Fal Sepeti Deneyimleri

Anlık durumda nasıldı peki?
su falı baktırdım ben hep anlıklarda iyiydi
3 kere falan attım su. alacada da şöyle bir şey oldu 2 ve 5 rakamı goruyorum ayın 25ine dikkat et önümüzdeki ay dedi bir sey olmadı ama baktım falı baktırdıktan 25 gün sonra instagramdan ekledi tesadüfte olabilir sonraki vadeleri cıkmadı gerci vade beklentim yok ama söylemek istedim

Duygu Denizin gelecek için ticaretle uğraşıyor, takım elbiseli, pahalı hediye alacak, libidosu yüksek vs bu tarz birini gördüğü oldu mu? Bana böyle fal bakmıştı şimdi başka bi kıza daha aynı kişiyi demiş herkese aynı kişiyi görüyor merak ettim

☕ Fal baktıracak arkadaşlara nacizane önerilerim;

• Çok sık fal baktırmayın. Çünkü enerjiler karışabiliyor ya da olması gerekenler gecikebiliyor.
  • Ne yazık ki fal bir enerji meselesi, enerjinizin uyduğu yorumcuyu bulana kadar maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz.
  • Genelde ilk baktırdığınız fallar daha doğru çıkar. Bu yüzden aynı yorumcuya sık sık fal göndermeyin.
  • Fala odaklı yaşamayın, oluruna bırakın. Ayda birkaç kez baktırdığınız fal çıkmış mı diye dinleyin.

📝 Özetle benim deneyimlerim;

💎 Beğendiklerim 💎

Utku İnanç: Öncelikle belirtmeliyim ki çok tatlı birisi. Sadece tatlı değil odaklanarak fal bakan hissiyatlı bir yorumcu. Kendisine iki kere fal yolladım, ilk falında vade vermedi ama söyledikleri olmuştu. Nokta atışları fazlasıyla var. İlk falında söylediklerinin %90’ı olmuştu. Fal baktırdıkça özensizleşti.

Nas Kendinehas: Söylediklerinin %80’i olmuştu. Kendisi çok sık çevrimiçi olmuyor, abartılan yorumculardan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Gerçekçi, dürüst, pembe tablo çizmeyen ve nokta atışları yapan bir yorumcu. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Çiğdem Atlı: Söylediklerinin %60’ı olmuştu. Nokta atışları var. İş hakkında söyledikleri olmamıştı, aşk konularında daha başarılı. Kahve falı da yollasanız tüm sorularınıza tarot kartlı destekle yanıt bulursunuz, sorularınız cevapsız kalmaz. Son falı fiyaskoydu.

Mısırlı Talia: Geçmiş, an ve yakın gelecek için çok iyi hisleri olan fakat 2 aydan sonra olacak dediği şeyler çıkmayan bir yorumcu. Nokta atışları var. Kişilik analizinde ve detaylar konusunda çok iyi. Tüm sorularınıza yanıt alırsınız.

Zülal Şen: En sevdiğim yorumculardan birisi. İlk falında söylediklerinin %90’ı olmuştu. Bilemediği tek şey yola gideceksin demişti, söylediği gibi yola gitmedim. Kişilik analizinde çok iyi. Geçmiş, an ve yakın gelecekte de başarılı. İlk falında boş yere vade vermemişti ve olaylar söylediği gibi ilerlemişti. Yakın zamanda tekrar fal gönderdim, ikinci falı için verdiği bütün vadeler patladı. Söylediği şeyler olmadı. Bir kez deneyebilirsiniz. Son falları iyice özensizleşti ve iyice kısaldı.

Neva Demir: Diğer yorumculara göre en düşük ücretli fal bakan nadir yorumculardan birisi. İlk falında vade vermemişti fakat olaylar söylediği gibi ilerlemişti. Beğendiğim tespitleri vardı. Aşk konularında denenebilir. Ben kendisine iki kez fal göndermiştim.

Melisa Donukuk: Hem sizi hem de sorduğunuz kişiyi doğru bir şekilde tarif eder, kişilik analizinde çok başarılıdır. Genel olarak kendisinin yorumlarını beğenirim hatta arkadaşlarımı da yolladığım olmuştu. Özellikle ilk falı çok güzeldi.

