Fahriye Evcen müzik dünyasına adım atıyor!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
“Aşk Sana Benzer” filminde Burak Özçivit’le yaptığı “Hasretinle Yandı Gönlüm” düeti, Fahriye Evcen’e albüm yolunu açtı.
fahriye_evcan_muzik.jpg

Sesi çok beğenilen Fahriye Evcen, 10. kuruluş yıldönümünde Türk Kalp Vakfı’na destek amacıyla hazırlanacak albüm için stüdyoya girecek.

10 ünlü oyuncudan 10 şarkının yer alacağı albüme “evet” diyen Evcen, o projeden sonra bir single çıkarması yönündeki teklife de sıcak bakıyor.

“Aşk Sana Benzer” filminde Burak Özçivit’le yaptığı “Hasretinle Yandı Gönlüm” düeti, Fahriye Evcen’e albüm yolunu açtı.
Eki Görüntüle 1418162
Sesi çok beğenilen Fahriye Evcen, 10. kuruluş yıldönümünde Türk Kalp Vakfı’na destek amacıyla hazırlanacak albüm için stüdyoya girecek.

10 ünlü oyuncudan 10 şarkının yer alacağı albüme “evet” diyen Evcen, o projeden sonra bir single çıkarması yönündeki teklife de sıcak bakıyor.
Ne yetenekli oluyor şu ünlüler:KK14:

Beyaz'da canlı bir şekilde söylediğinde filmdeki gibi güzel gelmemişti bana açıkçası.. O kadar ses düzenlemesiyle benimde güzel olur sesim:KK70:

Tamam guzelsin oyunculugun da iyi sesin de var annem tamam sensin :KK14:

çok tatlı kızsın sahıbıne bağışlan amma ve lakin muzık ruh ıster eğitim ister emek ister yahu
:63:

Su anda TR.nın en güzel ve seksı genç artıstı bence...yuzu de vücudu da dehşet..maşallah yok yok...ayrıca akıllı-donanımlı kadın da..

berbat bir oyunculuğu var..önce oyunculuk yapmayı öğrensin
Bence oyunculuk deyınce Berguzar Korel ıle Nurgül Yesılcay ıyıler...onların dışında Tuba Buyukustun un de ne kısa saclı halı ne oyunculuğu cazip...Beren Saat ın de bıraz yapmacık ve cokbılmıs bı durusu var...eee tabı herkes bı Turkan sultan, Fatma Gırık gıbı superstar olamaz...Allah vergısı yetenek sart oncelıkle...guzellık bı yere kadar ve gecıcı..kaldı kı; model degıller sanatcılar..hıc bırı eskılerın yerını dolduramaz...

Güzel ve egitimli kadin. Sesi konusurken güzel ama sarki söylerken begenmiyorum. Oyunculugu icin egitim almali.
Tugba Büyüküstün cok güzel ama oyunculugu kötü bence. Nasil ödül aliyorlar bilmiyorum.

X