Fal Meraklıları Buraya!

basaktan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013
25
0
Daha once de dediğim gibi ozan bu genç yaşına rağmen harika bakıyor onun haricinde bu tür işlemlerin her türlüsünden anlıyor ve baya marifetli, artı kadınlara karşı çok nazik ve hep abla diye hitap etmesi saygısı onu vazgeçilmeZ kılıyor ki sadece el yAzından ve avuç içi görüntünden bu kadar şey bulması cidden çok iyi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

perican55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2013
3.883
786
Daha once de dediğim gibi ozan bu genç yaşına rağmen harika bakıyor onun haricinde bu tür işlemlerin her türlüsünden anlıyor ve baya marifetli, artı kadınlara karşı çok nazik ve hep abla diye hitap etmesi saygısı onu vazgeçilmeZ kılıyor ki sadece el yAzından ve avuç içi görüntünden bu kadar şey bulması cidden çok iyi

kimdir bu ozan bey kardeşimiz nerde buluruz kendisini ?

basaktan

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013
25
0
Pardon sonu 55 deil 50

basaktan

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013
25
0
Her işleme göre değişiyor, fal baktırırsanız ayrı eski sevgiliyi döndürmek istiyorsanız ayrı. Hepsini denedim :))

perican55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2013
3.883
786
Her işleme göre değişiyor, fal baktırırsanız ayrı eski sevgiliyi döndürmek istiyorsanız ayrı. Hepsini denedim :))

kııııııız sevgiliyi de mi döndürüyor ? peki sey dicem sen denedin mi bunu ? Ayyy çok heyecan yaptım takla atmak istiyom :emir_bebek::emir_bebek: