Fal Sepeti Deneyimleri

Fal Sepetinden gönül rahatlığı ile önereceğim yorumcular listesi;
- İlk sırada canım Duygum Var. Duygu Aura. Çok fazla nokta atışı vardı. Hatta erkek arkadaşımın bana kullandığı kelimeyi bile söyledi. Vadesi için bir şey söyleyemem uzun vade verdi. Diğer yorumculardan çok daha farklı nokta atışları yaptı kendisi. Kaldı ki benim için en önemli ayrıntılarda nokta atışı yapması beni memnun etti. Örneğin erkek arkadaşımın ailesine kadar bildiği noktalar oldu. En önemlisi bilinçaltı okumada bir numaram. Su falı baktırdım bu arada uzun bir bakım oldu. Sanırım enerjimiz uydu.♥️
- 2. Beğendiğim Yorumcu Elena Günce kesinlikle. Katina baktırdım kendisine ben. Benim sorularım dışında aynı zamanda geçmiş ile ilgili detaylar da aktardı. Kişilik analizinde epey iyi. Erkek arkadaşımın işkolik olduğuna kadar bildi. Beni şaşırtan bir noktası da erkek arkadaşımın sadece benimle aramda olan geçen özel bir konuşma ve özel bir şeyi nokta atışlı bilmesi.
- 3. Gökçe Aksoy (Su Falı) Beni en çok iyi bilen en çok iyi anlatan kişi Gökçe oldu. Partnerimin anlık neler yaşadığı ve düşünceleri hakkında yorumları da epey tatmin etti beni açıkçası. Kişilik analizinde de başarılı.
- 4. Duygu Deniz diyorum. ( Su Falı) Anlık çok başarılı, Elena Güncenin nokta atışlı bildiği bir noktayı nokta atışıyla o da bildi. Çok önemli bir konuydu benim için. Sorularım dışında hiçbir yorumcunun söylemediği birkaç nokta atışı daha oldu. Memnun kaldım.
-5. Kader Papatya (Su) : Karşımdaki adamı işte bu kadar olur dedirten cinsten anlattı bana. Olumlu olumsuz aktardı. Öyle boş ümitler vermiyor. Görmediğini söylemiyor yani.
-6. Nilgün Mert( Su Falı ): Nokta atışlı bir faldı. Çok önemli bir nokta atışında bulundu.Kişilik analizi ve onun dışında gayet güzel yönlendiriyor tavsiyelerini dinledim ve gayet olumlu dönüşler almaya başladım.
-7. Gül Demir (Su): Anne şefkati ile yaklaştı, gerçekten nokta atışlıydı farklı bir nokta atışı yaptı anlık olarak ve kişilik analizi olarak epey başarılı.
-8 Samantha Grey (Su) : Kendi kartları ile de destekledi. Benim bilinçaltımı okudu resmen. Nokta atışlıydı,kişilik analizinde de. Anlık olarak da başarılıydı.
-9 Kahin Kraliçe: Bilen bilir olumsuz konuşması ile ünlüdür. Banada tamamen zaten Pembe tablo çizmeden aktardı. En çok da bu hoşuma gitti.

Beğenmediğim Yorumcular;
-1 Medyum Bilge: Kesinlikle hiç beğenmedim. Bir tane bile doğru kelimesi yoktu. Su falı baktırmıştım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Nokta atışı yoktu ve soruların yarısı cevaplanmamıştı. Dalga geçer gibi bir ifadesi de vardı.
-2 Şule Naz: Uzun bakıyor detaylı gibi bakıyor gözükse de sonra kendisiyle çeliştiği ortaya çıkıyor. Çok genel kelimeler kullanmış. Tekrar 2.kez baktığında bir öncekinden apayrı kelimeler kurdu. Zaten mantıksızdı söylediği. Hiç beğenmedim.
-3 Asya Naz: Falın yarısı tavsiyeler ile doluydu. Nokta atışı yoktu. İlk önce tarih olarak farklı bir tarih söyledi sonra iki dakika geçti bambaşka tarihe geçti.

Ek olarak sizlerle paylaşmayı unuttuğum yorumcular da olmuş. Hemen baktırdığım diğer yorumcular listesini ve memnun kalıp kalmadığım yorumcuları belirteceğim.

