fal açmayı bilen var mı???

bebusum

Artık Daha İyiyim...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
548
136
34
hımm derdin bu yanii Allah kolaylık versinn

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1824 gün geçti.

arwen85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
504
19
35
ben bakıyorum ama vallahi sorunlardan havamda degilim....ramazanda da baktırmaaa bencee

E

EU2

Ziyaretçi
tabi bakalım şuracıkta sende sıkılma poff diezemuszemus
hadi geç açalım iskambilleri şuraya 2 kelam gelicekten laf edelim 3 vakte kadarhihoyyyt-tatlicadiarzu-akannehir

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
6.618
11.258
Falcı geldi hanıııııımmmmmm (laaa yoksa o bohçacı mıydı? Neyse yaaa) Fal bakarım, bakla falı açarım, derdim var köşesindeki sıkılanları fal bakarak sıkıntısından kurtarırım. (tövbe yarabbim, galiba beynim sulandı benim)

sweet33

Allah'ın izniyle kavuştuk oğlumuza :)
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
1.261
18
kaydirigubbakcemile3 ayy cok degısık bi konu olmussırnaşık şey

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1327 gün geçti.

KIRMIZIdonluKIZ

Canis Majoris sönüyor : /
Pro Üye
6 Şubat 2009
4.899
14
Falcı geldi hanıııııımmmmmm (laaa yoksa o bohçacı mıydı? Neyse yaaa) Fal bakarım, bakla falı açarım, derdim var köşesindeki sıkılanları fal bakarak sıkıntısından kurtarırım. (tövbe yarabbim, galiba beynim sulandı benim)

akannehir:roflol::roflol:

nolcak benim halim falci teyzemafoldumben

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
6.618
11.258
akannehir:roflol::roflol:

nolcak benim halim falci teyzemafoldumben

A beee kırmızı donlum, sana bir yol gözükür, güzel bir yoldur bu. Üç vakte kadar güzel bir haber alacaksın.
Ahaaaa bir kuş var kafanda döner durur (kafaya mımasın da) talih kuşu gelmiştir.
Bak şurda bir yük var, bir eşya alacaksın, hökümet kapısından bir haberin var. (Len ne zormuş böyle atmak yahuuu)
At bakem bi 50 lik devamını söyliyeyim kırmızı donlum benim laelaelaelaelae

Rossiene

Guru
Pro Üye
21 Nisan 2009
5.300
3.591
[QUOTE=arwen85;8878018]ben bakıyorum ama vallahi sorunlardan havamda degilim....ramazanda da baktırmaaa bencee[/QUOTE]Bunun ramazanı sefer ayı mı var fal hiç bir vakit baktırılmamalı ..Gelde anlat ne kadar cahil insanlar var hala faldan medet uman. hey allahım....