Moda Haberleri Face-kini, yani yüz bikinisi...

Saksi_Degilim_Ben

Nirvana
Pro Üye
4 Eylül 2011
11.003
23.683
cin-in-yeni-modasi-face-kini-face-kini-cin-1670923.jpg

Face-kini, yani yüz bikinisi... Çin'de yazın kavurucu sıcağında plajlarda çok popüler... Özellikle de kadınlar arasında.. Amaç güneşten korunmak. Yüz bikinileri Çin'de o kadar popüler ki bu işin artık bir modası bile var...
1.jpg

Plajdaki kadınlar yüzlerini güneş yanıklarından ve denizanası saldırılarından korumak için kullandıklarını söylüyor.

3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

11.jpg
22.jpg
33.jpg
44.jpg
55.jpg

haberin linki: http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/52843-dunya-cin-in-yeni-modasi--face-kini/

Bunları bizim plajlarda kullanırsak gaspçı diye yakalanırız, abi valla billa gaspçı değilim, bu face-kini diyene kadar bir gecemiz nezarette geçer :KK70:
Bu yaz kendime muz çoraptan facekini mi yapsam acaba :KK70:valla süper olur, kendi modamızı kendimiz yaratalım, mavi muz çorap üstüne renkli kumaş çiçekler diker geçiririm kafama :KK70::KK70:

denizde yüzerken birden suyun altında karşımıza çıkarsa :skandal:
Yeni bir tür keşfettim sanıp mutlu olabilirsin :KK70:

Bunları bizim plajlarda kullanırsak gaspçı diye yakalanırız, abi valla billa gaspçı değilim, bu face-kini diyene kadar bir gecemiz nezarette geçer :KK70:
Bu yaz kendime muz çoraptan facekini mi yapsam acaba :KK70:valla süper olur, kendi modamızı kendimiz yaratalım, mavi muz çorap üstüne renkli kumaş çiçekler diker geçiririm kafama :KK70::KK70:
Yapımı da çok kolay bi ağız ikide göz için delik açtın mı tamamdır abla :KK70: hem bizim kadınlarımız kesin oyalısını, keçelisini ne biliyim dantellisini falan yapıp çeşitlendirir :p
Alt taraf uyumlu olmuş olmamış çok önemli değil ohhh büyük rahatlık :KK70:

Yeni bir tür keşfettim sanıp mutlu olabilirsin :KK70:

Yapımı da çok kolay bi ağız ikide göz için delik açtın mı tamamdır abla :KK70: hem bizim kadınlarımız kesin oyalısını, keçelisini ne biliyim dantellisini falan yapıp çeşitlendirir :p
Alt taraf uyumlu olmuş olmamış çok önemli değil ohhh büyük rahatlık :KK70:
:KK70::KK70::KK70:
Ben tepesine fiyonk bile koyarım:KK70: neon olanlardan yaparım havam olur:KK70:

:KK70::KK70::KK70:
Ben tepesine fiyonk bile koyarım:KK70: neon olanlardan yaparım havam olur:KK70:
Sende bütün dikkatleri üzerine çekeceksin bu yaz belli :KK70:

Güneş kremi oralara varmamiş mi :eek:
Çinliler japonlar sanırım bronzlaşmayı sevmiyorlar. Ne kadar beyaz o kadar güzel gibi düşünüyorlar :)

Ay ruyama girecek ayol:KK70:
Isten gelince kocalarin karsisina boyle cikmak var aslinda , hirsiz sanil kafamiza odunla vururlar :KK70::KK70:
Amacı dışında kullanmayalım lütfen :KK70:
Cok cirkin.Niye gunes kremi kullanmiyorlar.Goz cevresi acikta ama panda gibi olur sanki.
Dediğim gibi bronzlaşmayı sevmiyorlar diye biliyorum ama böyle de ne bileyim :KK70:

tovbe estafurullah
evet denız anasından korunmak ıcın gıyıyorlarsa dogru yol
denız analarını ucarak kacırtacak bı metot hıc bır canlının yaklasabılecegı bırsey degıl
korkunc gorunuyorlar

X