Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Sür sür prtadan ikiye ayır yapıştır
Hee çekirdekleri ile süsler de yapayım aralarına
Sert seviyorsan demek
Yok anam düz dursunlar alantirik çarpmış gibi kabarmasınlar yeter
Napim yatırdım yatırdım yatmadı dedim kalk
Yahu bu bebelerin enerjisine hayranım ya gerçi şimdi düşünce sanırım bizde tüm enerjimimizi bebeklik çocukluk çağında tüketiyoruz

Rabbim tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin inşallah sizi üzdüysem özür dilerim bilmiyordum. Sormaya da çekindim aslında heo bu güne kadar üzmemek için
Allah razı olsun garadutum ınş, allah büyük ❤ yok be kuzum niye üzüleyim üzülmüyorum merak etme sen böyle anlatınca biz çok mutlu oluyoruz

Allah razı olsun garadutum ınş, allah büyük ❤ yok be kuzum niye üzüleyim üzülmüyorum merak etme sen böyle anlatınca biz çok mutlu oluyoruz
Kesinlikle bende katılıyorum aşkoma biz de tecrübelerinizden faydalanıyoruz işte ne güzel gerçi yiğenleri büyütürken baya tecrübe edinmiştim şimdi hepsi kocaman oldular. Geçen arkadaşın çocuğuna kıyafet giydiriyorum elim ayağım birbirine dolandı dedim unutmuşum idare et artık neyse ki çocuk kendi yardımcı oldu da hallettik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…