Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Arkadaşlar merhaba, ilk 6 ay için chicconun anne yanı beşiklerinden almak istiyorum Sallananların fiyatları çok yüksek geldi bana sallanmayanın fiyatı daha iyi ama sallanmaması önemli bir sorun olur mu onu düşünüyorum. siz ne aldınız ne önerirsiniz chicco dışında iyi bir Marka var mı önerebileceğiniz? herkes chikkoyu çok övüyor neden anlamadım

Arkadaşlar merhaba, ilk 6 ay için chicconun anne yanı beşiklerinden almak istiyorum Sallananların fiyatları çok yüksek geldi bana sallanmayanın fiyatı daha iyi ama sallanmaması önemli bir sorun olur mu onu düşünüyorum. siz ne aldınız ne önerirsiniz chicco dışında iyi bir Marka var mı önerebileceğiniz? herkes chikkoyu çok övüyor neden anlamadım
Sallanmasıyla ilgili bir şey diyemem ama bir sürü muadili var o ürünün, e bebek in kendi markası en uygun sanırım. Chicconunki aşırı pahalı bence. 6-7 ay kullanılabilen bir şey için o kadar para vermek benim bütçemi sarsıyor. Belki 2. El sitelerden de bakabilirsiniz. Çok temiz ürünler çıkıyor.

İlk 6 ay için o kadar para vermek bana da mantıklı gelmiyor onun yerine farklı şeyler alınabilir. Biz yoyko park yatak aldık anne yanı da olabiliyor. En azından uzun süre kullanabilir diye düşündük.

Bence sallanan yatak gereksiz. Bugüne kadar bebeklerimi hiç sallamadım aldigim yatak da sallanmıyor zaten. Ilk zamanlar bebekler emip uyuyor sadece sallamaya ihtiyaç duyulmuyor. Sonrası için de uyku alışkanlıklarını olumsuz etkiler diye o topa hiç girmek istemiyorum inşallah çaresiz kalıp sallamam

Merhaba ben portatif yatak almayı düşünüyorum daha ucuz kolay tasıma ve pratik bir yatak. 6 ay yatabiliyor iki kızım içinde almıstım sonra dagıttım. Yenisini sipariş vericem

Ben sahibinden sitesinden next2me magic 2. El aldım 1000₺’ye ve aşırı temiz kullanılmış yeniden hiçbi farkı yok bakmanızı öneririm

Anneler iyi akşamlar, beşik bakınıyoruz ama ölçü konusunda tıkandık. 60x120 ile 70x110 arası iki model arasında kaldık. 60lık olan dar uzun, 70lik olan 10 cm daha geniş ama kısa. Yerimiz müsait, bebekler dar alanda mı yatmalı daha genişte mi karar veremedik. Sizler ne ölçü tercih ettiniz?

Anneler iyi akşamlar, beşik bakınıyoruz ama ölçü konusunda tıkandık. 60x120 ile 70x110 arası iki model arasında kaldık. 60lık olan dar uzun, 70lik olan 10 cm daha geniş ama kısa. Yerimiz müsait, bebekler dar alanda mı yatmalı daha genişte mi karar veremedik. Sizler ne ölçü tercih ettiniz?
Biz 140x80’a aldik, 4-5 yasina kadar yatar dediler. 130x70 de vardi, sanki boyu biraz daha belirleyici. Malesef en boy konusunda baska tecrubem yok sizinle paylasabilecegim.

Biz 140x80’a aldik, 4-5 yasina kadar yatar dediler. 130x70 de vardi, sanki boyu biraz daha belirleyici. Malesef en boy konusunda baska tecrubem yok sizinle paylasabilecegim.
Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle. Bize de 3 yaşına kadar yatar bunlarda dediler. Ama 2 yaştan sonra da oda yapılabilir. Kafalar karışık işte.

Bizim beşik gorumcemin kızının beşiği, yeni almadık. 60×120 ölçüsü. 2 yaşa kadar idare ederse sonra yandan korumalı standart bir yatağa geçeriz diye düşünüyorum. Benim ilk bebeğim ama etrafimdaki çocuklardan gözlemlediğim, zaten bebeği düz de yatırsak, yan, çapraz şekilden şekile geçerek uyuyorlar. 10 cm in çok da bir farkı olacağını düşünmüyorum ama alacak olsaydım 70×110 alırdım.

Bu ölçü kısmını bende düşündüm ancak 70 olanı tercih edicem tam aklımda değil ama sanki 70x120 ydi ölçüsü

Modeller arasında gide gele 60x120de karar kıldık ki ben baya baya 70liği alırız diye gitmiştim mağazaya. Umarım boyu uzun olur da iyi ki bunu almışız deriz.

İlk 6 ay için o kadar para vermek bana da mantıklı gelmiyor onun yerine farklı şeyler alınabilir. Biz yoyko park yatak aldık anne yanı da olabiliyor. En azından uzun süre kullanabilir diye düşündük.
Yoyko park yatagin sallama özelliği nasıl memnun musunuz acaba

Yoyko park yatagin sallama özelliği nasıl memnun musunuz acaba
Henüz sallanma özelliğini kullanmadım. Ama genel olarak yataktan memnunum. Anne yanı olarak kullanmadım ama yatağın bana bakan kısmını biraz aşağı indirip yatarken de bebeğimi rahat bir şekilde görebiliyorum.

X