Cihangir Güneş (Su): 6 dakika bakılmış bir faldı. Yani epey kısa. 40-50 saniyesi zaten yorum dışı. Sembolleri yorumlamış işte. Çok genel bir yorum olmuş. Nokta atışı deseniz o da yok. Benim için bomboş bir fal.
Işık Çelik (Katina): Eh işte bir nokta atışı olmuş. O da karşı tarafın kişilik analizi ile ilgili. Genel konuşmalardan ibaret ve nasihat ile doldurulmuş bir yorum olmuş. Bir hafta sonra yol görüyorum demiş. Tabi üzerinden iki üç hafta kadar bir süre geçti. Vade patladı. Bir yola çıkmadım.
Duru Çiçek (Yıldızname): İlk 1 dakikası boş konuşma. Benim yazdığım soru üzerinden yorum yapmış epey bu belli. Nokta atışı deseniz o da yok.
Bahar Deva (Katina): Konuşma tarzı hoşuma gitmedi. Onun dışında hiç nokta atışı yoktu. Kişilik analizinde bile kötü kendisi. Genel bir faldı,tavsiye etmem.
Nezih Tuna (Katina): Bir nokta atışı olmuş. Ama çok da büyük bir konu üzerinden değil. Yani beğenmedim.
Ferah Öztürk (Su): Çok tatlı bir sesi var. Konuşması da epey güzel gibi. Ama nedense pembe tablo çiziyor gibime geldi. İskambil kartları ile de desteklemiş.
Aslı Gül (Katina): İlişkimiz epey uzun iken telefonu açtığım gibi kısa süreli değil mi diye sordu ilişkiniz. Hayır deyince bir afalladı. Böyle birkaç konuda daha şöyle mi deyip bilemediği oldu. Ama bildiği noktalarda oldu. Bir daha gitmem ama tabi.
Işılay Can (Katina): Kişilik analizinde başarılı.
Ayten (Havuz Falı): Öyle aman aman nokta atışı var diyemedim. Genel bir konuşma olmuş sanki.
Akın Kurt (Su): Hiçbir yorumcunun söylemediği bir nokta atışında bulundu. Hoşuma gitti açıkçası vaovv dedim yalan yok. Kişilik analizi ile de nokta atışları vardı.
Sevgi Derman (Kahve): Üstte yazdıklarımı kısa süre içerisinde baktırmıştım. Sevgi Dermana da bir sene önce kahve falı attım. O zamanlar beğenmiştim anlık olarak. Ama hiç benimle alakası bile yokmuş. Çok pembe tablo çizmiş. Vadesi patladı. Hatta üstünden epey bir zaman geçti diyebilirim. Nokta atışı da zaten yoktu. Benim yazdığım sorulardan yola çıkarak yorumlanmış. Siteye geri döndüğümde gördüm kredisi epey artmış. Bence değmez. Ben bir daha asla baktırmam.
🙄 Son olarak bir sene önce Alex diye birisi vardı. O zamanlar pek kaale almamıştım kendisini. Ama gerçekten sert üslubu olsa da dedikleri bazı kelimelerde gerçekten haklılık payı olduğunu gördüm. Bilen bilir kendisini zaten. Benden bu kadar kızlar şimdilik.

Didar Evren, Melek Kara, Özlem Yılmaz, Ayşim Eren ve Eylül Sayar. Aralarından kimi tavsiye edersiniz kızlar? Su falı atmayı düşünüyorum.🙄

Ben de neredeyse her fal uygulamasını denemiş biriyim ama yorumcuya göre uygulamaya giderim. Sevdiğim yorumcular başka uygulamalara da gidebiliyor tabi ben de peşlerinden :KK70: Ama Fal sepetinden en az 5 tane yorumcu önerebilirim. Hatta Derin Hislere fal baktırarak başlayabilirsin kredisi uygun
Merhaba , bugün dayanamadım Gökhan Keskine kahve falı attım. direk soru sordum o soru üzerinden cevaplamış. Yani tam net iyi diyemem ilk falımdı. Onla olup olmayacağın Mart Nisana kadar belli olacak dedi. Hatta Haziran ayında başkası karşına çıkacak dedi isim söyledi 🙈 dediğim gibi iyi mi kötü mü anlamadım ona fal baktıranlar yorum yaparsa sevinirim 🙏

