihinsel genişleme ihtiyacınızı tatmin edecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Kariyerden bahsetmeden geçemeyeceğim. Bu ay etkileyiciliğiniz ve karizmanızın yerinde olacağını söyleyebilirim. Tek ihtiyacınız olan şey, kararlılıkla hareket etmek ve detayları önemsemek.
İlginç, unutulmaz, nefiss etkilerle dolu bir ay diliyorum.

BALIK Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:
Geçtiğimiz dönem biraz sizi yormuş olmalı. Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiniz. Son detaylar için de biraz organize olmak ve koşturmaca gerekiyor. Ama neredeyse bitti. Şimdi sizleri son dönemin o yoğunluğunu unutturacak güzellikte, bambaşka etkiler bekliyor.
Ağustos sonlarından itibaren partnerlikler, ilişkiler ve aşk alanında bir takım kıpırtılar oluşmaya başladı mı?
Bu ay sizler için tüm etkiler ilişkiler üzerinden oluşacağa benziyor. Bekar Balık’lara yeni bir ilişki taşıyabilecek olan bu etkiler, ağustos ayı sonunda burcunuzda oluşacak olan dolunayın etkisi ile iyice kabaracak. Duygusal günler geçirmeniz olası. Bu etkiler mevcut bir ilişkinin tamamen bitişi ve hayatınızı temizlemeniz olarak da ortaya çıkabilir. Etki nasıl oluşursa oluşsun, uzun vadeli bir ilişkinin bitip, sizin için taze bir yol açıldığını söylemeliyim.

Bazen bu ilişki ifadesini daha da detaylandırmak gerektiğini düşünüyorum. Çünkü ilişkiler sadece insanlarla kurulmuyor. Örneğin bu ay, uzun süredir çalışmakta olduğunuz bir işi sonlandırabilir ve yeni bir partnerlik ilişkisi başlatabilirsiniz. Ayın ilk günlerinde oluşan tamamlanma enerjisi, bitişlere ve temizlenmelere çok uygun. Bu etki, uzun süredir kullandığınız bir ilacı bırakmak, spor salonunuzu değiştirmek ve ilişkiler anlamında kendinize yeni fırsatlar yaratmak olarak ortaya çıkabilir. Karar vermeniz gereken zamanlarda, öncelikle tüm detaylara hakim olduğunuzdan emin olun. Bu hakimiyet aslında doğru kararı size hızlı ve kolay yoldan getirecektir. İçsel huzurunuz ve önümüzdeki günlerin aydınlığı için doğru adımları atma zamanı. Çekinmeyin. Giden gitsin, biten bitsin. Yepyeni sağlıklı ilişkiler ve partnerlikler hemen yanı başınızda sizleri bekliyor.

Bu dönemin bir diğer etkisi ise evlilik ve ciddi ilişkiler üzerine. Son dönemde mevcut ilişkinizde yaşadığınız gelişmeler, bu dönemde birbirinize daha sıkı tutunmanıza ve gerçek BİZ halini tatmanıza yardımcı olabilir. Hem aşkı hem de BİZ olmayı sevdiğinizi tahmin edebiliyorum. Bu güzelliği yaşamak için biraz rahatlamaya ve kendinizi bırakmayı öğrenmeye ne dersiniz? Bir kedi kendini sevdirirken nasıl bırakır? Hiç gözlemlediniz mi? Tıpkı o misal… Bırakın ve sevilmenin, yakınlığın tadını çıkarın.

Bir yandan bu dönemin ilişkileri üzerinde bu etkileri pek çok Balık’a evlenme, birlikte yaşama vb ilişkiyi daha kurumsal hale getiren kararlar aldırabilir.

Ayın sonlarına doğru gündeminiz gelirleriniz ve tüm kaynak sağlayan yollar, borcalar, alacaklar vb temalara dönebilir. Ay sonunda oluşacak olan dolunayın etkileri Ekim ayı başlarında da devam edecek. Bu etkileri gelirlerinizi arttırmak ve dışarıdan destek almak için kullanabilirsiniz.
Yüzünüzün her zamankinden daha çok güldüğü bir ay diliyorum.

