Eylül ayı transfer bekleyenler :) Tüp Bebek sürecim

IMG_20221009_121123_130.jpg
IMG_20221009_121123_130.jpg
IMG_20221009_124534.jpg
merhaba hanımlar bugün 3. Gün ve 4. Günde yaptığım testler sizce 4. Gün varmı silikde olsa çıkmış gibi geldi bana

Degildir insallah gun icinde bir daha yapabilirsin ya da sabah. Benim de 9.gunum ama hala negatif testim artik umudumu kaybettim😥
Hiç umudunu kaybetme kayınvalidemin Bi akrabası idrarda hep negatif çıkmış kanda pozitif çıkmış o yüzden gizli yapıyorum bana yapma dedi üzülürsün dedi, umudunu hiç kaybetme Rabbim bilir ancak kana kadar moralini yüksek tut 🤲

Eki Görüntüle 3142674 Eki Görüntüle 3142674 Eki Görüntüle 3142679 merhaba hanımlar bugün 3. Gün ve 4. Günde yaptığım testler sizce 4. Gün varmı silikde olsa çıkmış gibi geldi bana
Var çizgi canım inşallah o çizgi gittikçe koyulaşır ve bebişine kavuşursun kaçıncı gün embriyosu ve taze mi dondurulmuş mu oldun
Amin canım hep beraber kavuşuruz inşallah 🤲 5. Gün dondurulmuş oldu canm
5.gün embriyoları daha çabuk belli oluyor ben hissediyorum canım var kendine dikkat et ve rahat ol Rabbim in izniyle sonuç istedğmz gbi olur 🤲

Amin canım hep beraber kavuşuruz inşallah 🤲 5. Gün dondurulmuş oldu canm
Hatta arkadaşm suan hamile ben transfer olacağım gün o hamile olduğunu öğrendi onunda 5.gün embriyosuydu ve 4.günden başlamış yapmaya silk çkmş ve gittikçe koyulaşmştı değeride çok iyi çktı darısı hepimzn başına olsun 🤲🤱

Kızlarr iyi pazarlar benimde bugun transfer günümü saymazsak 2.günüm okadar heycanlıyımki ama nedense ben çok rahatsızım opdan beri devam eden ishalim var ve iki gündür bel ağrılarım😔Ve bana 4.gün 2 embriyo yerleştirildi inşallah bebişiim tutunurr😔

Kızlarr iyi pazarlar benimde bugun transfer günümü saymazsak 2.günüm okadar heycanlıyımki ama nedense ben çok rahatsızım opdan beri devam eden ishalim var ve iki gündür bel ağrılarım😔Ve bana 4.gün 2 embriyo yerleştirildi inşallah bebişiim tutunurr😔
Merhaba canm inşallah taze transferlerde ağrı daha çok oluyor diye duydum normal bence kendini kasma cnm inşallah bebişlerin tutunur sana 🤱🤲

Merhaba canm inşallah taze transferlerde ağrı daha çok oluyor diye duydum normal bence kendini kasma cnm inşallah bebişlerin tutunur sana 🤱🤲
İnşallah kuzumm heycan duramıyorum resmen evdeki gebelik testleri kaçıncı günden yapılıyor acaba🙄☺️

İnşallah kuzumm heycan duramıyorum resmen evdeki gebelik testleri kaçıncı günden yapılıyor acaba🙄☺️
Kaçıncı gün deselerde valla dayanamıyoruz ki ☺️erkenden silk çizgi görenlerde oluyor hiç görmeyende Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin bizede Amin 🤱☺️

Eki Görüntüle 3142674 Eki Görüntüle 3142674 Eki Görüntüle 3142679 merhaba hanımlar bugün 3. Gün ve 4. Günde yaptığım testler sizce 4. Gün varmı silikde olsa çıkmış gibi geldi bana
Bu başlık yazıldığı gün transfer günümdü. 20 Eylül. Çok şükür pozitif gördüm. İlk testimi dayanamayıp 7. günde yapmıştım ve aynı sizin gibi hayalet bir çizgi görmüştüm😊 İki gün sonra ikinci testi yaptığımda ikinci çizgi bayağı belli oluyordu. İkinci testi yaptığım sabah hemen beta hcg kan testimi de verdim ve o gün hamile olduğumu öğrendiğim gündü.
Bugün 5+5 günlük hamileyim ve önümüzdeki Salı günü ilk muayenem var.
İki gün sonra sabah ilk idrarınızla bir kez daha yapmanızı tavsiye ederim. Çizgi görünür olursa (ki olacak gibi görünüyor inşallah) kan testinizi yaptırabilirsiniz.😊❤️

Kızlar 5. gün embriyosu 6. ve 7. günler bende böyle çıkmıştı silik gözükmesi bence olduguna işaret

Eklentiler

• 4097F9F5-917E-4EC5-9AA6-A067AD0636FD.jpeg
    4097F9F5-917E-4EC5-9AA6-A067AD0636FD.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 82
  • 739E4F58-40E2-4667-89DA-8E868A14C16C.jpeg
    739E4F58-40E2-4667-89DA-8E868A14C16C.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 82
Bu başlık yazıldığı gün transfer günümdü. 20 Eylül. Çok şükür pozitif gördüm. İlk testimi dayanamayıp 7. günde yapmıştım ve aynı sizin gibi hayalet bir çizgi görmüştüm😊 İki gün sonra ikinci testi yaptığımda ikinci çizgi bayağı belli oluyordu. İkinci testi yaptığım sabah hemen beta hcg kan testimi de verdim ve o gün hamile olduğumu öğrendiğim gündü.
Bugün 5+5 günlük hamileyim ve önümüzdeki Salı günü ilk muayenem var.
İki gün sonra sabah ilk idrarınızla bir kez daha yapmanızı tavsiye ederim. Çizgi görünür olursa (ki olacak gibi görünüyor inşallah) kan testinizi yaptırabilirsiniz.😊❤️
Ne güzel 😍 Sağlıkla alın gucağınıza🤲 inşallah dediğiniz gibi olur benim içinde amin 🤲

Hanimlar transferde sonra ise gitmemek icin rapor veriliyor mu devlette . Izin kullanmak istemiyorum

X