Hangisine attın acaba? Ve memnun kaldın mı?
Melek Karaya su falı attım.Tarot kartlarıyla da destekledi kendisi. Erkek arkadaşımın karakter analizinde başarılıydı epey. Burç yorumu gibi değil yani. Çünkü benim erkek arkadaşım burcunun özelliklerini taşımıyor. Benim anlık durumumu çok güzel özetledi. Ona karşı nasıl yaklaşmam gerektiği konusunda yönlendirdi dinledim tavsiyelerini gerçekten işe yaradı açıkçası. Ama vaov dedirten nokta atışları oldu. Onun dışında da öğrenmek istersen önerebileceğim yorumcular tabiki var.

Kızlar Gökhan Keskin'e baktıran oldu mu? Ben baktırdım bugün muazzam bakıyor kendisi. Normalde kart olayına pek inanmam ama Gökhan epey başarılı bence. Nokta atışlıydı tavsiye ederim. Ve 13 dakika özenerek bakılmış tek tek sorularıma yanıt vererek gitti. Ayrıca ses tonu çok tatlı ya 😁 Dinlendiriyor insanı. Başka baktıran var mı,merak ettim? Çıkan falan oldu mu?

Hanımlar ben de fal sepeti deneyimlerimi paylaşmak istedim boşa para vermesin diye kimse. Başlıyorum;

Firuze şanlı: hem kahve hem de su falı baktırdım. Genel olarak anlık durumda iyi yani içerisinde bulunduğunuz durumu çok net biliyor ancak özellikle kahve falında 5-6 sene sonrası için bir şeyler söyledi, kahve falında o kadar uzun vade çıkmaz biraz pembeci yani. Su falında özenli detaylı yorum yaptı ama biraz fazla klasikti (aşk için baktırmıştım). Kasım ayı için vade vermişti, verdiği vade patladı.

Esra cesur: promosyon falımı almıştı full sallıyor boşa para vermeyin.

Asya naz: o da promosyon falımı almıştı yani o kadar saçma o kadar tutarsız şeyler söylemiş ki soru sorma hakkımı bile kullanmamışım, kahkaha atarak dinlemiştim sakın baktırmayın.

Akın kurt: kahve falı baktırmıştım. Biraz fazla hızlı konuşuyor,yakalamak zor. Boş vade vermiyor aralık ayı gibi kısmetlerin artacak ama sen istemeyeceksin demişti şu an tam aynısını yaşıyorum. Geçmiş ve mevcut durumda da iyi sadece kahve falı için biraz fazla detay bakıyor yani kahve falında o kadar detay çıkmaz diye biliyorum biraz işkillendim. Yine de deneyebilirsiniz kredisi yüksek değil.

Beril yavuz: o kadarrrr saçmaladı ki kendiyle çelişip durdu. Fal baktırmaya diye gittim en son hakaret edip yolladı beni falına düşük puan verince. 1 lira olsa dahi baktırmayın.

Melek kara: promosyon falıma baktı, tam bir fiyaskoydu.

Hayal gibi: promosyon faldı o da. Üstelik iki defa baktı maalesef. Neyse ki ikincisinde iade etti. Dakikalarca geçmişte olmayan birinden bahsetti o da fiyaskoydu.

Derin hisler: su falı atmıştım, güzel detaylı bakıyor. Tarif ettiği kişi biraz klasik geldi ama bakıp göreceğiz aralık sonu diye vade verdi çıkarsa yazarım buraya. Yine de fal sepetinde denenebilir olan sayılı yorumculardan.

Zeliş can: kahve falı atmıştım. Detay vermememe rağmen anlık durumu iyi bildi nokta atışları boldu. Biraz fazla tavsiye doluydu ama yine de nokta atışları olduğu için görmezden geldim. Orta seviye pembeci. Aşk için klasik cümleler söyledi gibi geldi ama vade vermedi bakıp göreceğiz dediği gibi biri çıkarsa yazarım yine.

