Fal Sepeti Deneyimleri

Hadi ya ben sevdim gibi de o yizden sordum
yazmıştım ama sordunuz diye gene yazayım. ilk baktırdım aile bilgileri bildi cidden, 1 ay sonra falan diğer bir falına baktırdım bir şey bilemediği gibi ben buna bakmışım dur ne demişim diye bakmamış bile, bambaşka şeyler anlattı. İki falının da vadesi geçti, çıkan bir şey yok.

yazmıştım ama sordunuz diye gene yazayım. ilk baktırdım aile bilgileri bildi cidden, 1 ay sonra falan diğer bir falına baktırdım bir şey bilemediği gibi ben buna bakmışım dur ne demişim diye bakmamış bile, bambaşka şeyler anlattı. İki falının da vadesi geçti, çıkan bir şey yok.
Anladım teşekkür ederim paylaşımın için🙏

Kizlaaaar benimki yazdı ailesi için nişanlanmış 🚬 yemedim tabi paramı istedim haftaya verecegini söyledi sevmiyormuş ben Alevi olduğum için biz olmaziz diye düşünmüş bende son durumlar bu bilenler nesibe akın kıvanç
Bence sen insanlari yanlis yönlendiryorsun. Yok Melih günün fallari bire bir cikiyorda yok Nesibenin acayip hemen cikiyorda. Komisyonmu aliyorsun pahali falcilari burada övmek icin? Ben ikisinide baktirdim ve DEDIKLERI HERSEY SALLAMASYON! Hicbir sey bilmiyorlar hele Melih gün tam bir simsar. Yalandan reklam yapma.

Bence sen insanlari yanlis yönlendiryorsun. Yok Melih günün fallari bire bir cikiyorda yok Nesibenin acayip hemen cikiyorda. Komisyonmu aliyorsun pahali falcilari burada övmek icin? Ben ikisinide baktirdim ve DEDIKLERI HERSEY SALLAMASYON! Hicbir sey bilmiyorlar hele Melih gün tam bir simsar. Yalandan reklam yapma.
Melih Gün ün ne dediyse tan tersleri çıkmıştı bana da,ablama da.Ablamin oğlu için boşanacaklar çocuk annede kalacak demişti.Bosanmadilar ,ikinci çocuğu yaptılar ☺️ Daha neler neler fazla özele girmek istemiyorum.Nesibede ise ,bazı şeyler ucundan tutsa da , yetersiz buluyorum onu da o fiyatlar için.Ben bir tek Gül Demir den memnun kaldım onlarca belki yüzün üzerinde o sitede fal baktirmis biri olarak.Tavsiye vs de etmiyorum ,herkesle enerji aynı olmaz.Bana çıkan size çıkmaz o yüzden.Birde; çok pahalilar artik bir uygulama falı için ne bileyim ,çok yüksek fiyatlar.

Melih Gün ün ne dediyse tan tersleri çıkmıştı bana da,ablama da.Ablamin oğlu için boşanacaklar çocuk annede kalacak demişti.Bosanmadilar ,ikinci çocuğu yaptılar ☺️ Daha neler neler fazla özele girmek istemiyorum.Nesibede ise ,bazı şeyler ucundan tutsa da , yetersiz buluyorum onu da o fiyatlar için.Ben bir tek Gül Demir den memnun kaldım onlarca belki yüzün üzerinde o sitede fal baktirmis biri olarak.Tavsiye vs de etmiyorum ,herkesle enerji aynı olmaz.Bana çıkan size çıkmaz o yüzden.Birde; çok pahalilar artik bir uygulama falı için ne bileyim ,çok yüksek fiyatlar.
Bana da Melih günün dedigi hic bir sey cikmamisti üstelik ani da hic bilememisti. Kart anlamlari okudu sadece, daha ucuzken baktirmistim. Nesibe evet durmadan ayni seyleri tekrarliyor ucundan bir seyler tutturuyor ama asla soyledigi sey olmamisti. Ya bende hepsi patladigi icin birini tavsiye edemiyorum inan 🙏

Ayrımcılık değil ama ben bu sitedeki erkek falcıların birini bile sevmedim. Biraz kart vs öğrenmişler. Sırf para kazanmak için uyduruyorlar. Hisleri bence sıfır. Yeni gelenlerden Mithat Nedim diye bir çocuğa ucuz diye fal attım. Çocuk fal bakmayı bile bilmiyor, korkunçtu. İyi yorum yazanlar ne yaşıyor acaba😅

katılıyorum gül ablaya bende ara ara atıyorum artık atarsam ama onda da şeyi sevmiyorum her seferinde yanlış hatırlamıyorsam bi önceki falında sana böyle demiştim diyo ee biliyoruz falları görüyosun işte niye sürekli kendihatırlama çalışıyo gibi izlenim veriyo bu sefer güven olarak iyice kırılıyo insan

gül demirin vade veriyorsa vadesi çıkıyor mu sizce?

X