Fal Sepeti Deneyimleri

Uygulamaya biraz baktımda yazılı ve sesli diye seçenekler var. Sesli nasıl oluyor? Karşılıklı konuşabiliyor muyuz yoksa sadece ses kaydını mı gönderiyor?
Sesli fal, ses kaydı oluyor. Kayıt yapıp gönderiyorlar. Telefonda fal ise, karşılıklı konuşarak bakılan fal 🤗 Dikkatli incelersen bazı yorumcuların profillerinde telefon da var, bazıları ise sadece sesli bakıyor vs. 💐

Merhabalar aranızda yeniyim. Uzun zamandır kahve falı yorumluyorum detaylı ve gerçek bir fal baktırmak isteyenler lütfen özelden bana yazsın

Merhaba bir şey danışmak istiyorum. Ben Fal sepetinde genelde Didar Evren’e baktırıyorum. Olumlular daha çıkmadı ama olumsuzlar çıktı onda. Bir de Asude Yıldız’a baktırıyorum. Kendi kartlarıyla bakması,partner güncel enerjisine bakması güzel ama sizce pembeci mi? Çünkü olumlu bir şey çıkmadı ve hep aynı şeyleri söylüyor.

Ha bu arada Didar Evren evet tutuyordu ama anlamıyorum ya üzerinden 1 hafta geçti olumsuz durumu pembeye çevirdi. Mart’ı. 29’undan beri gelecek diyor ama gelen giden yok ortada 🤣

Kızlar derin hisler’e baktırmıştım bir de hayal gibi hediye falımı almış havuzdan ama ikisi de iyiydi, olası seyler söylediler vadeler ayni.
Beril Yavuz’a baktırdım son olarak, ilk sayfalarda övülmüş diye. Ama pembe tablo cizmis de fazla pembe. Yani benim artik istemediğim bir adam için, dönecek cok guzel olacak asiri mutlu olacaksınız vs demiş. Kendimden yana olan kısmı tutarsız yani. Fakat sitede baktirdigim tum fallar olumlu. Umarım gercekten tutturuyorlardır.

Kızlar derin hisler’e baktırmıştım bir de hayal gibi hediye falımı almış havuzdan ama ikisi de iyiydi, olası seyler söylediler vadeler ayni.
Beril Yavuz’a baktırdım son olarak, ilk sayfalarda övülmüş diye. Ama pembe tablo cizmis de fazla pembe. Yani benim artik istemediğim bir adam için, dönecek cok guzel olacak asiri mutlu olacaksınız vs demiş. Kendimden yana olan kısmı tutarsız yani. Fakat sitede baktirdigim tum fallar olumlu. Umarım gercekten tutturuyorlardır.
Sitede olumsuz yorum yapan pembeci olmayan(kendi deneyimledigim) Didar Evren ve Melisa.

Tuh ya, hayal gibi’ye tekrar fal attım ilk dedigi ile alakasiz. Tarihler tutarsız vs. Gene olumlu ama çelişmesinden hoşlanmadım. Zaten bi hafta once atmisim öncekini. insan bi önceki fala bakar 🤦🏼‍♀️

Herkese merhaba. Belki yorumlarımı hatırlayanlar olur. Ben artık sepette bakım atmıyorum. Başka bir program kullanmaya başladım. En azından uygun ve görüntülü oluyor. Sepette hiç bir falcının dediği çıkmadı. 2 yıl önce sorduğum adam 5-6 ay önce başkasıyla evlendi. Hepsi benle olacağını flaan diyordu. Anda dediklerini takip edeceğiniz bir isim var hatrımda. Mısırlı talia. O yine de anda iyi. Devamı fos. Yenileri tanımıyorum ama asla düşmeyin oralara ya. Hiç tutmadı arkadaşlar hiiç

Herkese merhaba. Belki yorumlarımı hatırlayanlar olur. Ben artık sepette bakım atmıyorum. Başka bir program kullanmaya başladım. En azından uygun ve görüntülü oluyor. Sepette hiç bir falcının dediği çıkmadı. 2 yıl önce sorduğum adam 5-6 ay önce başkasıyla evlendi. Hepsi benle olacağını flaan diyordu. Anda dediklerini takip edeceğiniz bir isim var hatrımda. Mısırlı talia. O yine de anda iyi. Devamı fos. Yenileri tanımıyorum ama asla düşmeyin oralara ya. Hiç tutmadı arkadaşlar hiiç
Hangi?

Ben bugün birisine gönderdim çevrimiçi olanlardan bakalım ne diyecek falımda. Bu ara aşırı şekilde online fallara sardım bir hastalık gibi olmaya başladı bende. Sanırım insan güzel bir iki söz duymak istiyor

Ben bugün birisine gönderdim çevrimiçi olanlardan bakalım ne diyecek falımda. Bu ara aşırı şekilde online fallara sardım bir hastalık gibi olmaya başladı bende. Sanırım insan güzel bir iki söz duymak istiyor
evet özellikle bir kaç durum tutunca insan bir umutlanıyor, devamı geliyor. Eğer söyledikleri çıkarsa buradan da paylaşır mısın :KK70:

evet özellikle bir kaç durum tutunca insan bir umutlanıyor, devamı geliyor. Eğer söyledikleri çıkarsa buradan da paylaşır mısın :KK70:
Bakalım valla 4 gün arayla farklı kişilere gönderdim falı ikisi de aynı şeyleri söyledi ya benim gönlümü hoş tutmak için olabilecek en makul yalanı söylüyorlar ya da gerçekten olacak :halay:

X