Fal deneyimlerimi paylaşıyorum :) Sizler de bana yardımcı olun kızlar

Brrk

Dobarlan bırahma kendini
Pro Üye
Anneler Kulübü
18 Mart 2011
7.092
19.151
İyi geceler hanımlar,
Fal deneyimlerimi paylaşmak istedim sizlerle, tabi benden çok daha fazla falcıyı tecrübe etmiş hanımlar da vardır aramızda idare edin :oops:Fala çok inanıp hayatımı fala göre şekillendirdiğimden değil ama baktıran bilir sonu yok bu işin insan hep daha fazlasını arıyor. Sizde bana yardımcı olun nolur :KK51:
Taksim symbol nesil: çok kısa fal bakıyor şu anla ilgili ve geçmişle ilgili çoğu şeyi bildi fakat gelecekle ilgili çok genel konuştu gelecek tahminleri tuttu diyemem.
Taksim symbol toprak: Faldan çok kişilik analizi yapıyor gibi ama bu konuda başarılı. Ben sırf enerjisi için gitmiştim birkaç kez yoksa gelecekle ilgili söyledikleri olmadı. Bir de istediğiniz kadar soru sormanıza izin veriyor tarot kartlarını bitirene kadar da bakıyor.
Osmanbey 1a cafe ayşe: Bir arkadaşımın ısrarı sonucu gitmiştim ama 25 lirama yazık oldu. Yaptığı tek şey nasihat vermek. Ne şimdiyi ne geleceği tutturamadı hiç memnun ayrılmadım.
Taksim chili cafe özgür: Baktığı fal ortalama geçmiş ve şu anda çok iyi tahminleri var ama asıl alanı yıldızname diye biliyorum. yıldıznameye 50 liraya bakıyormuş. Normal fal için gittiğinizde su kahve tarot ve karalamaya aynı anda bakıyor.
Taksim monami sedat: Falda cidden iyi geçmiş şu an tahminleri. Ama çok uzak gelecek veriyor o yüzden bilemiyorum gelecek tahminlerini. Yani düşünün bana 6 yıl sonrasından bahsetti. Sadece rahatlayarak çıkıyorsunuz pozitif bir enerjisi var.
Kadınlar Kahvesi Meryem: Birçok kez gittim ama katiyen memnun değilim. Alfabedeki 29 harfi sayıyor. Ve gelen herkese aynı şeyi söylüyor. birkaç kız gittik aynı şeylerle döndük tabi yıldızı uyan varsa bilemem.
Kadınlar Kahvesi Dilek: Şu anla ilgili tahminleri gayet iyiydi. Ama kağıda yazdırdığı hiçbir şey olmadı. Genelde bana burç üzerinden konuştu. Ve hiç güleryüz görememiştim 2.ye de gitmedim.
Beşiktaş symbol nihal: Çok umutsuz gitmiştim lakin çok çok iyi çıktı geçmiş gelecek şu an. Enerjisi de çok çok pozitif. Gerçekten bu konuda iyiydi.
Kadınlar Kahvesi Remziye: Yıllarca Remziye ablaya su falına gittim ben. Ne yalan söyleyeyim hepte verdiği tarihlerden tutun da isimlere kadar nokta atışı yaptı bana. Çokta severek gidiyordum ama artık hayatımla ilgili her şeyi benim kadar biliyor ve zaman geçtikçe bana karşı formu düştü artık eskisi gibi bakamıyor falıma ne yazık ki :KK43:
Yiğit: istanbuldaki falcılar topiğinde bi ara çok övüldü merakıma yenik düştüm telefondan baktırdım. Başta iyi gibi gelmişti bana ama sonra herkese aynı şeyleri söylediğini farkettik ve söyledikleri de olmadı zaten.
Taksim Müptela Cafe Paşahan: 2 gün önce fal baktırdım. Genel şeyler söylemekle beraber hayatımdan o gün çıkan insanın fiziksel özelliklerini ve yüzünü tarif etti. Geçmiş iyiydi, şu anda fena değildi ama gelecek ile ilgili bir şey diyemem ne yazık ki. Söyleyeceğim tek şey suratsız bir adam biraz, rahat olamadım ben yanında ne yazık ki. Bir de falını anlattırmıyor.
Falsepeti Yorumcu Zeus: Dünde kendisine fal açtırdım, kahve falı. Uzun bir yanıt vermiş. Durmadan kardeşim yazması rahatsız etti, çok fazla gelecek yorumu yazmış bakalım göreceğiz. Pozitif bir fal anlayışı var okurken karamsarlığa kapılmadım. Ama geçmiş ve şu anla ilgili genel geçer şeyler söyledi yani çok iyi birisin, hep kendinden vermişsin, herkesi kendin gibi bilmişsin gibi.
Taksim Melekler Kahvesi Eren: Bir kez baktırdım yalnızca memnun kaldım geçmiş gelecek tutarlıydı. Gelecek tahminlerinden 1-2 tanesi oldu diyebilirim.
Taksim Sarmaşık Cafe Ayşe Bacı: Falından memnun kaldım. Faldan çok terapi yapıyor gibi sanki ama geçmiş şu an çok iyi. Gelecek için verdiği tarihler daha gelmediğinden yorum yapamıyorum.
Kızlar bana önerebileceğiniz gerçekten memnun kaldığınız bir falcı var mı, kahve tarot, su falı hiç farketmez bu aralar çok ihtiyacım var :KK43:

Son düzenleme:
Bakırköy mandal cafede. Balıkçıların hizasında. 30 lira.

Harf vermekten aile tarif etmeye kadar..

Ama tabi 30 ona vericeğme kendime bişey alırım diyorum içimden. Dejavuda 20ydi buraya geçti 25 oldu şimdi 30 yapmış.

Efsane falcım odur başkasına gitmedim gitmem. Ama 30 lirada az para değil benim için. Malum öğrenciyim

Bakırköy mandal cafede. Balıkçıların hizasında. 30 lira.

Harf vermekten aile tarif etmeye kadar..

Ama tabi 30 ona vericeğme kendime bişey alırım diyorum içimden. Dejavuda 20ydi buraya geçti 25 oldu şimdi 30 yapmış.

Efsane falcım odur başkasına gitmedim gitmem. Ama 30 lirada az para değil benim için. Malum öğrenciyim
Bakırköy taraflarını da hiç bilmiyorum ama sen böyle söyleyince inan arar tarar bulurum ben :KK53: evet 30 lira az değil ama denemeye değer gibi sanki :KK51:

Bakırköy taraflarını da hiç bilmiyorum ama sen böyle söyleyince inan arar tarar bulurum ben :KK53: evet 30 lira az değil ama denemeye değer gibi sanki :KK51:
Baya bi değer. Kadını götürmüştük hamile olduğunu adamın evli olduğunu bilmişti.

Kadını tanımıyoruz bu arada onu sçyleyeyim de yanlış anlaşılmasın öylesiylw işimiz olmaz:KK62:

Saf bi komşumuz vardı onun arkadaşıymış. İnanamamıştık. Hamile misin peki dedik şüpheleniyorum evet demişti.

Baya bi değer. Kadını götürmüştük hamile olduğunu adamın evli olduğunu bilmişti.

Kadını tanımıyoruz bu arada onu sçyleyeyim de yanlış anlaşılmasın öylesiylw işimiz olmaz:KK62:

Saf bi komşumuz vardı onun arkadaşıymış. İnanamamıştık. Hamile misin peki dedik şüpheleniyorum evet demişti.
Ya inanmıyorum, bende istiyorum ama. Haftaiçi çalışıyorum ne yazık ki oturduğum yer avrupa yakasında ama yine de bakırköy bana baya bi uzak. Haftasonu orda mıdır ki hanım ablamız??

