Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Aşksın sen baby

Hele ben de dicem dicem diyemiyorum .Yeni ismin çok hoş. Hadi hayırlı olsun.

Yaaa ama bu çok poncik bir haber çok sevindim.

Allah im ne oluyor bana sevinçlerim bile değişmiş pelinsu içime mi kaçtı ne yaptı 🤣🤭🙈
Güzellik yaaaa 🥰🥰🥰 nur hep adını görüyorum vs ama şimdi nasip oldu . Çok teşekkür ederim kardeşim Allah'ım sizlere de kalbinizden gönlünüzden geçeni nasip etsin inşallah 💚🤲🏻

Aşksın sen baby

Hele ben de dicem dicem diyemiyorum .Yeni ismin çok hoş. Hadi hayırlı olsun.

Yaaa ama bu çok poncik bir haber çok sevindim.

Allah im ne oluyor bana sevinçlerim bile değişmiş pelinsu içime mi kaçtı ne yaptı 🤣🤭🙈
Valla biliyon hiç alışamadım yeni isme 😂😂 sen yazmışsın yukaridakini de şimdi sonradan gördüm

Güzellik yaaaa 🥰🥰🥰 nur hep adını görüyorum vs ama şimdi nasip oldu . Çok teşekkür ederim kardeşim Allah'ım sizlere de kalbinizden gönlünüzden geçeni nasip etsin inşallah 💚🤲🏻
Allah im ben ne iyilik yaptım da sana bana bu taptaze anne adayının duasına layık gördün.
Göz yaşlarım pıt 🥺😥

Ispanak yemeğiyle pılavım hazır. Et kofte antrıkot cıkardım cozulmek uzre yanınada bır salata oh mısss 😍sen aşama ne yıyon gıııı
akşam annem yok canım evde yemek yapan olmaz markete gittiğimde patlıcan biber domates aldım mahalle fırınına bıraktım iş çıkışı alıırım :KK70:

Olsun kuzum kime ne diliyosan nasip Etsin inşallah 💚🥰 sabırlı olun Allah'ın izni ile güzel haber alırsın da verirsin de kardeşin için
Inşallah

Allah bana da.nasip etsin ben çocuk delisiyimdir cok istedim cocuk denince için yanar
Bazen bahçede ağlarım mevsim kış olunca herşey ölüyor baharın herşey doğuyor
Inşallah derim benimde kışımın sonu bahar olsun
Rabbim bilir içimi kor gibi yanar yanarda alevide beni yakt yine

Inşallah

Allah bana da.nasip etsin ben çocuk delisiyimdir cok istedim cocuk denince için yanar
Bazen bahçede ağlarım mevsim kış olunca herşey ölüyor baharın herşey doğuyor
Inşallah derim benimde kışımın sonu bahar olsun
Rabbim bilir içimi kor gibi yanar yanarda alevide beni yakt yine
Yapma birtanem nolur üzüldüm şimdi ben zaten aşırı duygusalim kişilik olarakta . Rabbim herşeyi iyi bilen gören duyan sabırlı olalım her manada konu ne olursa olsun ama bunu bilmeliyiz ki en yalnız olduğumuz anlarda konu ne ise Allah o duaları duyuyor, sadece sabır diyor . Sana güzel dualarımı gönderiyorum ne diliyosan o seni gelip en güzel şekilde bulsun inşallah 💚

Yapma birtanem nolur üzüldüm şimdi ben zaten aşırı duygusalim kişilik olarakta . Rabbim herşeyi iyi bilen gören duyan sabırlı olalım her manada konu ne olursa olsun ama bunu bilmeliyiz ki en yalnız olduğumuz anlarda konu ne ise Allah o duaları duyuyor, sadece sabır diyor . Sana güzel dualarımı gönderiyorum ne diliyosan o seni gelip en güzel şekilde bulsun inşallah 💚
Amin allah razı olsun :KK200: :KK200: :KK200: :KK68: :KK68:

X