Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Aynen ben de aldım l duzenleyicilerden , geçen Bime gelmişti, dolap düzenleyici de aldım, yarın bebeklerimizin dolabı geliyor , kurulacak, hepsini içine yerleştirince daha net gorurum neler eksik . Çok heyecanli şeyler. Hele bugün kontrolümüz vardı ultrasonda görünce insan doğuma yaklaştıkça daha da heyecanlanıyor. Inşallah sağlıkla doğsunlar da 🧿🧿🧿🤲🤲🤲
Canım benim yeni eşyaların hayırlı olsun rabbim huzurlu günlerde kullanmanızı nasip etsin 🤗

Aynen canım odası var zaten gündüz odada yatır gece yanında yatırırsın zaten daha sonraları da odasında yatar 😊
Yaa sorma valla ben de korkuyorum napcaz
Mümkünse doğum videosu izlemiyorum ama başlarda böyle değildi son 1 haftadır var zaman daraldıkça korku artıyor sanırım .

Canım valizin içine bavul içi düzenleyici organizerler var ben onlardan aldım anne ve bebek eşyalarını onlara koyacağım. Çok mantıklı..
Organizelerden bende aldım ama paketlerin üstüne yazmakta bana mantıklı geldi. Bakarım belki ikisinide yaparım. İsteyen istediğini bulsun çok kurcalamasınlar 😬😁

Organizelerden bende aldım ama paketlerin üstüne yazmakta bana mantıklı geldi. Bakarım belki ikisinide yaparım. İsteyen istediğini bulsun çok kurcalamasınlar 😬😁
Kuzu her ikisi de sonuca götürüyor 😁 ben kendi yaptığımı da söyleyeyim dedim 😁 kırtasiyeden etiket alıp üzerine yapıştırcam biz içerdeyken ne nerdeydi diye debelenmesinler. Ameliyathaneye verilecekler, odada giydirilecekler, benim giyeceklerim filan diye 😍 ayy heyecanlandım rabbim sonumuzu sağlıkla mutlulukla nasip et inşallah

Kuzu her ikisi de sonuca götürüyor 😁 ben kendi yaptığımı da söyleyeyim dedim 😁 kırtasiyeden etiket alıp üzerine yapıştırcam biz içerdeyken ne nerdeydi diye debelenmesinler. Ameliyathaneye verilecekler, odada giydirilecekler, benim giyeceklerim filan diye 😍 ayy heyecanlandım rabbim sonumuzu sağlıkla mutlulukla nasip et inşallah
Ayy evet ben şimdiden ağırlaşmaya başladım sabahtan beri ona dikkat ediyorum bir an önce bitirmem lazım şu işleri hem heyecanlıyım hem korkulu 😬😬

Mümkünse doğum videosu izlemiyorum ama başlarda böyle değildi son 1 haftadır var zaman daraldıkça korku artıyor sanırım .
Ay izleme yaa ben hiç izlemedim 🙄 ya zaman geçtikçe insan daha çok korkuyor hem istiyorum hem korkuyorum Allah kolaylık sağlasın inşallah hepimize çok aklına aklına getirmemeye çalış 🌸

Benim kız kardeşim yenidoğan hemşiresi şey diyor. Abla doğuma gelince bebeğin giyeceği kıyafetleri bazı aileler kilitli şeffaf poşete koyuyor içine 1 er tane bez de koyuyorlar o şekilde aldığımızda çok hoşumuza gidiyor uğraşmıyoruz ve tertemiz oluyor diyor. Bence çok mantıklı bende öyle yapıcam 3 takım yapıcam öyle birine tulum eldiven çıtçıtlı zıbın ve bez. Diğerinde alt üst ayrı takım eldiven ve bez bu şekilde paket yapılabilir 🤩

Benim kız kardeşim yenidoğan hemşiresi şey diyor. Abla doğuma gelince bebeğin giyeceği kıyafetleri bazı aileler kilitli şeffaf poşete koyuyor içine 1 er tane bez de koyuyorlar o şekilde aldığımızda çok hoşumuza gidiyor uğraşmıyoruz ve tertemiz oluyor diyor. Bence çok mantıklı bende öyle yapıcam 3 takım yapıcam öyle birine tulum eldiven çıtçıtlı zıbın ve bez. Diğerinde alt üst ayrı takım eldiven ve bez bu şekilde paket yapılabilir 🤩
Youtube'da doğum çantası hazırlama videosuna denk gelmiştim onlar da öyle yaptılar kilitli buzdolabı poşetindeydi her şeyi. Ama bez koymamıştı o da mantıklı.