Onlineda o kadar cok var ki denenmis gerci yüz yüze bile bilemeyenler onlineda da fos onu söyleyebilirim

Onlineda o kadar cok var ki denenmis gerci yüz yüze bile bilemeyenler onlineda da fos onu söyleyebilirim
Ya zaten benim Remziye abla hesabı işte çok iyi fal bakan falcılar bile bi süre sonra bakamıyor, bir kere her şeyini öğrenmiş oluyor arkadaşın gibi yani. O yüzden yeni arayışlar içindeyim. Bu dönemde de çok ihtiyacım var bir kere bile olsa gitmeye. Ama paramı da çöpe atmak istemiyorum. Hani belki birine çok iyi fal bakan falcı bana bakamaz olabilir yıldız meselesi uyum meselesi der sorun etmem ama duymalıyım gibi hissediyorum x kişisinin gelecekle ilgili söyledikleri oldu diye :KK43:

Ya inanmıyorum, bende istiyorum ama. Haftaiçi çalışıyorum ne yazık ki oturduğum yer avrupa yakasında ama yine de bakırköy bana baya bi uzak. Haftasonu orda mıdır ki hanım ablamız??
Ada erkek:KK53: Yalnız falını anlatıcaksın söz mü merak ederim ben:KK31:
Sadece çarşamba perşembe izinli. Bide 9da kapatıyolar. Biz bi kere 7de gittik fal almıyoruz artık sıra çok dediler

Ya zaten benim Remziye abla hesabı işte çok iyi fal bakan falcılar bile bi süre sonra bakamıyor, bir kere her şeyini öğrenmiş oluyor arkadaşın gibi yani. O yüzden yeni arayışlar içindeyim. Bu dönemde de çok ihtiyacım var bir kere bile olsa gitmeye. Ama paramı da çöpe atmak istemiyorum. Hani belki birine çok iyi fal bakan falcı bana bakamaz olabilir yıldız meselesi uyum meselesi der sorun etmem ama duymalıyım gibi hissediyorum x kişisinin gelecekle ilgili söyledikleri oldu diye :KK43:

herkesin farkli begendikleri ve gelecekte tutturanlari 1 senedir binnaz abla topicindeyim
esince var tellweden bende cok tutturdugu olaylar var her falinda tutan durumlar oluyodu bi süredir yok (ask konulari)
medyumtuna var onada bir defa baktirdim falinin %70 cikti abartmiyorum ama cikmayan kismida var :KK43: (ask konulari) oda kayip
baska kim var dersen melek öz de bazi konularda tutmustu özellikle is
en son lokman hekimi buldum online bakiyor pahali biraz ama bence iyiydi ben sahsen begendim dedikleri tutarsa yazicam zaten hissiyati kuvvetli biri oldugunu düsünüyorum (simdilik cevrimici hergün giriyor nerdeyse)

bunlar bendekiler baska birine sorsak farkli birilerini söyler o bakimdan herkesin farkli ama $unu söyliiyim kim aklina takiliyosa burda sor en azindan hic begenilmeyen birine fal atmaktan kurtulursun bazisi fal bakmaktan bile anlamiyor ama falciyim diye geziyor cok var ..

Ada erkek:KK53: Yalnız falını anlatıcaksın söz mü merak ederim ben:KK31:
Sadece çarşamba perşembe izinli. Bide 9da kapatıyolar. Biz bi kere 7de gittik fal almıyoruz artık sıra çok dediler
Ben haftasonu koştura koştura o yaban ellerde bulurum bey abimizi. anlatmaz mıyım hiç suyunu bile çıkarırım valla iyisiyle kötüsüyle ay çok heyecanlandım ya :emir_bebek:

Yok mudur 3-5 TL'ye fal bakan yer yahu. Çok fazla ücret talep ediyorlar. Birkaç yıl önce ben de para ile fal baktırıyordum; ama şimdi 30 lirayı fala vereceğime gider bir-iki kitap alır okurum, bakış açım genişler, kendi olayımı kendime kattığım farklı bakış açılarıyla değerlendiririm diyorum. *-*

herkesin farkli begendikleri ve gelecekte tutturanlari 1 senedir binnaz abla topicindeyim
esince var tellweden bende cok tutturdugu olaylar var her falinda tutan durumlar oluyodu bi süredir yok (ask konulari)
medyumtuna var onada bir defa baktirdim falinin %70 cikti abartmiyorum ama cikmayan kismida var :KK43: (ask konulari) oda kayip
baska kim var dersen melek öz de bazi konularda tutmustu özellikle is
en son lokman hekimi buldum online bakiyor pahali biraz ama bence iyiydi ben sahsen begendim dedikleri tutarsa yazicam zaten hissiyati kuvvetli biri oldugunu düsünüyorum (simdilik cevrimici hergün giriyor nerdeyse)