Fulya Nas: Buluşma zamanını ve olayların gidişatını bilmişti. Fakat Mısırlı Talia gibi 2 aydan sonra olacak dediği şeyler olmadı. Bunun üzerine kendisine aylar sonra ikinci falımı yolladım. Sorduğum konularda tıkanıklık yaşandığı için verdiği vadelerde olayların gerçekleşmediği söyledi. Ayrıca kendinden emin bir şekilde ilk falında olduğu gibi vade verdi. İkinci falında söylediklerinin hiçbiri çıkmadı, tamamen sallamasyon bir faldı.

Rosetta Stone: Güzel analizlerde bulunmuştu. Fakat birkaç ay sonrası için söyledikleri olmadı. Sadece ufak tefek olacak dediği şeyler oldu. Sorduğunuz kişinin sizi nasıl gördüğü konusunda güzel yorum yapar. Sonuç olarak deneseniz de olur denemeseniz de, arada kaldım. Ayrıca çok olumlu konuşuyor.

Özgür Can: Geçmiş ve anda çok iyidir. Ayrıca yakın gelecek için söylediklerini verdiği vadeleriyle birlikte yaşadım. Kendisi yakın zamanda göremediği bir şey için boş yere vade verip sizi kandırmaz. Kendisine 3 kez fal yollayan biri olarak gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Zaten birkaç tane arkadaşımı yönlendirmiştim, arkadaşlarım da memnun kalmıştı. Uzun vadede söyledikleri çıkmadı. Son fallarında iyice özensizleşti.

Asu Çiftçi: Yorumları fena değildi. Benim ve sorduğum kişinin şimdiki düşüncelerini güzel dile getirmişti. Ufak tefek söylediği birkaç şey olmuştu ama başka konular için 3 yıl sonrasını vade olarak verdi. Ama bir konuda söylediği şey olmadı. Deneseniz de olur, denemeseniz de. Son falı çok özensizdi.

Zeliş Can: Benim hakkımda güzel ve doğru analizleri olmuştu. Söylediği bir şeyi yaşamıştım. Tam olarak tavsiye edebilmem için birkaç ay gerekiyor. İlk falı daha uzundu ve ikinci falında sanki sorular üzerinden de yorum yapıyor gibi geldi bana.

Burcu Karen: Söylediklerinin birkaç tanesini yaşadım. Kesinlikle hissiyatlı bir yorumcu, fal konularında boş birisi değil.

Alex: Namını bilen bilir zaten. Kimi sorarsanız sorun sorduğunuz kişinin duygularını, düşüncelerini bir bir ortaya döker. Olumlu veya olumsuz ne görürse söyler. Gerçekçi ve dürüsttür. En sevdiğim yorumculardandır ve kesinlikle herkese tavsiye ederim.

⛔ Beğenmediklerim ⛔

Bubastis999 (Tellwe): Özensiz, detaysız ve soruma cevap alamadığım bir fal yorumuydu. Kendisine falda karıştırdığı şeyleri söylememe rağmen cevap vermeye tenezzül etmedi. Falı karıştırmasaydı, soruma cevap bile vermese olurdu ama bir falım boşuna heba olmuş oldu. Asla tavsiye etmem.

Liya Costanta: Sorduğum kişi hakkında tek bir yorumda bulunmayıp, tamamen kendi yazdığı hikayeyi bana anlatan hayal üzerine kurulmuş bir fal yorumuydu.

Sahra Yıldız: Olaylar söylediği gibi ilerlemedi. Verdiğim detaylara rağmen yanlış şeyler söyledi. İadesini almıştım.

Ersan Sam: Denenmemesi gereken yorumculardan birisi. Arkadaşlarıma aynı cümleleri biraz değiştirerek yorum yapmış. Zaten yazılı fal bakıyor. Bana söyledikleri ise çok geneldi.

💣 Söylediği 1 şey bile çıkmayan yorumcular;

Liya Costanta
Ayışığın
Çiğdem Atlı
Zülal Şen
Su Mutlu
Falcı Nezo
Özgür Can
Oya Boran
Berke Gürsoy
Nisan Yıldız
Alev Seçkin
Ersan Sam
Senanur Tan
Melek Kara
Buğra
Emre Dinç
Sevgi Derman
Medyum Gizem (Sadece burç yorumları yapıyor)
Anette Claire (Sürekli başka bir fala davet ediyor, kısa bakıyor)
Didar Evren (Sürekli başka bir fala davet ediyor, kısa bakıyor)
Bubastis999 (Tellwe)
Fildor (Tellwe)
eflin4 (Tellwe)
FALCANANAY (Tellwe)
Klothoyagmur (Tellwe)

Not: Diğer baktırdığım yorumcular en azından ufak tefek detayları bilmişti, yukarıda belirttiğim yorumcuların hiçbir dediği çıkmadı.
Kızlar bende deneyimimi yazayım bir arkadaşımının arkadaşı burada görüp kadını önerdi
Su falı baktırdım ilk başta yalan yok çok bozuldum karşımdaki kişinin yalan konuşması imkansızdı çünkü ama 2 gün sonra kadının dediği şak diye çıktı parasını yollamamıştım neden yollamadın demedi sonra yolladım ücretini ben memnun kaldım çok tatlı dilli en önemlisi biliyor

Kızlar bende deneyimimi yazayım bir arkadaşımının arkadaşı burada görüp kadını önerdi
Su falı baktırdım ilk başta yalan yok çok bozuldum karşımdaki kişinin yalan konuşması imkansızdı çünkü ama 2 gün sonra kadının dediği şak diye çıktı parasını yollamamıştım neden yollamadın demedi sonra yolladım ücretini ben memnun kaldım çok tatlı dilli en önemlisi biliyor
Kime baktirdiniz acabaa

Evet bende baktiriyorum o kisiye, cok iyi tavsiye ederim bende. Zaten begenmediginiz zaman paraniz iade ediliyor. Hak yemeyen falci.

Hak yemiyor evet vallahi ben sevdim ablayı zaten hasta çocuğu varmış o kadar para verdimki falcılara buna vermişim çok mu vallahi güzelde bakıyor arkadaşlar
Bende cok sevdim canim, hem cok kibar hemde fali begenmedigin zaman ucreti iade ediyo. Hak yemek istemiyo asla. 300 falciya bos bos baktirdim ama kimsede gormedim boyle biseyi. Insallah Allah cocuguna yardim eder.

ışılay canla alacaya baktıran var mı arkadaslar 🙏 baktırdım daha once ama fikir almak istedim
Işılay a baktırdım. Ses tonu enerjisi çok tatlıydı. Yorumu güzeldi net bir zaman vermedi bana vade vs açısından. Anlık nokta atışları vardı. Alacayı ben de merak ediyorum. Beğeniyorlar genelde sanırım

Işılay a baktırdım. Ses tonu enerjisi çok tatlıydı. Yorumu güzeldi net bir zaman vermedi bana vade vs açısından. Anlık nokta atışları vardı. Alacayı ben de merak ediyorum. Beğeniyorlar genelde sanırım
Evet anlık durumlara bakınca aslında çoğu kişi biliyor gibi geliyo asıl merak ettigim bu fallarda acaba karşı tarafı okumaktan ziyade bizim enerjimizi okuyup bizim bildigimiz sekılde anlattıkları icin mi biliyo geliyo acaba 🥺 yani çunku o donem zıhnımden gecen seyi bana diyolar aa evet öyle diyorum kendi kendime

Kizlar Saime Elmasa atmisim gecen sene 6. ayda dedikleri cikmis ve karsi tarafin ayrilma nedenini fln bilmis, hayatinda biri oldugunu flnda nezaman yazicaginida bilmis

Simdi bidaha aticam ama baskasi icin
(Karsi tarafin hayatinda biri var yine, ve ailesel sebeplerden ayrildik) bakalim bundada bilebilecekmi

Kizlar Saime Elmasa atmisim gecen sene 6. ayda dedikleri cikmis ve karsi tarafin ayrilma nedenini fln bilmis, hayatinda biri oldugunu flnda nezaman yazicaginida bilmis

(Karsi tarafin hayatinda biri var yine, ve ailesel sebeplerden ayrildik) bakalim bundada bilebilecekmi
Burayı takip ediyorsa bilebilir 😊 Yazmasaydıniz açıkça keşke.

Msj degistir bencede

Muhtemelen onları da bilmiş olacak 🤦🏻‍♀️

X