Fal Sepeti Deneyimleri

🙏🙏🙏 Asıl sorduğum soru değil, yakın zamanda olması gereken bir konu için verilen vadeler;

Fulya Nas (Mart ayının başı)
Berke Gürsoy (Mart ayının başı)
Falcı Nezo (Mart ayı)
Duygu Aura (Mart ayının ortaları)
Didar Evren (Mart ayının ortaları)
Medyum Namaste (Nisan ayı)
Melisa Donukuk (En geç birkaç ay içinde, 4’lü bir vade)
Bunlar da çıkmazsa artık fal defterini kapatmak istiyorum... 🙏🙏🙏

kızlar size de oluyor mu ne zaman olumsuz bir fal cıksa ya cok olumsuz bu olmaz diyip ciddiye almıyoruz ve o fal cıkıyor...

telwede cok övülen klothoyagmur vardı ona baktıran varmı?
Ben baktırmıştım ona mart&nisan aylarında olacak dediği şey Şubatta oldu ama bence tesadüf bildi saymıyorum.
Ateş burcu olacak dediği insan su grubu burcu, yükseleni ateş

Yani bilemiyorum bence ortalama

Tam akıllandım derken :))))) bugün birden esti ve Burcu Karen’e gönderdim. Taa 2020’nin sonu için olumsuz konuşmuş. Haklı gerçi, nerdeyse son 2 yıldır halim belli sonuçta. Pembe masal anlatmaması da iyi oldu ama onunki de tam kara masal, aşırı moralim bozuldu dinleyince. Yaklaşımını da pek duyarlı bulmadım. Saatlerce ağlayıp çöktüm resmen :))) Neyse artık umarım bu gerçek son falım olmuştur.

Canım birbirimizin mesajlarını uzun süredir takip ediyoruz ve yazdığım şeyleri biliyorsun. 10 falımın 9,5’u çıkmadı. Çıkmıyorlar ki hep bunu tekrar et kendine, bu hanımefendinin falı da çıkmayacak emin ol. Çok olumlu konuşan birinin falını dinle , o da farklı konuşuyor değil mi ne malum? Burcu Karen’in adını arat bir ton çıkmayan fal yorumu çıkar kesin eminim, şimdi gidiyorsun ve kendin için bir adaçayı yakıyorsun😊

“Yanılmışım, kusura bakmayın” demek yerine iyice yokuşa sürüyorlar işi :/
Tıkanıklık olmuş diyen var, sana söylediklerimi yapsaydın olurdu diyen var, bu bir ihtimaldi diyen var, Allah Allah olmamış ama şu şu tarihte artık olacak diyen var... O kadar emin ki kendinden bir de, olmazsa çatır çatır yazacağım. 👿👿👿

Canım birbirimizin mesajlarını uzun süredir takip ediyoruz ve yazdığım şeyleri biliyorsun. 10 falımın 9,5’u çıkmadı. Çıkmıyorlar ki hep bunu tekrar et kendine, bu hanımefendinin falı da çıkmayacak emin ol. Çok olumlu konuşan birinin falını dinle , o da farklı konuşuyor değil mi ne malum? Burcu Karen’in adını arat bir ton çıkmayan fal yorumu çıkar kesin eminim, şimdi gidiyorsun ve kendin için bir adaçayı yakıyorsun😊
Burcu Karen’e baktırdığım 3 falı dün tekrar dinledim, sanki karşımdaki kişiyi tanıyormuş gibi konuşmuş. İlk falında bir tarihi günü gününe tutturmuştu.

kızlar size de oluyor mu ne zaman olumsuz bir fal cıksa ya cok olumsuz bu olmaz diyip ciddiye almıyoruz ve o fal cıkıyor...

telwede cok övülen klothoyagmur vardı ona baktıran varmı?
Evet öyle oluyor ve ben sonra bildi diye o falcıya başka konu ile ilgili tekrar fal atıyorum bu sefer olumlu konuşuyor ama asla çıkmıyor :63: böylece ben de bu fal batağından asla kurtulamıyorum

Ben daha baktırıyordum, geçende söylemiştim belki 15'inden sonra kime atayım diye destek isteyebilirim. Şuanda biraz uzak olsakta bir ilişkim var 🌸

‼ Asıl sorduğum soruyu geçtim, yakın zamanda bile patlayan yorumcular;

💣 Alev Seçkin
💣 Özgür Can
💣 Didar Evren
💣 Derin Hisler
💣 Su Mutlu
💣 Oylum Genç
💣 Melek Kara
💣 Zülal Şen
💣 Buğra
💣 Anette Claire
💣 Sevgi Derman
💣 Ayışığın
💣 Medyum Gizem
💣 Emre Dinç
💣 Utku İnanç
💣 Çiğdem Atlı
💣 Nisan Yıldız
💣 Oya Boran
Ayrıca Tellwe’de UYUMSUZZ, Bubastis999, Klothoyagmur, FALCANANAY patladı. 💣
Utku İnanç ve Neva Demir de patlamış. 💣

Utku İnanç ve Neva Demir de patlamış. 💣
Yazik verdigimiz paralara 😔 Bir tane elle tutulur ,hah işte bu süper yorumcu tam anlamiyla diyemiyoruz.Gecenlerde biri yazmisti ; fal batagi diye .Aynen de öyle.Fala gerek duymadigi günlet,aylar ,yillar dilerim herkese 🙏🙏

Yazik verdigimiz paralara 😔 Bir tane elle tutulur ,hah işte bu süper yorumcu tam anlamiyla diyemiyoruz.Gecenlerde biri yazmisti ; fal batagi diye .Aynen de öyle.Fala gerek duymadigi günlet,aylar ,yillar dilerim herkese 🙏🙏
Kesinlikle bir batak ve aslinda bir bagimlilik . Ne zaman fal baktirmaya basliyorum daha cok baktirasim geliyor. Bence bu isin tedavilerinden biri de falin gelecegi kesin gosteren bir sey olduguna inanmamak. Fali anli bilmedigimiz durumlar icin baktirmamiz daha mantikli. Gelece cok cok yakin 1-2 haftalik donemden fazla cikmiyor. Uzun vadede tutturanlarin da tesadufi olarak tahminleri cikiyor, zaten oranlara bakilirsa boyle oldugu anlasilir. Belki bir yerlerde gelecegi daha cok bilen, enerjimizin uyustugu falcilar vardir ama onlarin da online'da bu ucretlere bakan yorumcular oldugunu dusunmuyorum. Oyle gorusu yuksek, daha fazla tutturan yorumcular mutlaka bir yerlerde ünlüdür ve ulasmasi ve yer bulmasi zordur.

X