bunlar bendekiler baska birine sorsak farkli birilerini söyler o bakimdan herkesin farkli ama $unu söyliiyim kim aklina takiliyosa burda sor en azindan hic begenilmeyen birine fal atmaktan kurtulursun bazisi fal bakmaktan bile anlamiyor ama falciyim diye geziyor cok var ..
Bilgiler için çok teşekkür ederim :KK15:
Ben yüzyüze baktırmak istiyorum ama online da iyi olan birileri varsa tabi ki seve seve denerim. Sonuçta deneme yanılma yöntemiyle buluyoruz iyi falcıyı da kötü falcıyı da. Yıldız meselesi herkesin falı aynı olmaz tabi ama iyi falcı da kendini bi şekilde belli ediyor gibi sanki :KK51:
İşte işin kötüsü benim aklıma takılan biri yok nasıl acaba diye ondan yardım istiyorum sizlerden. Ben hep taksim beşiktaş civarı falcıları denedim diğerlerinden haberim bile yok :KK61:

Yok mudur 3-5 TL'ye fal bakan yer yahu. Çok fazla ücret talep ediyorlar. Birkaç yıl önce ben de para ile fal baktırıyordum; ama şimdi 30 lirayı fala vereceğime gider bir-iki kitap alır okurum, bakış açım genişler, kendi olayımı kendime kattığım farklı bakış açılarıyla değerlendiririm diyorum. *-*
ah nerdeee keşke olsa öyle 3-5 tl ye :KK43:
Aslında haklısın bende fal delisi değilim ama hayatımda kötü giden şeyler olduğunda nedense bir fal aşkım depreşiyor insan işte meraklı yaratığız vesselam :KK43:

ah nerdeee keşke olsa öyle 3-5 tl ye :KK43:
Aslında haklısın bende fal delisi değilim ama hayatımda kötü giden şeyler olduğunda nedense bir fal aşkım depreşiyor insan işte meraklı yaratığız vesselam :KK43:
Biliyorum, insan en çok kafası karışık olduğunda böyle şeylerden bir şeyler umuyor; ama siz yine de fal ile amel etmeyin lütfen. Gerçeği Allah'tan başka kimse bilemez nihayetinde. İçimi rahatlatayım derken maneviyattan uzaklaşmayalım. Dilerim herşey gönlünüzce olur ve falları hatırlatmayacak kadar güzel anılar biriktirirsiniz. :}

Biliyorum, insan en çok kafası karışık olduğunda böyle şeylerden bir şeyler umuyor; ama siz yine de fal ile amel etmeyin lütfen. Gerçeği Allah'tan başka kimse bilemez nihayetinde. İçimi rahatlatayım derken maneviyattan uzaklaşmayalım. Dilerim herşey gönlünüzce olur ve falları hatırlatmayacak kadar güzel anılar biriktirirsiniz. :}
Amiin, çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için :KK51:
Hayatımı fala göre şekillendirmiyorum ama böyle zamanlarda bir umut oluyor işte,ne bileyim iyi şeyler duymak biraz şaşırmak falan. Gaybı Allah'tan başka kimse bilemez haklısın.

ben ada yı beğenmemiştim ,

Bana saçmalamıştı resmen , zaten dedikleride çıkmadı ,

Ben online baktırdım, yane aslında telefondan :110:

wengo diye bir siteden, 20 TL ödedim falcı bana telefondan 10 dakikadan fazla anlattı hemde sorularımıda sora bildim. Falcı şimdiki zamanla ilgili herşeyi bildi, sevgilimden yeni ayrıldığımı, ayrılık sebeplerini felan o_O

Haftaya tekrardan arayacam

@asikcilgin, @Dilek Melek, @nesrin nesrin, @papillon123, @pelinsu-izmirli, @saadet272 ve @seda-istanbul bu üyelerin hepsi ekibin reklam tarafının bir parçasıdır. Yazdıklarına asla itibar etmeyin.

X