Fal Sepeti Deneyimleri

Fal sepetinin instagram sayfasında Medyum Namaste canlı yayında soru cevap yapıyor bilginiz olsun arkadaşlar. Ayrıca yayında söyledi bugün ve yarın 70SEVGİLİ70 Koduyla fallar %70 indirimliymiş

Abla senin bu fal sepeti deneyimlerin beni sıkmaya başladı !

Son düzenleme:
İçinizden bir kişide bu falcıyı Fal Sepetine neden şikayet etmiyor ? fal sepetine şikayet etseniz ne olacak ki adamların derdi müşteri gelsin reklamın her türlüsü mübah.

Bu kadar ciddiyetsizlikte hoş değil, fal sepeti burada yaşananlardan haberdar değil mi ? tabii ki haberdar...

Hep bu defa son diyorum ama bu defa cidden son kez baktırmak istiyorum 🤣 Anlıkta ve karşı tarafın duygularını bilmede en önerebileceğiniz falcı kim? Zeus nasıl mesela?

Hep bu defa son diyorum ama bu defa cidden son kez baktırmak istiyorum 🤣 Anlıkta ve karşı tarafın duygularını bilmede en önerebileceğiniz falcı kim? Zeus nasıl mesela?

Berbat diyemem, anlık söyledikleri mantıklı gibiydi. Ama yakın vadede bile tutan herhangi bir öngörüsü olmadı.

İçinizden bir kişide bu falcıyı Fal Sepetine neden şikayet etmiyor ? fal sepetine şikayet etseniz ne olacak ki adamların derdi müşteri gelsin reklamın her türlüsü mübah.

Bu kadar ciddiyetsizlikte hoş değil, fal sepeti burada yaşananlardan haberdar değil mi ? tabii ki haberdar...
O bayanı fal sepetine şikayet etmiştik kazen. Ama o falcı hesabı da silinmişti daha sonra. Başka bir isimle mi fal bakıyor acaba? Derdi ne ki?

O bayanı fal sepetine şikayet etmiştik kazen. Ama o falcı hesabı da silinmişti daha sonra. Başka bir isimle mi fal bakıyor acaba? Derdi ne ki?
Fal Sepeti’nin haberlerini getirmişti. Tavsiyesi yüzünden Anette Claire ve Nisan Yıldız’a fal baktırmıştım. Bir anda sevgilisi oldu, sonra ayrıldılar ve aniden kolu kırıldı. Sonra fal baktırmaya devam etti. Madem sevgilin var neden fal baktırıyorsun diye sorduğumda şu an denemedeyiz, sevgilim uzağa gitti, ailesel problemlerimiz var diye bahaneler uydurdu. Ben anladım ama fal baktırdıktan sonra anladım.

Fal Sepeti’nin haberlerini getirmişti. Tavsiyesi yüzünden Anette Claire ve Nisan Yıldız’a fal baktırmıştım. Bir anda sevgilisi oldu, sonra ayrıldılar ve aniden kolu kırıldı. Sonra fal baktırmaya devam etti. Madem sevgilin var neden fal baktırıyorsun diye sorduğumda şu an denemedeyiz, sevgilim uzağa gitti, ailesel problemlerimiz var diye bahaneler uydurdu. Ben anladım ama fal baktırdıktan sonra anladım.
Birden cok falcinin mi reklamini yapiyordu yani

Ahenk Özüm'e baktıran var mı arkadaşlar , ben 1 kere baktırdım gelecek için olacak şeyler söyledi. Şimdi tekrar baktırmayı düşünüyorum ama vadeyi mi bekleyeyim yoksa yollayayım mı?
İnşallah, çok emek verdik her anlamda ve inanıyorum bir gün karşılığını alacağız 🌸
Ay yarın için çok heyecanlıyım 😍😍 bu haftasonu yine beraber geçireceğiz, plan yapmış kendince sıralayıp mesaj atmış sana da uyar mı sever misin diye, bende sana uyarım güzel program dedim ama seni bir yandan tanımaya çalışıyorum hoşuna gitmeyecek bir gün geçirmeni istemiyorum dedi 🌸🌸 çok hoşuma gitti bu davranışı ya 🙏🙏
Artık bir sevgilim var 💗💗 bilen arkadaşlar var burada dün itibariyle görüşmelerimizin, duygularımızın adını koyduk 🌸 umarım bu sefer hüsran ile sonuçlanmaz🙏 Şimdilik fala ara vereceğim belki 2-3 sonra ilişkim devam ediyor ise ilişki yorumu alırım belli de olmaz.
Dün bende indirdim. İlk 150 kredi 2 TL 😂
Fal sepetinin instagram sayfasında Medyum Namaste canlı yayında soru cevap yapıyor bilginiz olsun arkadaşlar. Ayrıca yayında söyledi bugün ve yarın 70SEVGİLİ70 Koduyla fallar %70 indirimliymiş
Ben daha baktırıyordum, geçende söylemiştim belki 15'inden sonra kime atayım diye destek isteyebilirim. Şuanda biraz uzak olsakta bir ilişkim var 🌸
Madem sevgilin var neden hala baktırıyorsun ki, işte en doğru ipucu...

İşte böyle insanlara fal baktırıyoruz, halimiz içler acısı.
Yalan dolan işler.

X