Fal Sepeti Deneyimleri

🤒 Hediye edilen fallarla birlikte Şubat ayında 15 tane fal baktırmışım. (Fal Sepeti ve Tellwe)
😷 Hediye edilen fallarla birlikte Ocak ayında 25 tane fal baktırmışım. (Fal Sepeti ve Tellwe)
🙏 Gitgide bu fal sayılarını azaltmayı düşünüyorum.
🙏 Sizler için çok detaylı analiz yaptım, umarım sizler de sorduğum sorulara yanıt verirsiniz.
🙏 Herkes’ten detaylı olmasa bile bir analiz bekliyorum.
🙏 Hepinizin gönlünde ne dileği varsa artık olmasını diliyorum... ❤️❤️❤️

🙏🙏🙏 Asıl sorduğum soru değil, yakın zamanda olması gereken bir konu için verilen vadeler;

Fulya Nas (Mart ayının başı)
Berke Gürsoy (Mart ayının başı)
Falcı Nezo (Mart ayı)
Duygu Aura (Mart ayının ortaları)
Didar Evren (Mart ayının ortaları)
Medyum Namaste (Nisan ayı)
Melisa Donukuk (En geç birkaç ay içinde, 4’lü bir vade)
1 ay içinde falları dinlememe gerek kalmadan çıktı/çıkmadı diyebileceğim ufak bir konu. 👏👏👏

‼ Asıl sorduğum soruyu geçtim, yakın zamanda bile patlayan yorumcular;

💣 Alev Seçkin
💣 Özgür Can
💣 Didar Evren
💣 Derin Hisler
💣 Su Mutlu
💣 Oylum Genç
💣 Melek Kara
💣 Zülal Şen
💣 Buğra
💣 Anette Claire
💣 Sevgi Derman
💣 Ayışığın
💣 Medyum Gizem
💣 Emre Dinç
💣 Utku İnanç
💣 Çiğdem Atlı
💣 Nisan Yıldız
💣 Oya Boran
Yakın zaman içinde olacak dedikleri şey olmadıysa fal bakmalarının bir anlamı yok... Eskiden en azından yakın zaman içinde olacak dedikleri şeyler oluyordu ama genel olarak söylüyorum bunu, bu falcılar için söylemiyorum. İçlerinden sadece Buğra, Utku İnanç ve Didar Evren’in analizleri güzeldi, umarım sadece vadede yanılmışlardır.

Yakın zaman içinde olacak dedikleri şey olmadıysa fal bakmalarının bir anlamı yok... Eskiden en azından yakın zaman içinde olacak dedikleri şeyler oluyordu ama genel olarak söylüyorum bunu, bu falcılar için söylemiyorum. İçlerinden sadece Buğra, Utku İnanç ve Didar Evren’in analizleri güzeldi, umarım sadece vadede yanılmışlardır.
Fal baktiracak biri kalmadi desene.Bu ne böyle .

🙏 Gitgide bu fal sayılarını azaltmayı düşünüyorum.
🙏 Sizler için çok detaylı analiz yaptım, umarım sizler de sorduğum sorulara yanıt verirsiniz.
🙏 Herkes’ten detaylı olmasa bile bir analiz bekliyorum.
🙏 Hepinizin gönlünde ne dileği varsa artık olmasını diliyorum... ❤❤❤
Hepimizin umutları tükenmek üzere... ⌛⌛⌛

Benim umutlar çoktan tükendi, hafifledim. Ama fallardan bağımsız, genel bir umutsuzluk. Tavsiye ettiğim bir durum değil tabii. Umutsuz da olmuyor hayat :))

Ben fal işini artık bıraktım diyebiliriz, o yüzden eski falları açıp analiz etmek de gelmiyor içimden. Zaten ses kayıtları açılmıyor bazen. Yine de hatırlatma/toparlama anlamında (sepet, tellwe, binnaz ortaya karışık):

- Hiç beğenmediklerim/dam üstünde saksağan bulduklarım: Duygu Aura, Buğra, Lal Akın, Valentina, Taraça, Binnaz’da unuttuğum birkaç isim daha (Gizem Sitare, Efsun...)