Ay bu aşırı mantıklıymış. Peki kardeşine alt üst takım içine bişey giydirmek gerekiyor mu onu da sorar mısın? 😅 içime dert oldu bu konu benim 😂

Ay bu aşırı mantıklıymış. Peki kardeşine alt üst takım içine bişey giydirmek gerekiyor mu onu da sorar mısın? 😅 içime dert oldu bu konu benim 😂
AA bak şimdi öğrendim doğumdaymış ikiz bebek tüp bebekmiş 36 haftalık doğmuşlar 2500 gram kuveze girmeyeceklermiş maşallah anneleri de 50 yaşındaymış 🙏🏻🥰 ben sorduğumda şimdi kıyafet hazırlıyorlarmış diyoki içine çıtçıtlı zıbın üzerine alt üst takım pijaması şapka eldiven çorap. Bazen tulum da giydiriyoruz ama genelde alt üst takım daha iyi oluyo diyo ilk giydirmede

AA bak şimdi öğrendim doğumdaymış ikiz bebek tüp bebekmiş 36 haftalık doğmuşlar 2500 gram kuveze girmeyeceklermiş maşallah anneleri de 50 yaşındaymış 🙏🏻🥰 ben sorduğumda şimdi kıyafet hazırlıyorlarmış diyoki içine çıtçıtlı zıbın üzerine alt üst takım pijaması şapka eldiven çorap. Bazen tulum da giydiriyoruz ama genelde alt üst takım daha iyi oluyo diyo ilk giydirmede
Ya maşallah 🧿 ne güzel, darısı başımıza🥰 çok sağol canikom, ben de poşet poşet hazırlayacağım bu şekilde 😉

Evet ben de böyle yapacağım daha önce çok hastane çantası hazırlama videosu izledim 😊

Ben de bugün a101 e uğrayıp emzirme yastığını aldım 😊 geriye sadece bez kovası ve küvet içine banyo süngeri kaldı onları da eşime aldıracağım e bebekten bugün yıkama işim bitti ütüleme yapmayacağım sadece nevresimlerini ütüleyeceğim o kadar çok kıyafeti ütülemek beni çok yorar şu son üç ayda kendimi riske atmak istemiyorum yıkamak kurutmak katlamak bile çok yordu daha etiket kesme ve yerleştirme var hem yorucu hem çok zevkli 🥰

Ben de bugün a101 e uğrayıp emzirme yastığını aldım 😊 geriye sadece bez kovası ve küvet içine banyo süngeri kaldı onları da eşime aldıracağım e bebekten bugün yıkama işim bitti ütüleme yapmayacağım sadece nevresimlerini ütüleyeceğim o kadar çok kıyafeti ütülemek beni çok yorar şu son üç ayda kendimi riske atmak istemiyorum yıkamak kurutmak katlamak bile çok yordu daha etiket kesme ve yerleştirme var hem yorucu hem çok zevkli 🥰
Ya maşallah size, aramızda en hızlısı çıktınız. Her şeyi hazır küçük hanımın. İnşallah vaktinde de sağlıkla gelir 🧿🥰

Ay ben daha izleyemedim onları fırsat bulunca izliyim ben de bakalım tüyolar verelim 🥰🥰
Tavsiyem gerekliler gereksizler diye doğumdan sonra çekiyorlar onlara bak. İlk hazırlama videoları genelde savaş hazırlığı gibi çok çok şey konmuş oluyor sonra tekrar çekiyolar bunu koymuştum ama asla lazım olmadı diye. Ben hiç hatırlamıyorum 6 sene önceydi tek hatırladığım yastık kılıfları ve battaniyeler çok işime yaramıştı. Bir de kucağa alırlerken omza konan müslin örtüler.

X