Son düzenleme:
Eylül ayını, tüm burçlar açısından incelersek,
Koçlar açısndan Eylül genel olarak bir değişimin hazırlığı gibi görünse de, biraz beklemekte, incelemekte faydalı olacak bir ay. Aşk açısından bir hayli tutkulu gelişmeleri işaret ediyor. Heyecan yüksek. Sürprizlere olanak sağlıyor.

Boğalar açısından Eylül ayı, kendinizi açıkça ifade etmekten hoşlanacağınız bir ay. Merkür 17 Eylüle kadar sizleri aşk hayatınızla ilgili konularda destekliyor. 17 Eylül sonrası iş konularında arayı bulmak, ılımlı hareket etmek şart. İlişkilerde yine dikkatli olmak lazım.

İkizler açısından Eylül ayı, bir çok mesele üzerinde inceden inceye analizde bulunmanın doğru olacağını gösteriyor. ay sonuna doğru ilişki anlamında enerjiler olumlu. Ev ve aileye ait konular sizi bir hayli düşündürebilir.

Yengeçler açısından Eylül ayı, iş girişimleri, iş görüşmeleri yönünden olumlu. Aile ve eve ait meselelerde orta yolu bulmakta yarar var. Aşk hayatınız, çocuk konularında tutkular bir hayli yoğun.

Aslanlar için Eylül ayı, para kazanmak, analizde bulunmak, parayı değerlendirme hususları önem taşıyor. ev ve aileye ait konularda dikkatli ve ılımlı hareket etmekte yarar. 6 Eylül sonrası çekiciliğiniz yüksek. Aşk konusunda lider durumdasınız.

Başaklar için Eylül ayı, kendinizi net bir şekilde ifade etme, iletişimde bulunma iş ve özel hayatınızı düzenleme yönünde gayet başarılı. Girişimler açısından aktif gücünüz ve hırsınız ön planda.

Teraziler için Eylül ayı, finansal konularda mücadeleniz bir hayli yüksek. Hedefinize varmak yolunda hiç bir şey size engel olamaz. Popülerliğiniz gayet yüksek. Yeni arkadaşlık kurabilir, bağlantılarda bulunabilirsiniz.

Akrepler için Eylül ayı, fiziksel yönden güçlü kişilerle bağlantılar kurabilme, arzularınızı tatmin etme, işinize gelidği gibi hareket ederek çıkarlarınızı korumak anlamında tutkulu bir süreç. ancak kontrolü sürekli elinde tutan taraf olmak isteyebilirsiniz. mesleki konularda zorlanma yaşanabilir.

Yaylar için Eylül ayı, uzak yolculukları, aşk hayatınızla ilgili gelişmeleri işaret ediyor. Kimsenin bilmediği veya öğrenmesini istemediği işlerle alakalı yoğunluk söz konusu olabilir. İş konularında planlama,analiz süreci.

Oğlaklar için Eylül ayı, cinsel yaşamınızı güçlendirici, finansal açıdan rahatlatıcı olanakları işaret ediyor. Eğitim ve ticari konularda düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Amacınıza ulaşma yönünde bir hayli tutkulusunuz.

Kovalar için Eylül ayı, ilişki anlamında tutkulu paylaşımları işaret ediyor. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. İş anlamında gücünüz gayet yüksek. Çıkarlarınıza uygun gelişmeler söz konusu. Ancak sorunlu beraberliği olanların dikkat etmesi şart.

Balıklar için Eylül ayı, ilişki anlamında dikkatli düşünme, durumunuzu gözden geçirme anlamında önem taşıyor. mali konularda çıkarlarınızı korumak adına başkalarıyla olan bağlantılarınızda politik davranmalısınız.

X