2018 Kasım Bebeklerinin Cicileri :)

Yaaa kızlar bayıldım bayıldım maşallah süper olmuşlar. Keçeleri nerden aldınız internetten mii ? Ben daha keçe alamadım başlayamadım ya :KK43:( bu hafta biterse başlıycam inşallah.. yoksa kalacak onlarda kaşım gözüm derken. Ama yusufun kapı süsünüde çok beğendim benim istediğime benziyo dimi :)
Teşekkürler canım, ben de hayal ediyorum devamlı hastane odamızı nasıl yaptığımızı, minnoş Betülümün süslü yatağında uyuyuşunu filan :KK48: içim kıpır kıpır oluyor düşündükçe :KK48:

Ablam yazmış canım çoğu Salihin süslerinden kalmaydı zaten, ben eksikleri aldım sadece. İnternette de çok daha uygun fiyatları, boşuna çarşı pazar uğraşma. N11de var mesela. Hangi renkler lazım olacak 2boyutlu olan yerlere kalın keçe, 3boyutlu(içi elyaf dolgulu) olan yere ince keçe vs ona göre lazım olan renkleri direkt internetten al canım. :KK36:

İnce keçe:
İnce Keçe Kumaş 42x42cm 1mm (RENK SEÇİMİ) 4,50 TL yerine 3,50 TL
https://urun.n11.com/yardimci-malzemeler/ince-kece-kumas-42x42cm-1mm-renk-secimi-P278430904

Kalın keçe:
Kalın Keçe Kumaş 3mm 50x50cm (RENK SEÇMELİ) 8,00 TL yerine 6,00 TL
https://urun.n11.com/yardimci-malzemeler/kalin-kece-kumas-3mm-50x50cm-renk-secmeli-P278426347

Teşekkürler canım, ben de hayal ediyorum devamlı hastane odamızı nasıl yaptığımızı, minnoş Betülümün süslü yatağında uyuyuşunu filan :KK48: içim kıpır kıpır oluyor düşündükçe :KK48:

Ablam yazmış canım çoğu Salihin süslerinden kalmaydı zaten, ben eksikleri aldım sadece. İnternette de çok daha uygun fiyatları, boşuna çarşı pazar uğraşma. N11de var mesela. Hangi renkler lazım olacak 2boyutlu olan yerlere kalın keçe, 3boyutlu(içi elyaf dolgulu) olan yere ince keçe vs ona göre lazım olan renkleri direkt internetten al canım. :KK36:

İnce keçe:
İnce Keçe Kumaş 42x42cm 1mm (RENK SEÇİMİ) 4,50 TL yerine 3,50 TL
https://urun.n11.com/yardimci-malzemeler/ince-kece-kumas-42x42cm-1mm-renk-secimi-P278430904

Kalın keçe:
Kalın Keçe Kumaş 3mm 50x50cm (RENK SEÇMELİ) 8,00 TL yerine 6,00 TL
https://urun.n11.com/yardimci-malzemeler/kalin-kece-kumas-3mm-50x50cm-renk-secmeli-P278426347
Ay canım bakcam çok sağol, seni bi ara yine özelden rahatsız edicem ama bikaç fikrine ihtiyacım var :)))
Evet canım kasnak üzerine yaptık :) hem gayet kolay hem gayet güzel oldu. Asıl zor olan tasarim kısmı zaten sonrası geliyor :KK68:
Benm allahtan şekil belli öyle üzerine düşünmiycem hayal dünyam okadar geniş ve maharetli değil :)))

Ay canım bakcam çok sağol, seni bi ara yine özelden rahatsız edicem ama bikaç fikrine ihtiyacım var :)))

Benm allahtan şekil belli öyle üzerine düşünmiycem hayal dünyam okadar geniş ve maharetli değil :)))

Biliyorum canım örnek göndermiştin zaten. Zor kısmı halletmissin demek istedim ben de :) malzeme eline geçince bir günde yaparsın evelallah

LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet ve Emira SY Emira SY elinize sağlık süsleriniz çok güzel olmuş el emeği işte keşke azcik bende de yetenek olsa :KK70: ya da biraz daha yapmaya popiş :KK70: bu arada ben ilk önce lohusa sepetimden 2 gecelik aldım çok fazla beğenmedim ama sonra bone marka bi pijama aldım gerçekten yeri çok güzel hatta suan bitane daha alasim var hepimiz güle güle kullanalım.. bu arada çikolataların tadına baktınız mı beğendiyseniz bende ordan sipariş düşünüyorum da güvenememiştim

LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet ve Emira SY Emira SY elinize sağlık süsleriniz çok güzel olmuş el emeği işte keşke azcik bende de yetenek olsa :KK70: ya da biraz daha yapmaya popiş :KK70: bu arada ben ilk önce lohusa sepetimden 2 gecelik aldım çok fazla beğenmedim ama sonra bone marka bi pijama aldım gerçekten yeri çok güzel hatta suan bitane daha alasim var hepimiz güle güle kullanalım.. bu arada çikolataların tadına baktınız mı beğendiyseniz bende ordan sipariş düşünüyorum da güvenememiştim
Canım, ablam Salihin doğumunda da çikolatasını buradan almıştı, o zaman da çok güzeldi. İki kuzenime doğumlarında hediye olarak kargoyla yolladı. Bu yeni gelenlerden de birer tane yedik, tazecik, gayet güzel tadı. Hatta o kadar beğendik ki belki bu az gelir, bittikçe sunum kutusuna yenisini doldururuz diye dün akşam 70er adet madlen çikolata daha sipariş verdik yine hacışeriften.

Canım, ablam Salihin doğumunda da çikolatasını buradan almıştı, o zaman da çok güzeldi. İki kuzenime doğumlarında hediye olarak kargoyla yolladı. Bu yeni gelenlerden de birer tane yedik, tazecik, gayet güzel tadı. Hatta o kadar beğendik ki belki bu az gelir, bittikçe sunum kutusuna yenisini doldururuz diye dün akşam 70er adet madlen çikolata daha sipariş verdik yine hacışeriften.
Tamam canım çok sağol bende ordan vereyim bari taze ve tadı güzel olması önemli tabi :)

kızlar kapı süsü için araştırma yaparken youtube da sendeyapabilirsin diye bi sayfa keşfettim instagramda da var hazır kitler satılıyormuş baya uyguna geliyor 30 40 tl fln istediğin gibi süslüyorsun ben çok beğendim hatta takı yastığı içinde var nasıl yapılacağını fln hep anlatıyor baya kolayda kendi yapmak isteyenler bir bakabilir :KK66:

Herkes kapi susu yaparken ben oyuncak yaptim kizceme :-) insallah yarin kapi susune baslarim:dondurma:

Eklentiler

• Screenshot_20181012-214706.png
    Screenshot_20181012-214706.png
    154,4 KB · Görüntüleme: 127
Çok güzel olmuş canım . Bide battaniye yapacaktın yapabildin mi

Yapmaz olur muyum canim 2 tane yaptim :KK70: pembeli olan anneanneden hediye diger ikisini de ben yaptim. Cok kolaydi ormesi :KK37: gule gule kullaniriz insallah

Eklentiler

• Screenshot_20181013-072616~2.png
    Screenshot_20181013-072616~2.png
    552,1 KB · Görüntüleme: 147
  • Screenshot_20181013-072607~2.png
    Screenshot_20181013-072607~2.png
    524,6 KB · Görüntüleme: 148
  • Screenshot_20181013-072626~2.png
    Screenshot_20181013-072626~2.png
    546,2 KB · Görüntüleme: 144
Son düzenleme:
Valla böyle tıg şiş islerine hic yatgin degil elim ama denemeye degermis :KK6: ilk firsatta denicem:KK71:
Inan bende ip elime almayali 12 yil fln oldu diyebilirim. Oda lif ormustum lise yillarinda. Videoya baka baka yaptim. El alisinca bi yerden sonra kolay oluyo ama baslangicta biraz zor. Sayarak gittigin icin ama denemeye degermis gercekten

X