Alev seçkin: kahve falı atmıştım. Faladdin yorumı gibiydi, verdiği vade de patladı.

Dudu nur: promosyon faldı, beğenmedim bence yorumcu falan da değil boşa para vermeyin.

Duygu aura: fazla pembeci değil gördüğü olumlu olumsuz şeyleri söylüyor. Kahve falı atmıştım ben. Enerjisini de sevdim güzel yorumluyor, denenir. Burç falan da gördü açıkçası şaşırdım kahve falında bu kadar detay çıkar mı bilemedi. Kesin tarih de vermedi ama vadeler söyledi gerçekçi bir yorumdu. Vadeler çıkarsa yazarım.

Yağız okur: su falı attım. Günlerdir online yakalayabilmeyi bekliyordum. Gerçekten beklediğime değdi. Biraz hızlı konuşuyor bu da akın kurt gibi ama heyecanla dinledim detaylı güzeldi. Boş vadeler de vermiyor, pembeci asla değil olumlu olumsuz ne varsa söyledi. Anlık durumda da çok iyi, sormadığım konularda bile çat çat söyledi şaşırdım. Birkaç tane vade verdi umarım çıkar, kendisini çok sevdim ve enerjisinin bana çok uyduğunu hissettim.

FAL SEPETİNDE OLMAYAN BEĞENDİĞİM İKİ TANE YORUMCUYU DA SÖYLEMEK İSTİYORUM.

Twitter’da melek adında bir yorumcu (kullanıcı adını şu an hatırlamıyorum : su falı baktırdım ve baya detaylıydı. Anlık durumda çok iyi ilişkide benim neler istediğime kadar bildi, geçmişte hangi ilişkimin ne sebeplerle bittiğini vs de bildi. Net tarih vermedi ama tanışma durumumuzun ne şekilde nasıl vs olacağını söyledi pahalı da değil açıkçası denenir yani. Vadelerini bekliyorum, çıkarsa yazarım yine.

Symbol cafe serkan: yüz yüze baktırdım. O da mevcut durumda ve geçmişte iyi, hiç pembeci değil bayaa gerçekti o yanını çok sevdim. Harf verdi bir de şubat sonu mart başı diye vade verdi bir olay için bakıp göreceğiz.

Umarım yardımcı olabilmişimdirrrr

Melek Karaya su falı attım.Tarot kartlarıyla da destekledi kendisi. Erkek arkadaşımın karakter analizinde başarılıydı epey. Burç yorumu gibi değil yani. Çünkü benim erkek arkadaşım burcunun özelliklerini taşımıyor. Benim anlık durumumu çok güzel özetledi. Ona karşı nasıl yaklaşmam gerektiği konusunda yönlendirdi dinledim tavsiyelerini gerçekten işe yaradı açıkçası. Ama vaov dedirten nokta atışları oldu. Onun dışında da öğrenmek istersen önerebileceğim yorumcular tabiki var.
Aaa ciddi misin :KK70: Melek Kara radarıma girmemişti ona da baktırayım bi fal

Teşekkürler önerin için 🤗 benimde çok dikkatimi çekmişti açıkçası ne zaman girsem hep sırada olanlar 5 6 kişiydi. Ama geç bakıyor sanırım biraz. Hangi konularda iyi sence? Nokta atışları var mıydı

Evet 😁 ben memnun kaldım. Zaten memnun kaldığım yorumcuları da burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Ama favorim Duygu aura. Bilinçaltı okumada epey başarılı bence. Epey şaşırtan o olmuştu beni. Melek Kara da gerçekten iyi baktı. Su falı atmıştım ona. Nokta atışları da olmuştu. Sen baktırdın mı? 🙄

Evet 😁 ben memnun kaldım. Zaten memnun kaldığım yorumcuları da burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Ama favorim Duygu aura. Bilinçaltı okumada epey başarılı bence. Epey şaşırtan o olmuştu beni. Melek Kara da gerçekten iyi baktı. Su falı atmıştım ona. Nokta atışları da olmuştu. Sen baktırdın mı? 🙄
Hayır Melek Karayı denemedim ama çok merak ettim en kısa zamanda deneyeceğim, Duygumu zaten bilmeyen mi var ❤️

X