- Anlık bazı söylediklerini fena bulmadığım, ama tarzını beğenmediğim veya beğensem de vadesi hiç tutmayanlar: Şevdar, Elfin, Bahar Yağız, Zeus, Ayışığın, Talia, Biray Demir

- Beğenmesem de vadesi tutanlar: Bilge Özdoğru

- Ufak tefek ayrıntı bilenler / sürprizciler: Kahin Kraliçe, Melek Kara, Mert Göktürk, Nil Güneş, Zülal Şen

- Biraz daha iri ayrıntı bilenler / tutturanlar: Alex, Namaste, Yeşil Çingene, Yulee, Namaste, Eyüp Deniz, Zişan, Arnisa, Nil Güneş, Zümra

- İş konusunda belirsiz vadeli bir olay için belirsiz vade verenler (beklemede yani... yıllar alabilir): Alex, Namaste, Yağmur (tarzını sevdim ayrıca), Anette, Buket

Biraz fazla karışık oldu ama sonuç olarak şöyle bakınca “boş işler” demekten başka bir şey gelmiyor içimden.

Uyumsuzz un vadeleri nasil peki?
Uyumsuz' a 2 ay öncesi baktırmıştım. Kahve falı atmıştım. Çok kısa yazmış. Yazdıklarının yarısı kahvede o çıkmaz kahvede bu çıkmaz kahve uzun vade göstermez şeklindeydi. Ama sorduğum konuyla ilgili genel olarak doğru şeyler söylemişti.
Elifsucan' ın verdiği bir kaç vade tutmuş bende. Tesadüfen falı okuyup fark ettim. Tekrar baktırıcam ama hiç online yakalayamıyorum :)

Yeşil çingeneye 4-5 yıl öncesi 2 tane fal atmıştım. Pespembe fal yollamıştı ikisindede :) Sorduğum sorularla cevapların alakası bile yoktu. Dedikleri de olmadı zaten :) Memnun olan baya kişi var. Kendini mi geliştirdi. Ya da benimle mi enerjisi tutmadı anlam veremiyorum :)

Yeşil çingeneye 4-5 yıl öncesi 2 tane fal atmıştım. Pespembe fal yollamıştı ikisindede :) Sorduğum sorularla cevapların alakası bile yoktu. Dedikleri de olmadı zaten :) Memnun olan baya kişi var. Kendini mi geliştirdi. Ya da benimle mi enerjisi tutmadı anlam veremiyorum :)
Bende ikinci kez atmayı düşünüyordum, ilk falında iş ile ilgili tek tutturan o o kadar falcı içerisinde. Genelde yorumlara baktığımda olumsuz yorum yapan biri ama pembe fal baktığını hiç okumamıştım. Acaba bu hesaplama falan dediği şeylere göre mi hep yorum yapıyor bilemedim.

Benim umutlar çoktan tükendi, hafifledim. Ama fallardan bağımsız, genel bir umutsuzluk. Tavsiye ettiğim bir durum değil tabii. Umutsuz da olmuyor hayat :))

Ben fal işini artık bıraktım diyebiliriz, o yüzden eski falları açıp analiz etmek de gelmiyor içimden. Zaten ses kayıtları açılmıyor bazen. Yine de hatırlatma/toparlama anlamında (sepet, tellwe, binnaz ortaya karışık):

- Hiç beğenmediklerim/dam üstünde saksağan bulduklarım: Duygu Aura, Buğra, Lal Akın, Valentina, Taraça, Binnaz’da unuttuğum birkaç isim daha (Gizem Sitare, Efsun...)

- Anlık bazı söylediklerini fena bulmadığım, ama tarzını beğenmediğim veya beğensem de vadesi hiç tutmayanlar: Şevdar, Elfin, Bahar Yağız, Zeus, Ayışığın, Talia, Biray Demir

- Beğenmesem de vadesi tutanlar: Bilge Özdoğru

- Ufak tefek ayrıntı bilenler / sürprizciler: Kahin Kraliçe, Melek Kara, Mert Göktürk, Nil Güneş, Zülal Şen

- Biraz daha iri ayrıntı bilenler / tutturanlar: Alex, Namaste, Yeşil Çingene, Yulee, Namaste, Eyüp Deniz, Zişan, Arnisa, Nil Güneş, Zümra

- İş konusunda belirsiz vadeli bir olay için belirsiz vade verenler (beklemede yani... yıllar alabilir): Alex, Namaste, Yağmur (tarzını sevdim ayrıca), Anette, Buket

Biraz fazla karışık oldu ama sonuç olarak şöyle bakınca “boş işler” demekten başka bir şey gelmiyor içimden.
Haklısın... Medyum Namaste ve Alex mühim olan konu için vade vermedi ama ikisi de farklı bir konu için aynı vadeyi verdi.

X